Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Czy Nikon sponsoruje?

    Witam!

    Nie zauważyłem odpowiedniej grupy do mojego postu, więc zamieszczę tutaj.

    Czy orientujecie się, gdzie warto napisać/zadzwonić do nikona (Nikon Polska/Europa), jeśli szukamy sponsora? Nakręciliśmy film Nikonem, który ma szanse mieć dziesiątki/setki tysięcy wyświetleń na YT i chcemy dogadać się z Nikonem na jakąś reklame. Ktoś sie orientuje?

    Rafał

  2. #2

    Domyślnie

    Trochę się tym interesuje i nie ma szans na sponsoring. Na YT są dziesiątki tysięcy filmów co mają takie wyświetlenia i nakręcone Nikonem. Najpierw zrób takich filmów kilka/naście, miej na każdym takie wyświetlenia i wtedy można pomyśleć o jakimś sponsoringu, choć bardzo kiepsko to widzę. Jak już to jakieś reklamy, współprace z firmami foto. Nikt Ci nic nie da bez zobaczenia najpierw efektów Twojej pracy/twórczości, co w przypadku YT i filmów zazwyczaj przekłada się na lajki, wyświetlenia - takie czasy.
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  3. #3
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Dokładnie, z jednym filmem na dysku nic nie załatwisz, chyba że masz w rodzinie znanego reżysera z hollywood
    Jak już będziesz miał tysiące subskrypcji i wyświetlenia liczone przynajmniej w dziesiątkach tysięcy na każdym z dziesiątków twoich filmów to wtedy zaczniesz szukać sponsorów ale o nikonie to bym nadal nie myślał raczej.

  4. #4

    Domyślnie

    sponsorowanie ja w pracy w sklepie ani razu nie widzialem przedstawiciela nikona a ty mowisz o sponsorowaniu
    d750 + d800+dk17m+dk19+ gripy newell+> nikkor 28 1.8g , Jupiter 37a, sigma 35 art, sigma 24 art, sigma 50 art, sigma 85 art +> sb910 + 400ws z aku +yn685 -> kiev 60 + sonnar 180
    https://500px.com/witoldpiotrowski

  5. #5

    Domyślnie

    Tak, jedynie co nikon teraz sponsoruje, to podwyżkę cen swojego sprzętu

  6. #6

    Domyślnie

    Była już na naszym Forum dyskusja o wynikach ekonomiczno-finansowych Nikona w ostatnim okresie (piszę o segmencie firmy FOTO, bo w innych segmentach nie związanych z fotografią Nikon ma się całkiem dobrze, ale poszczególne działalności w Nikonie to jakby samodzielne biznesy, muszące na siebie zarabiać). Nie jest dobrze. Nikon tnie koszty, zwalnia pracowników, Nikon Polska też nie "przędzie" dobrze, likwidują niektóre placówki, odchudzają (np. serwis lustrzanek na Łopuszańskiej w Warszawie zlikwidowali, teraz musisz sprzęt wysyłać do Czech) itp. itd. Nie sądzę, żeby chcięli angażować choćby złotówkę w akcje, które nie były przez nich zaakceptowane w ich planie uzdrowienia. Nikon ostatnio "nie śmierdzi groszem", więc drobny (dla nich) sponsoring chyba nie wchodzi w grę, bo ogladają każdą złotówkę (czy jen, jak kto woli).

    Od lat bardzo lubię markę Nikon, trzymam kciuki i mam nadzieję, że to, co ich dotyka - wzmocni ich, staną mocno na nogi i znów będą wiodącą firmą na rynku. Dla mnie Nikon i Canon to tak, jak nie przymierzając Barcelona i Real w lidze hiszpańskiej - oba super kluby, świetnie grają, ale ja tylko jednym kibicuję, a drugi dla mnie nie istnieje...
    "Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem..." - Don McCullin

Podobne wątki

  1. Nikon D5300, Nikon D5500, Nikon D7100 czy Nikon D7200
    By fotosik111 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 23-10-2016, 13:47
  2. Nikon D80 + Metz 44 wersja nikon -> ciemne zdjęcia.?
    By malyd77 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 14-01-2012, 11:40
  3. Nikon D60/35mm 1.8 czy Nikon D90/kit 18-55?
    By Jontek in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-07-2011, 09:00
  4. [ Krajobraz ] ..sponsoruje literka F
    By alfapasje in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 29-09-2009, 13:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •