Witam posiadam aparat nikon d3200 oraz 2 lampy zewnętrzne - Nissin di622 oraz Metz 44 af-1

Posiadam także nadajnik(rf04n) z odbiornkiem(pt04n).
Gdy umieszczam odbiornik na lampie Nissin di622 lampa wogule nie reaguje, sytuacja inaczej wygląda z lampa metza która doskonale współpracuje z tym odbiornikiem, czego może być wina?

Chciałem aby obie lampy ze sobą współpracowały. Gdy zakładam metza na stopkę nissin bez problemu reaguje na błysk (tak samo w wypadku błysku z body), kiedy zakładam nissina na stopke metz nie wyzwala błysku (kombinowałem z rożnymi ustawieniami to manual, to slave) nic z tego. Tak jakby metz wogule nie chodzil w trybie slave. Rozmawiałem z osobą od której odkupiłem tą lampę powiedziała ze wszystko chodzi i ze trzeba ustawić w aparacie w opcjach lampy na tryb Commander którego oczywiście moje body nie posiada.

Pytanie moje jest takie... Co zrobić aby obie lampy ze sobą współpracowały? mam odbiornik (sądze ze starego typu) na który reaguje tylko metz,

Muszę kupić coś innego? jeśli tak co polecacie (byle nie drogiego) czy jest inny sposób aby wyzwolić oba błyski jednocześnie?