Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Jomal

  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    Jezusie...

    Zdjęcie roku jest z d upy a nagrodę powinien dostać Moskwa.
    Głęboka i wnikliwa analiza. Począwszy od strony symboliki religijnej, a skończywszy na głębokiej analizie biologicznej (reprezentowanej przez pewną część ciała). Zakończone prostym, łatwym do zapamiętania, roszczeniowym zwieńczeniem.

    Nie kojarzę zdjęć konkursowych, w odniesieniu do Twojej petycji, niemniej mnie nie przekonałeś.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  2. #32

    Domyślnie

    Proszę o numerację wrzutek

    Dopisek: dla mnie przedostatnie jest trochę nie na temat?
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez joniu85 Zobacz posta
    Obrazy Caravaggia są piękne, ale ile mają ukrytych znaczeń z fotografiami reportażowymi jest tak samo. Poczytać można Freemana (Wizja fotografa), Rolanda Barthesa w tym temacie.
    Nie znam Freemana, ale Barthes opisywał drugie dno "punctum", jako rzecz indywidualną i nie związaną z intencją autora. To może zawierać byle pstryk..

    Cytat Zamieszczone przez joniu85 Zobacz posta
    Ktoś pisząc, że nie zastanawia się co autor ma na myśli nie ma pojęcia o prawdziwej fotografii reportażowej.
    Jezusie
    "Co poeta miał na myśli?" to w sztuce konceptualnej(a i tak podpisy wskazane), a nie tutaj Myślę ze nie masz prawa tak kategorycznie oceniać.
    Zresztą sam wspomniany przez Ciebie Barthes pytanie to uważał za bezzasadne, nawet napisał na ten temat manifest. I komentarze tutaj zdają się go potwierdzać
    Cytat Zamieszczone przez joniu85 Zobacz posta
    Zdjęcie roku WPP 2016 czemu wygrało przecież nie jest piękne, nie ma super światła, bo właśnie ma ogromne znaczenie symboliczne i drugie dno.
    Chodzi o Warrena Richardsona? Możesz opisać to drugie dno??

    Dla mnie zdjęcie Jomala jest wybitne bo nawet wyjęte z kontekstu chwyta za serce, urzeka swą estetyką i zachwyca możliwością licznych interpretacji. Tylko wielcy tak potrafią i Mariusz wielkim fotografem jest.

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    Zdjęcie roku jest z d upy a nagrodę powinien dostać Moskwa.
    Przecież właśnie zdjęcie roku wykonane w Moskwie! (suchar taki). Zgadza się, porażka.
    Ostatnio edytowane przez matbe ; 30-05-2017 o 12:32

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    Tylko wielcy tak potrafią i Mariusz wielkim fotografem jest.

    i to jest jak dla mnie idealna puenta
    Road to Manila

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •