Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    G7X II, zapomniałem o nim, ale wiele osób go używa ze względu na gibanego dotykowca i dość dobrą jakość obrazu. Dla mnie to jednak bardziej kompakt do robienia zdjęć, może się sprawdzić w video, ale AF-C ma trochę nieprzewidywalny no i nie ma gniazdka na mikrofon co trochę boli. No i nie ma 4K. Ale jeśli znalazłeś w dobrej cenie to pewnie warto. Z polecanych puszeczek to ludzie chwalą sobie Panasia G7 (mini GH4), ma wszystko co trzeba oprócz wyjścia na słuchawki, jest dość tani i wystarczająco lekki do gimbala. Jakość Video jest fenomenalna. A co do drugiego systemu to przecież nie trzeba go budować. Skoro wystarcza wbudowany w RX100 czy G7X zoom to równie dobrze można pozostać przy kicie do A6000 czy G7.

    Jaki gimbal wybrałeś?

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    A co do drugiego systemu to przecież nie trzeba go budować. Skoro wystarcza wbudowany w RX100 czy G7X zoom to równie dobrze można pozostać przy kicie do A6000 czy G7.
    No można, ale zamierzam z tym podróżować jedynie z bagażem podręcznym. Każdy gram i centymetr się liczą. Znalezienie miejsca na gimbal będzie już sporym wyzwaniem.

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Jaki gimbal wybrałeś?
    Zhiyun Crane-M.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  3. #23

    Domyślnie

    W podróży taki kompakt jak G7X to rzeczywiście duży plus. Rozumiem, że oprócz tego bierzesz jednak też coś z systemu Fuji do zdjęć. Zamiana tego co masz na X-T20 (o ile już go nie masz) nie byłaby rozsądnym kompromisem. Dotykowiec z 4K i wejściem mikrofonowym (do którego możliwe, że będzie potrzebna przejściówka). Nie wiem jak z AFem podczas filmowania,raczej nie dorówna on Sony czy Canonowi z dualem, ale pewnie jest to do ogarnięcia. Wtedy miałbyś jeden aparat do wszystkiego lub prawie wszystkiego. Gimbal także dałby radę z tym maluszkiem i podpiętym do niego jakimś plasticzakiem.

  4. #24

    Domyślnie

    Myślałem nad X-T20, pewnie go wypożyczę do testów. Jeśli okaże się wystarczająco dobry, to najwyżej pozbędę się tego Canona - specjalnie polowałem na używkę, żeby w razie czego spieniężyć go bez dużej straty. Chociaż posiadanie osobnego sprzętu do zdjęć i filmów też ma swoje zalety.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  5. #25

    Domyślnie

    Po pierwszych godzinach zabawy z gimbalem X-T10 już ma kilka rys na obudowie. Trzeba uważać, bo gdy sprzęt jest wyłączony, aparat buja się na nim bezwładnie i w niektórych pozycjach potrafi przypierdzielić w metalową obudowę gimbala.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  6. #26

    Domyślnie

    Do usunięcia ?
    D7200 + N 35, N 18-105; D40 + N 18-55; SB-700

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez homer65pl Zobacz posta
    Moderatora prosze o usunięcie moich wpisów - powstały przypadkowo
    Przepraszam za zaśmiecenie wątku. ?



    Wysłane z mojego MediaPad T1 8.0 LTE przy użyciu Tapatalka
    D7200 + N 35, N 18-105; D40 + N 18-55; SB-700

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. AKT -czym jest , czym być "powinien" - pogadajmy :)
    By fafniak in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 125
    Ostatni post / autor: 29-11-2014, 05:14
  2. Odpowiedzi: 95
    Ostatni post / autor: 05-10-2010, 08:26
  3. Czym "przemyć" obiektyw?
    By Michaelg in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 31-12-2009, 22:22
  4. [ Reportaż ] Rekonstrukcja historyczna "WRZESIEŃ 1939 NA ŻYWIECCZYŹNIE" Obrona fortu "WĘDROWIEC"
    By kd78 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-07-2009, 12:30
  5. Badanie: Czym jest dla nas "Stara Fotografia" ?
    By easymuffin in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-06-2008, 22:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •