Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Plac Unii 2017

  1. #1

    Domyślnie Plac Unii 2017

    Długa ekspozycja i pochmurne niebo...



    PS. Dawno, dawno temu pokazywałem już ten budynek, zdjęcia tutaj.

  2. #2

    Domyślnie

    Tam mnie jeszcze z aparatem nie było Muszę się koniecznie wybrać.
    Podoba mi się perspektywa, kolory i linie. Bardzo udany obrazek.
    Fuji

  3. #3
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Taka cisza tutaj, a to o wiele lepsze od Skyline.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    Taka cisza tutaj, a to o wiele lepsze od Skyline.
    Ty to umiesz powiedzieć komplement!

  5. #5
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Sorry za szczerosc, ale od poklepywania się to są chyba inne miejsca niż to forum. A ze tak odbieram-cóż...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    Sorry za szczerosc, ale od poklepywania się to są chyba inne miejsca niż to forum. A ze tak odbieram-cóż...
    Ale nie, nie, jak najbardziej dziękuję, serio. Po prostu trochę mnie to trochę rozbawiło I dobrze że to jest to samo forum co kiedyś, na którym jeszcze czasem się od ludzi czegoś wymaga, a nie portal społecznościowy na którym nie ma opcji "nie lubię".

  7. #7

    Domyślnie

    Świetne zdjęcie, statyczny obiekt w zimnych kolorach i dynamiczne linie skośne w ciepłych. Na początku pomyślałem by te dwa kable usunąć ale ładnie wypełniają LG kadru i kontrastują z w/w liniami. Dardzo dobrze przemyślany kadr.

  8. #8

    Domyślnie

    takiego budynku jeszcze nie widziałem swoimi oczami, a to mi dobry obrazek pokazałeś.

    taka dygresja: czy wnętrza są warte Twojego zainteresowania? zwykle nie ma tam tłumów, wręcz jest pusto. a te lustrzane wręcz podłogi zmuszaja do ucieczki, bo w oczach się robi dziwnie.

  9. #9

    Domyślnie

    Udane, dobre, podoba mi się. Z drugiej strony - zdjęcie nr 8 z pierwszego podejścia było w mojej ocenie lepsze kadrowo, jak i kolorystycznie.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Świetne zdjęcie, statyczny obiekt w zimnych kolorach i dynamiczne linie skośne w ciepłych. Na początku pomyślałem by te dwa kable usunąć ale ładnie wypełniają LG kadru i kontrastują z w/w liniami. Dardzo dobrze przemyślany kadr.
    @90s Dziękuję - też wstępnie pomyślałem na miejscu o usuwaniu kabli, ale odpuściłem. Nie są takie złe.

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    taka dygresja: czy wnętrza są warte Twojego zainteresowania? zwykle nie ma tam tłumów, wręcz jest pusto. a te lustrzane wręcz podłogi zmuszaja do ucieczki, bo w oczach się robi dziwnie.
    @jurkarol Nie mam jakichś negatywnych przemyśleń o tych wnętrzach, ale bardzo rzadko tam bywam. Pewnie wewnątrz najchętniej kierowałbym obiektyw w stronę sufitu

    Cytat Zamieszczone przez Dune Zobacz posta
    Udane, dobre, podoba mi się. Z drugiej strony - zdjęcie nr 8 z pierwszego podejścia było w mojej ocenie lepsze kadrowo, jak i kolorystycznie.
    @Dune - a ja nie chciałem już wykopywać tamtego archiwalnego wątku Tamto było robione z innej strony, no i przy bezchmurnym niebie, a tym razem całe było równo zaciągnięte chmurami.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Plac Unii w Warszawie
    By Trudnoonazwe in forum Architektura
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 08-01-2015, 23:55
  2. Dofinansowanie z Unii
    By kacperuszek in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 05-01-2015, 01:31
  3. [ Architektura ] Plac Unii - podejście pierwsze (inne spojrzenie)
    By ~lxs in forum Architektura
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 01-06-2014, 13:05
  4. [ Architektura ] Plac Unii - podejście pierwsze
    By creep in forum Architektura
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 31-05-2014, 22:01
  5. [ Pozostałe ] symbole UNII dwa
    By ALF in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 19-11-2005, 17:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •