Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Kinga ;)

  1. #1

    Domyślnie Kinga ;)

    Witam wszystkich. Jak wypadły te zdjęcia? To moja pierwsza sesja tego typu. Nikon d5200 + sigma 17-50

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.

  2. #2

    Domyślnie

    na cytadeli zawsze dobrze zdjęcia wypadają

    Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

  3. #3

    Domyślnie

    Ostrości brak. To bym jeszcze przebolał, ale obróbka, szczególnie kolory i kontrast to masakra jakaś. Nie podoba mi się
    D850 + Irix 11/4 + N24-70/2.8 + N70-200/2.8 FL + N105/1.4E ED + S35/1.4 + S50/1.4 + S135/1.8 + T17-35/2.8-4 + T85/1.8 VC + SB910 + Navigator X + trochę umiejętności i dużo planów

  4. #4

    Domyślnie

    Cytadela Obróbka do bani, nie ma ostrości, a do tego pozy - szczególnie kucanie źle wygląda. Najlepsze z tego masz ostatnie zdjęcie, ale jest to zdjęcie kobiety bez jednej nogi... urwała ją jakaś mina czy jak ?
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  5. #5

    Domyślnie

    Te kolorki. Wygląda to trochę tak jakbyś sporo wydał na jakąś paczkę filtrów i ciągnęło Cię by wszystkie na raz wypróbować. Mnie, pomijając kolorki, odpowiada dwójka(edit: trójka), bo dziewczyna na tej fotce wygląda jakby została uchwycona przypadkiem. Zwykłe, nienapuszone zdjęcie, o którym można powiedzieć, że jest tu trochę portretu. Reszta to już bardziej lub mniej pretensjonalne pozowanki, do działu glamour (choć tam z kolei wyszedłby brak warsztatu i słaba jakość) lub do albumowego.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 19-05-2017 o 11:10

  6. #6

    Domyślnie

    Prawie za każdym razem jak wrzucę zdjęcie,z jakiego obiektywu bym nie korzystał zawsze są komentarze typu "ostrości brak". Jak w takim razie robić te zdjęcia zeby bylo ostre jesli czasy przy tych zdjęciach są rzędu 1/400,a punkt ostrości zawsze ustawiony na oko? Obróbka to juz pewnie kwestia gustu,zdjęcia obrabiane na zwykłym laptopie wiec trudno mi powiedziec jak u was wyglądają te kolory.

  7. #7

    Domyślnie

    2 - ujęcie całkowicie zle. pogrubione groteskowi nogi, zmniejszony tułów.

    jako zdjęcia ze spaceru do własnego albumu...
    a postać - niestety, nie wszyscy nadają się do modelowania i trzeba to przełknąć

  8. #8

    Domyślnie

    Do modelowanie może i nie, ale do portretowania wszyscy.

  9. #9

    Domyślnie

    portretowac owszem, ale nie żeby zaraz pokazywać

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez voyciu Zobacz posta
    Prawie za każdym razem jak wrzucę zdjęcie,z jakiego obiektywu bym nie korzystał zawsze są komentarze typu "ostrości brak". Jak w takim razie robić te zdjęcia zeby bylo ostre jesli czasy przy tych zdjęciach są rzędu 1/400,a punkt ostrości zawsze ustawiony na oko?
    Ten brak ostrości wynika chyba z BFa, który na zdjęciach jest bardziej, lub mniej widoczny, ale jednak jest. Tak mi się wydaje. Na co ostrość ustawiać? Na to, co ma być ostre... W portrecie to przede wszystkim twarz

    Cytat Zamieszczone przez voyciu Zobacz posta
    Obróbka to juz pewnie kwestia gustu,zdjęcia obrabiane na zwykłym laptopie wiec trudno mi powiedziec jak u was wyglądają te kolory.
    Masz dwa style obróbki kolorów... Albo wyglądają blado i kontrast jest mały, albo jedziesz suwakiem kontrastu na maksa i dodajesz nasycenia... Ani jedna, ani druga metoda nie wygląda dobrze, choć wierzę, że Tobie może się podobać. Ostatnie zdjęcie wygląda jak z insta-filtrem a BW masz takie bez wyrazu... Ale, jak piszesz, to pierwsza sesja. Będzie lepiej na pewno.
    Ps. Wyślij Sigme z D5300 na kalibrację

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Kinga
    By photoholic in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-05-2011, 10:57
  2. [ Portret ] Kinga
    By Jabolix in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 21-05-2010, 02:52
  3. [ Portret ] Kinga
    By Jabolix in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-05-2010, 08:03
  4. [ Portret ] Kinga
    By Witek "Wisz" in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 02-03-2010, 02:18
  5. [ Portret ] Kinga
    By mim2brs in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-02-2010, 18:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •