Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: Estera

  1. #31

    Domyślnie

    Cosplay jest ok moim zdaniem tylko nie pasuje do otoczenia. Co do waszej tu wyżej dyskusji - krytyka merytoryczna zawsze jest w cenie. Po to jest forum. Ja mam radę do autora zdjęć - najlepiej zostać własnym największym krytykiem, nie popadać nigdy w samouwielbienie. I nigdy nie słuchać pochlebców - nigdy.
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  2. #32

    Domyślnie

    Pani szefowa dzialu personalnego w moim miejscu pracy, podan o zatrudnienie, ktore nie odpowiadaja nomie DIN nie czyta i wyrzuca je do kosza. Kolega autor postu na uwage, ze zdjecie jest dziwne napisal: "Oto chodziło, mamy takie zryte banie z wizażystką haha"- to zla odpowiedz. Wystawia sie kolega: "jeszcze dziwniej by bylo z 2 lampami na glowie lub plastrem szynki" lub: "po tym, jak kolega zdjecia damy z zarowka na glowie na lalke manga ucharakteryzowana wykonal nic juz nie bedzie jak kiedys". Miec zryta banie i robic dziwne zdjecia bez tresci to zaleta? Make-up jest nieporadny, obrobka zadna, oswietlenie slabe (widzi kolega detale bucikow? ja nie widze). Dziwnie i inaczej ne oznacza kreatywnie. Jesli zalozy sobie kolega majtki na glowe to nie bedzie to odkrywcze. Pzdr i duzo kreatywnosci zycze. Tej prawdziwej. P.S. no, to teraz seria postow z "Pamietnika kombajnisty": "co to oznacza byc kreatywnym?" "prawdziwa kreatywnosc czyli jaka?" P.S. 2. zdjecia w porownaniu do innych tu prezentowanych nie wypadaja najgorzej, ale to slaba pociecha jest.
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 31-05-2017 o 11:42
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  3. #33

    Domyślnie

    W innym watku pytales o prady odnosnie tej stylizacji... odpisalem ci ze: " nadmiar szkodzi i im mniej tym lepiej"... Teraz wchodze w ten watek i od razu wiedzialem ze to twoja robota, niestety. Nie bede wyskakiwać teraz z krytyka tego co zrobiles (mimo ze oczy bola mnie od patrzenia - sory), bo kazdy ma swoja wrazliwosc i kazdy widzi swiat na swoj sposob... Fajnie ze cos robisz... bo zrobisz jeszcze kilka takich sesji i moze podpiszesz sie po moim porzednim stwierdzeniem: " nadmiar szkodzi"...
    ____________
    D610, D300s, torba szkiełek i głowa pełna pomysłow

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    Dziwnie i inaczej nie oznacza kreatywnie.
    Na miejscu założyciela wątku powiesiłbym sobie to zdanie nad łóżkiem i ustawił jako tapetę i wygaszacz w telefonie.

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    zdjecia w porownaniu do innych tu prezentowanych nie wypadaja najgorzej, ale to slaba pociecha jest.
    To prawda. Niby nie jest najgorzej, ale (bez urazy) mam nieodparte wrażenie, że patrzę nie na zdjęcia z sesji, a na backstage lub rozgrzewkę.

    Życzę powodzenia w rozwijaniu swojej pasji

  5. #35

    Domyślnie

    Pomysł pomysłem. Każdy ma prawo do swoich pomysłów.

    1. Kadrowanie. Nie jest optymalne.
    Edycja. Kadrujesz blisko centrum. Niezależnie od wypełnienia kadru pierwszym i drugim planem. Edycja koniec.
    2. Drugi plan. Kompletnie nie kompatybilny z pierwszym. Pierwszy i drugi plan nie są ze sobą odpowiednio powiązane.
    1. i 2. Powoduje, że zdjęcia sprawiają wrażenie przypadkowych, mimo włożonego dużego nakładu pracy w przygotowania.
    Mimo tej krytyki, na 3.cim zdjęciu bardzo podoba mi się skomponowanie modelki w otworze okiennym - głowa. Zdecydowanie za dużo lewej strony, niepotrzebnie zawarty otwór okienny, trochę za mało z prawej.
    Na 1szym, palec spoza kadru - dziwnie to wygląda. Niestety nie w tak pozytywnym sensie, jak dziwny pomysł z żarówką. Pomysł z żarówką ok.

    Pozdr
    Ostatnio edytowane przez FelTom ; 31-05-2017 o 16:35
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    . Należy jednak pamiętać o tym że całość musi być spójna. Za przykład może nam posłużyć "Ida" czy choćby Delicatessen
    Mam pytanie do autora wątku. Czy chciało ci się obejrzeć obydwa te filmy?

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FelTom Zobacz posta
    Pomysł pomysłem. Każdy ma prawo do swoich pomysłów.
    To ja się pytam, jaki pomysł? Bo ja tu nic nie widzę.
    d70s + N18-70 + N55-200

  8. #38

    Domyślnie

    Oglądałeś może kiedyś bajkę "Pomysłowy Dobromir"?
    Gdy on coś wymyślił, pojawiała mu się żarówka nad głową... Od razu mi się to skojarzyło. Przez sentyment do tamtej bajki i realizację fotograficzną tamtej bajkowej koncepcji, postanowiłem naskrobać kilka słów.
    Fakt, poza tym pomysłem, brak koncepcji należytego wykorzystania go. Kolejna dziewczyna, w kolejnej obskurnej lokalizacji, bez żadnego wyrazu, bez mimiki, siedzi z tą żarówką i nie wiadomo, po co?
    Pomysł był. Ale jak go dobrze wykorzystać, inwencji już zabrakło. Niech autor kombinuje. Nie mam w naturze obśmiewać bez powodu. Będę kibicował. Może w końcu wykombinuje, jak tę żarówkę sensownie wykorzystać?
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FelTom Zobacz posta
    Oglądałeś może kiedyś bajkę "Pomysłowy Dobromir"?
    Gdy on coś wymyślił, pojawiała mu się żarówka nad głową... Od razu mi się to skojarzyło. Przez sentyment do tamtej bajki i realizację fotograficzną tamtej bajkowej koncepcji, postanowiłem naskrobać kilka słów.
    Bo ty nie rozumiesz... To jest Dobromir na miare naszych czasow Dobromir w wersji gender, wiec teraz blizej mu do kobiety niz do faceta.. dodatkowo, wszystko jest Eko wiec zarowka tez jest Eko
    ____________
    D610, D300s, torba szkiełek i głowa pełna pomysłow

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Estera M. FaszionSeszion (:
    By kurczeblade in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-02-2015, 20:08
  2. [ Portret ] Estera.
    By Boa in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-08-2013, 20:08
  3. [ Portret ] Estera w sianie
    By joda99 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 22:29
  4. [ Portret ] Poplenerowe ...(Ostromecko) Estera
    By LensFoto in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-06-2009, 18:42
  5. [ Portret ] Plener Ostromecko-Estera
    By endrju22 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-06-2009, 23:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •