Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: Estera

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marei Zobacz posta
    Ta wizazystka chyba nie jest profesjnalna wizazystka? Nie "lepi sie" takich bajerow na podklad... Na kilka warstw? Omg. I jest za ciemny, uwierz mi.

    ...tapatalk...
    Do klejenia polecam wyprobowac, zaleznie od ciezaru dodatkow, klej do brokatu na powieki lub ten do sztucznych rzes.

    ...tapatalk...

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RomanZWrocławia Zobacz posta
    wszystko od d..y strony. Jeszcze nie ogarnąłeś jak się obsługuje aparat na poziomie podstawowym, ale już mówisz o zdobywaniu klientów przez fejsa. Zdjęcia mają poziom gimnazjalnej zgrywy i tam, między rówieśnikami powinny pozostać. W ich upowszechnieniu jest największy problem. Oznacza, że nie masz dystansu do tego co robisz, nie potrafisz krytycznie analizować swoich zdjęć. Ćwiczenie - podlinkuj jakieś zdjęcie z podobnego typu sesji. I sam napisz czym się różnią i dlaczego Twoim zdaniem. Sprawdzimy jak myślisz. Dziwność, odlot, i zryte berety? - daj mi to - tego najbardziej w tej sesji brakuje. "Dziwność" na tym zdjęciu jest banalna i wtórna. Gdyby się to jeszcze broniło warsztatem - ale też nie. Jak dla mnie to etap zachłyśnięcia możliwością strzelania fotek wszystkiemu co się rusza. I super - każdy pewnie tak zaczynał. Ale weź na wstrzymanie z publikacją gdziekolwiek - internet nie zapomina - ponoć.
    No nie dał żadnych wskazówek technicznych stary Pan Piernik, tylko się kuna mądrzy.
    Zadawaj sobie pytanie PO CO, DLACZEGO ROBIĘ TO ZDJĘCIE zawsze kiedy chciałbyś nacisnąć spust. A przed publikacją czegokolwiek weź zimny prysznic, albo idź pobiegać.
    Brzmi to strasznie protekcjonalnie - wiem, ale musiałbym pstrzyć zdania emoikonkami, żebyś zrozumiał, że nie znalazłem sobie ofiary do wyżycia, albo musiałbym umieć pisać Twoim językiem.
    Nie zwracamy się na Forum do siebie per "Pan"
    Zamiast pier...olic tyle z wyciśnięta żyłka na czole i mega nerwobolami w oczach, mogłeś kolego napisać co zrobił​ źle na tych zdjęciach, napisać co mógłby poprawić, a nawet skrytykować nieco same zdjęcia od strony technicznej. Przez takie osobiste pojazdy i zawiść, nikt tu później zdjęć nie chce wystawiać. Od tego jest ten dział, żeby amatorzy wystawiali zdjęcia do oceny i Ci bardziej doświadczeni, ale nie ... bo zawsze znajdzie się jakiś zawistny typ który zrobi osobisty pojazd, bez względu czy amatorska sesja czy bardziej pro - zawsze się znajdzie osobisty pojazd. I to jest też wina w części moderatorow tego działu - bo ani jedno słowo na temat zdjęcia nie poszło, cały komentarz z osobistymi wycinkami i zero reakcji ze strony moderatorów. A jeśli trzeba takiego zelbera, który pisze merytorycznie usadzić to leci ban na miesiące. Ja ostatnio dostałem ostrzeżenie za to że w dziale "sprzedam"wystawiłem rzecz i w tym czasie na maxmodels w ogłoszeniu też - chociaż chętnego tutaj znalazłem. Pilnujcie tych działów bo hejtetrzy całkowicie zniechęcają do odwiedzania ich i mają na to absolutne przyzwolenie na takie osobiste pojazdy. Każdy ma prawo wystawić tutaj zdjęcia do oceny i nikt nie powinien się tego bać (ale niestety dużo osób nie wystawia, bo dostaje lincz) a taki ziutek któremu to nie pasuje może tego działu nie odwiedzać, a jeśli już odwiedza i wali w autora taka zgniłą siarą, to moderator powinien zadziałać, robiąc wszystko żeby normalni użytkownicy mogli z tego dzialu korzystać bez obaw że ktoś im wyleje na głowę wiadro pomyj!

    MODERATORZY OGARNIJCIE TEN DZIAŁ! Jeśli sobie nie radzicie i brakuje czasu , to dajcie sobie spokój z zabawą moderatorow i wybierzcie kogoś kto będzie to ogarniał.

    Co do zdjęć, faktycznie nie są to dobre zdjęcia. Jest słaba stylizacja, słaby makijaż, nie chce obrażać modelki, ale ona nie pasuje tam. Spróbuj moze coś bardziej kobiecego z nią. Na poryte zdjęcia trzeba mieć dobry pomysł i odpowiednie umiejętności, tutaj tego brakowało i wyszło mocno kiczowato. Ale masz dobrze opanowane naświetlanie, czaisz czym jest GO przy portrecie, może lepiej zacząć to wykorzystywać przy zdjęciach z kwiatami, w ładnej scenerii ...?

    Weź sobie wizażystke która zrobi jakiś "smokieajz", podkreśli urodę makijażem, jest tyle amatorek teraz na maxmodels chętnych do współpracy, unikaj tych co przyklejają jakieś piórka, robią szlaczki na twarzy, bo to co zrobiła ta wizażystka to faktycznie jakaś gimbaza.
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 29-05-2017 o 22:43

  3. #23

    Domyślnie

    Czytam ten wątek od początku i oczy mi się że zdumienia otwierają coraz szerzej. Myślę sobie - foty może słabe, nie mój styl - ok. Ale żeby tak zgnębic autora. Za co? Za napis na zdjęciu?? @kurczeblade często nie zgadzam się z tobą choć się nie odzywam. Tutaj podpisuje się pod twoimi słowami w 100%. Fajnie by było czytać w tym (i nie tylko) dziale merytoryczne uwagi a nie oglądać frustracje smutnych komentatorów...
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ostry600 Zobacz posta
    oglądać frustracje smutnych komentatorów...
    Najgorsze że tacy smutni komentatorzy mają tutaj na to przyzwolenie.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RomanZWrocławia Zobacz posta
    wszystko od d..y strony. Jeszcze nie ogarnąłeś jak się obsługuje aparat na poziomie podstawowym, ale już mówisz o zdobywaniu klientów przez fejsa. Zdjęcia mają poziom gimnazjalnej zgrywy i tam, między rówieśnikami powinny pozostać. W ich upowszechnieniu jest największy problem. Oznacza, że nie masz dystansu do tego co robisz, nie potrafisz krytycznie analizować swoich zdjęć. Ćwiczenie - podlinkuj jakieś zdjęcie z podobnego typu sesji. I sam napisz czym się różnią i dlaczego Twoim zdaniem. Sprawdzimy jak myślisz. Dziwność, odlot, i zryte berety? - daj mi to - tego najbardziej w tej sesji brakuje. "Dziwność" na tym zdjęciu jest banalna i wtórna. Gdyby się to jeszcze broniło warsztatem - ale też nie. Jak dla mnie to etap zachłyśnięcia możliwością strzelania fotek wszystkiemu co się rusza. I super - każdy pewnie tak zaczynał. Ale weź na wstrzymanie z publikacją gdziekolwiek - internet nie zapomina - ponoć.
    No nie dał żadnych wskazówek technicznych stary Pan Piernik, tylko się kuna mądrzy.
    Zadawaj sobie pytanie PO CO, DLACZEGO ROBIĘ TO ZDJĘCIE zawsze kiedy chciałbyś nacisnąć spust. A przed publikacją czegokolwiek weź zimny prysznic, albo idź pobiegać.
    Brzmi to strasznie protekcjonalnie - wiem, ale musiałbym pstrzyć zdania emoikonkami, żebyś zrozumiał, że nie znalazłem sobie ofiary do wyżycia, albo musiałbym umieć pisać Twoim językiem.
    Nie zwracamy się na Forum do siebie per "Pan"
    ''Dziwność banalna i wtórna''. Wstyd mi za ciebie. Brakuje ci zwykłej empatii. Doradzasz młodemu i z tego, co widzę ambitnemu chłopakowi zimny prysznic. A może od czasu do czasu sam byś się umył i trochę dotlenił.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Cysseq-foto Zobacz posta
    Proszę o jakieś opinie


    Jeśli to są, twoje początki to uważam Kacper, że jesteś zdolnym młodym człowiekiem. To, co robisz, ma potencjał i jeszcze nie raz nas mile zaskoczysz.

  6. #26

    Domyślnie

    co w tych zdjęciach jest źle? nic, prawie nic. dobrze wykonane.
    a że forma? ze nie pasuje bo, panie, no takie dziwne, ludzie nie noszą żarówek na głowie? to pomysł i tyle. widać, że autor chce coś robić po swojemu, myśli i nie zatrzyma się na pół aktach pan w kapeluszach.

  7. #27

    Domyślnie

    Dokładnie, jak na początki, to technicznie bardzo dobrze to wyszło. Mogę śmiało przyznać że lepiej niż niektórym bardziej doświadczonym. Masz dobre podejście, nie daj się kopać takimi komentarzami, zawsze broń swoje prace przed hejterami w necie, pamiętając że często jest to pisane w zawiści. Trzeba jeść stejki i mieć parę w łapie na kontratak, w realu jak ktoś przypie##oli to trzeba oddać z potrójną siłą, w necie to samo, głowy nie chowa się w piach, tylko broni swojego hehehe a tak serio, asertywność w tym świecie to dobra sprawa!

    Baw się fotografią i ciesz sie, to jest najważniejsze!

    Tyle dobrych rad od wujka kurczebladego

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Dokładnie, jak na początki, to technicznie bardzo dobrze to wyszło. Mogę śmiało przyznać że lepiej niż niektórym bardziej doświadczonym. Masz dobre podejście, nie daj się kopać takimi komentarzami, zawsze broń swoje prace przed hejterami w necie, pamiętając że często jest to pisane w zawiści. Trzeba jeść stejki i mieć parę w łapie na kontratak, w realu jak ktoś przypie##oli to trzeba oddać z potrójną siłą, w necie to samo, głowy nie chowa się w piach, tylko broni swojego hehehe a tak serio, asertywność w tym świecie to dobra sprawa!

    Baw się fotografią i ciesz sie, to jest najważniejsze!

    Tyle dobrych rad od wujka kurczebladego

    Dzięki za słowa , wszystkim dziękuję za skomentowanie i tych co asertywnie skomentowali moje zdjęcia i tym co mniej. A nawet bardziej tym co krytykowali bez żadnej konkretnej "krytki" jak myśleliście, że zniechęcicie mnie do pstrykania fotek i tego że sprawia mi to przyjemność to się grubo pomyliliście bo zmotywowało mnie to to poprawy kadrowania w moich zdjęciach! Dzięki za każde napisane słowo!
    Dodam jeszcze jedną rzecz może nie ważną ale dla mnie tak - nie będę się chwalił się "stażem" w fotografii bo po prostu go zwyczajnie prawie nie mam , a przeglądając internety czy nawet strony na fb ludzi którzy zajmują się fotografią kilka nawet kilkanaście lat można załamać ręce

    Edit: @kurczeblade zgodzę się z tobą co do wylewania hejtów bez asertywnej opinii co jest źle , mi to nie przeszkadza a wręcz pomaga nad przemyśleniem kolejnych zdjęć , ale znajdą się tutaj osoby czy nawet na innych forach dla których "tak ostra krytyka" będzie ogromnym ciosem w serce i po prostu z czasem odpuszczą. Mam znajomego który na początku spotykał się z taką falą hejtu w internecie czy innych forach, po 5 latach zajmuję się dziedziną fotografii która w Polsce "leży" i zajmujących się tym typem fotografii można policzyć na palach u ręki. Zgarnia za to takie pieniądze, że to szok ale nie o tym bo dla mnie pieniądze nie są piorytetem. Biorę przykład z rad znajomego i innych ludzi którzy zajmują się fotografią dłużej od mnie i wylewają na mnie asertywne opinie!

    3Majcie się chłopaki!
    Ostatnio edytowane przez Cysseq-foto ; 30-05-2017 o 19:22

  9. #29

    Domyślnie

    Nikt Cię nie chciał zniechęcić do robienia zdjęć Bardzo dobrze, że tak to odczuwasz jeżeli ktoś zwróci uwagę na jakiś element

    Ja pisząc, że zdjęcia są "dziwne" miałem bardziej na myśli ich oryginalność a nie, że są słabe czy coś bo są dobrze wykonane. Jedynie nie trafia do mnie taki styl

    P.S.
    Wrzucaj częściej jakieś portrety
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  10. #30

    Domyślnie

    jak myśleliście, że zniechęcicie mnie do pstrykania fotek i tego że sprawia mi to przyjemność to się grubo pomyliliście bo zmotywowało mnie to to poprawy kadrowania w moich zdjęciach
    nikt Cie nie zniechęca do robienia zdjęć. Za to zachęca DO MYŚLENIA.
    Nie potrzebujesz rzeszy strwożonych o to, czy aby ostra opinia nie skłoni Cię do porzucenia aparatu. Przy ich wsparciu możesz zabetonować się na poziomie, który zaprezentowałeś. To miłe i bezpieczne bo nie wytrąca z dobrego mniemania o swoich wytworach.
    Nie broń całej sprawy tekstami "są inni, starsi a robią tak, ze ręce opadają". Ich -Twoim zdaniem- beznadziejność nie dodaje skrzydeł Twoim pracom, nie usprawiedliwia ich nieporadności.
    rady:
    przy sesji jaką zaprezentowałeś jesteś odpowiedzialny za cały świat który chcesz pokazać. Za jego wszystkie elementy. Modelkę, wizażystkę, ubrania, lokalizację, światło, kadrowanie itd. Wg mnie zagubiłeś, lub zbyt nakręciłeś się całą sytuacją i wyszło co widać. Może na początek mniej wymagające realizacje. Założę się, że gdybyś przy tak przygotowanej modelce skupił się na wykonaniu odpowiednio oświetlonego portretu byłoby dużo lepiej. Zdaje się, że ta dziewczyna mogłaby dodać do tego intrygującą mimikę.
    Dostałeś po skórze za błędy? Jeśli tylko wyciągniesz z tego wnioski pójdziesz do przodu.
    myślę co piszę

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Estera M. FaszionSeszion (:
    By kurczeblade in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-02-2015, 20:08
  2. [ Portret ] Estera.
    By Boa in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-08-2013, 20:08
  3. [ Portret ] Estera w sianie
    By joda99 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 22:29
  4. [ Portret ] Poplenerowe ...(Ostromecko) Estera
    By LensFoto in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-06-2009, 18:42
  5. [ Portret ] Plener Ostromecko-Estera
    By endrju22 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-06-2009, 23:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •