Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: Estera

  1. #11

    Domyślnie

    @RomanZWrocławia nie zgodzę się z Tobą... Zdjęcia, owszem, są słabe, ale jak ich chłopak nie pokaże nikomu, to się o tym nie dowie... Jeżeli da je na fejsa, to złapie tysiąc lajków i będzie myślał, że jest photomistrzem. Dobrze że je pokazuje.
    Autorze... Pomysł był jakiś, ale realizacja jest słaba... Właściwie te pierwsze dwa nie powinny się znaleźć w materiale do publikacji, bo kadrowanie na nich leży i błaga o więcej dołu... Ostatnie ma jakiś potencjał, ale też z innej perspektywy, prostą ścianą i płytszą go... Ćwicz i nie obrażaj się na krytykę. Pozdrawiam serdecznie

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RomanZWrocławia Zobacz posta
    wszystko od d..y strony. Jeszcze nie ogarnąłeś jak się obsługuje aparat na poziomie podstawowym, ale już mówisz o zdobywaniu klientów przez fejsa. Zdjęcia mają poziom gimnazjalnej zgrywy i tam, między rówieśnikami powinny pozostać. W ich upowszechnieniu jest największy problem. Oznacza, że nie masz dystansu do tego co robisz, nie potrafisz krytycznie analizować swoich zdjęć. Ćwiczenie - podlinkuj jakieś zdjęcie z podobnego typu sesji. I sam napisz czym się różnią i dlaczego Twoim zdaniem. Sprawdzimy jak myślisz. Dziwność, odlot, i zryte berety? - daj mi to - tego najbardziej w tej sesji brakuje. "Dziwność" na tym zdjęciu jest banalna i wtórna. Gdyby się to jeszcze broniło warsztatem - ale też nie. Jak dla mnie to etap zachłyśnięcia możliwością strzelania fotek wszystkiemu co się rusza. I super - każdy pewnie tak zaczynał. Ale weź na wstrzymanie z publikacją gdziekolwiek - internet nie zapomina - ponoć.
    No nie dał żadnych wskazówek technicznych stary Pan Piernik, tylko się kuna mądrzy.
    Zadawaj sobie pytanie PO CO, DLACZEGO ROBIĘ TO ZDJĘCIE zawsze kiedy chciałbyś nacisnąć spust. A przed publikacją czegokolwiek weź zimny prysznic, albo idź pobiegać.
    Brzmi to strasznie protekcjonalnie - wiem, ale musiałbym pstrzyć zdania emoikonkami, żebyś zrozumiał, że nie znalazłem sobie ofiary do wyżycia, albo musiałbym umieć pisać Twoim językiem.
    Nie zwracamy się na Forum do siebie per "Pan"
    Od d*** strony ze względu technicznego czy pomysłowego? Ja się nie mądrze mam do siebie właśnie dystans i to duży. Nie jestem żadnym Bogiem ani kij wie kim, wiem uczę się i czekałem tylko na normalną opinię co można zmienić lub polepszyć. A zdjęć innych nie będę linkował, bo
    a) każdy ma inny styl i każdemu podoba się coś innego
    b) nie ma takiej sesji z takim motywem bo jest moim autorkim (a nie widzę sensu linkowania zdjęć z nawet nie podobnych sesji)
    A internet nie zapomina zgodzę się w 100%, ale takim tokiem myślenia że nie publikuje się swoich prac "bo dopiero się zaczyna" moim zdaniem mija się z celem bo w takim razie wszyscy młodzi czy początkujący artyści mają chować swoje prace do kieszeni czy gromadzić na dysku? Wystarczy tak samo popatrzeć np na prace "Dani Diamond" i porównać rok 2017 do 2012, każdy robi progres albo regres ale raczej jak robi to co lubi będzie robił to na dobre i na złe. A Facebook daje mi takie możliwości, że mimo tego że nie pracuję bo się jeszcze uczę mogę zarobić sobie jakieś grosze na lepszy sprzęt czy nawet dodatki pokroju głupiego filtra, niestety żyjemy w takich czasach że bez dłużego doświadczenia i strony na fb nie ma szans zarobić nawet na przysłowiową "bułkę" w młodym wieku, a Facebook włąsnie daje mi taką możliwość.
    I tak dziękuje za słowa krytyki, bo bardziej motywują mnie niż zniechęcają.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    @RomanZWrocławia nie zgodzę się z Tobą... Zdjęcia, owszem, są słabe, ale jak ich chłopak nie pokaże nikomu, to się o tym nie dowie... Jeżeli da je na fejsa, to złapie tysiąc lajków i będzie myślał, że jest photomistrzem. Dobrze że je pokazuje.
    Autorze... Pomysł był jakiś, ale realizacja jest słaba... Właściwie te pierwsze dwa nie powinny się znaleźć w materiale do publikacji, bo kadrowanie na nich leży i błaga o więcej dołu... Ostatnie ma jakiś potencjał, ale też z innej perspektywy, prostą ścianą i płytszą go... Ćwicz i nie obrażaj się na krytykę. Pozdrawiam serdecznie
    Nie obrażam, zdaję sobie sprawę że mistrzem nie jestem i zdjęcia mają wiele do życzenia, ale idę do przodu i jestem poztywnie nastawiony

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Cysseq-foto Zobacz posta
    Od d*** strony ze względu technicznego czy pomysłowego? Ja się nie mądrze mam do siebie właśnie dystans i to duży. Nie jestem żadnym Bogiem ani kij wie kim, wiem uczę się i czekałem tylko na normalną opinię co można zmienić lub polepszyć. A zdjęć innych nie będę linkował, bo
    a) każdy ma inny styl i każdemu podoba się coś innego
    b) nie ma takiej sesji z takim motywem bo jest moim autorkim (a nie widzę sensu linkowania zdjęć z nawet nie podobnych sesji)
    A internet nie zapomina zgodzę się w 100%, ale takim tokiem myślenia że nie publikuje się swoich prac "bo dopiero się zaczyna" moim zdaniem mija się z celem bo w takim razie wszyscy młodzi czy początkujący artyści mają chować swoje prace do kieszeni czy gromadzić na dysku? Wystarczy tak samo popatrzeć np na prace "Dani Diamond" i porównać rok 2017 do 2012, każdy robi progres albo regres ale raczej jak robi to co lubi będzie robił to na dobre i na złe. A Facebook daje mi takie możliwości, że mimo tego że nie pracuję bo się jeszcze uczę mogę zarobić sobie jakieś grosze na lepszy sprzęt czy nawet dodatki pokroju głupiego filtra, niestety żyjemy w takich czasach że bez dłużego doświadczenia i strony na fb nie ma szans zarobić nawet na przysłowiową "bułkę" w młodym wieku, a Facebook włąsnie daje mi taką możliwość.
    I tak dziękuje za słowa krytyki, bo bardziej motywują mnie niż zniechęcają.

    - - - - kolejny post - - - - - -



    Nie obrażam, zdaję sobie sprawę że mistrzem nie jestem i zdjęcia mają wiele do życzenia, ale idę do przodu i jestem poztywnie nastawiony
    Chciałbym dostać jeszcze opinię na temat tego zdjęcia:
    https://images83.fotosik.pl/599/bb33146c325dddcc.jpg

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cysseq-foto Zobacz posta
    Dzięki za słowa, podkład w rzeczywistości nie był tak ciemny tylko niestety gra światłem tak go wyostrzyła i wizażystka musiała robić podkład na kilka warstw bo cienie i dodatki doklejane się nie trzymały a podkładał działał jako "dodatkowy klej"
    Ta wizazystka chyba nie jest profesjnalna wizazystka? Nie "lepi sie" takich bajerow na podklad... Na kilka warstw? Omg. I jest za ciemny, uwierz mi.

    ...tapatalk...

  4. #14

    Domyślnie

    Wg mnie jedynka byłaby fajna gdyby modelka była w jakimś ogrodzie i bez tej żarówki na głowie. Dziwne zdjęcia.. serio
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  5. #15

    Domyślnie

    A podpis jest bardzo dyskretny
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  6. #16

    Domyślnie

    Nie bardzo rozumiem dlaczego tak jedziecie po autorze tych zdjec. Nie są to jakieś super zdjęcia ale jednak jest jakas kreacja, próba stworzenia własnej opowieści czy rzeczywistości. Faktem jest że naiwna i w oklepane do "bulu" scenerii. Tylko że jako pierwsze/wczesne próby to w sumie ciekawe prace.
    Do autora.... kreowanie jakiś zdarzeń nie do końca musi podlegać zasadom. Należy jednak pamiętać o tym że całość musi być spójna. Za przykład może nam posłużyć "Ida" czy choćby Delicatessen

  7. #17

    Domyślnie

    @RomanZWrocławia. ooooo yeah + 100 do "mentorskiego" lansu.

  8. #18
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Bardzo fajny komunijny secik. Większość tutejszych fotografow ślubnych co tydzień wypuszcza podobne prace, kurczę blade.

  9. #19

    Domyślnie

    cz4rnuch - z mojego "mentorstwa" i tonu sam się nabijam. Więc pudło.
    myślę co piszę

  10. #20

    Domyślnie

    Ale ja się nie nabijam, tylko serio podziwiam zaangażowanie. Chęć bezinteresownego niesienia pomocy to jest to co mnie autentycznie wzrusza. Modlę się byś tylko nie zatracił tego zapału, bo jest jeszcze tyle do zrobienia. Pozdrawiam.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Estera M. FaszionSeszion (:
    By kurczeblade in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-02-2015, 20:08
  2. [ Portret ] Estera.
    By Boa in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-08-2013, 20:08
  3. [ Portret ] Estera w sianie
    By joda99 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 22:29
  4. [ Portret ] Poplenerowe ...(Ostromecko) Estera
    By LensFoto in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-06-2009, 18:42
  5. [ Portret ] Plener Ostromecko-Estera
    By endrju22 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-06-2009, 23:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •