Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: Kinga ;)

  1. #11

    Domyślnie

    Z całego zestawu pasuje mi 4. Jeżeli chodzi o resztę całkowicie zgadzam się z opiniami przedmówców (niestety)
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  2. #12
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Mi pasuje 4 i 7, reszta jak dla mnie zmasakrowana obróbką.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Masz dwa style obróbki kolorów... Albo wyglądają blado i kontrast jest mały, albo jedziesz suwakiem kontrastu na maksa i dodajesz nasycenia... Ani jedna, ani druga metoda nie wygląda dobrze, choć wierzę, że Tobie może się podobać. Ostatnie zdjęcie wygląda jak z insta-filtrem a BW masz takie bez wyrazu... Ale, jak piszesz, to pierwsza sesja. Będzie lepiej na pewno.
    Ps. Wyślij Sigme z D5300 na kalibrację
    Ostatnio wystawialem zdjęcie robione N35/1.8 i tez mi ktos pisal o BF i FF. To znaczy,ze żaden obiektyw u mnie dobrze nie ostrzy? Moje body to 5200
    Ostatnio edytowane przez madebyzosiek ; 19-05-2017 o 13:57 Powód: Poprawienie cytatu

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez voyciu Zobacz posta
    Ostatnio wystawialem zdjęcie robione N35/1.8 i tez mi ktos pisal o BF i FF. To znaczy,ze żaden obiektyw u mnie dobrze nie ostrzy? Moje body to 5200
    Niestety, jasne szkła miewają BF/FF i to jest tak samo winą body, jak i obiektywów. Jakbyś miał czas, to możesz kalibrować D5200 do wzorca, wszystkie szkła do wzorca, Sigmę z D5200 i wtedy problem znika, choć każde nowe szkło będzie pewnie wymagało kalibracji. Regulacja AF w body to cudowny skarb aparatów wyższych niż D3xxx/5xxx...

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    portretowac owszem, ale nie żeby zaraz pokazywać
    A co, za brzydka ta postać? Poza tym jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz.

  6. #16

    Domyślnie

    nie brzydka czy piekna, tylko w ogóle tu nie gra. brak wyrazu albo stylizacji

  7. #17

    Domyślnie

    Tylko o czym my tu piszemy. O portrecie czy o jakimś glamurze (stylizacja)? Poza tym co to za rada, by nie wrzucać zdjęć skoro ktoś sam napisał, że to jego pierwsze kroki i że zależy mu na opinii forumowiczów? Jak ma iść do przodu? Kisząc focie w szufladzie ze skarpetami?

  8. #18

    Domyślnie

    no to już powiedziałem, ze marne i niczym nie przyciąga

  9. #19

    Domyślnie

    Tu mam jeszcze kilka zdjęć z tej sigmy. Też nie ma tu ostrości?

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    no to już powiedziałem, ze marne i niczym nie przyciąga
    Raczej napisałeś Pomijając fakt, że niewiele to wniosło, bo i nauka z tego dla voycia żadna nie płynie (aczkolwiek masz prawo do wyrażenia swojej opinii i w takiej formie), to mi chodziło raczej o twoją krytykę modelki i radę by zdjęć nie wrzucać. To moim zdaniem było słabe.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Kinga
    By photoholic in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-05-2011, 10:57
  2. [ Portret ] Kinga
    By Jabolix in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 21-05-2010, 02:52
  3. [ Portret ] Kinga
    By Jabolix in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-05-2010, 08:03
  4. [ Portret ] Kinga
    By Witek "Wisz" in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 02-03-2010, 02:18
  5. [ Portret ] Kinga
    By mim2brs in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-02-2010, 18:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •