Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Gimbal feiyu tech mg v2 pod D750 i osprzęt, podgląd?

    Witam
    od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem gimbala Feiyu tech mg v2. Głównie korzystam z D750 + N 20 1.8 z tym zestawiem gimbal sobie radzi. Po dorzuceniu rode stereo pro już szaleje..
    Z tym sobie poradzę, chce wrzucić mikrofon na uchwyt od baterii za pomocą uchwytu na kierownicę od gopro i kabelkiem przy rurce puścić do aparatu.

    Dodatkowo chciałbym też wrzucić sobie na uchwyt dwuręczny monitor poglądowy, z samym zamocowaniem nie było by problemu.. zrobiłbym to tak jak z mikrofonem jednak jak go połączyć ?

    W tym gimbalu body jest na maksa dosunięte do ogumowanej ścianki przy czym zakrywa wszystkie złącza.. jedynie udaje się podpiąć mic..

    czy w tym przypadku istnieje jakieś rozwiązanie np po wifi? czy jednak o poglądzie na monitorze muszę zapomnieć?

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli mowa o wideo, to tylko i wyłącznie po kablu (USB, HDMI). D750 nie ma możliwości używania WiFi i nagrywania filmów.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #3

    Domyślnie

    Mój pracownik chce sobie kupić ten gimbal, dokładnie ten sam model v2. Napisz więcej jak się sprawuje.
    ;]

  4. #4

    Domyślnie

    póki co używałem dopiero 1 raz, tak jak wyżej przy D750, dwie karty, bateria + nikkor 20 1.8 radzi sobie całkiem fajnie. Nie trzęsie, obraz jest stabilny, szybko reaguje na ruch gimbal operatora. Używałem ok 4h z przerwami w ciągu 1 dnia i cały czas na 1 parze akumulatorków.

    Po dołożeniu mikrofonu na góre jest już kaszana, pomimo że udźwig jeszcze jest zachowany poniżej tego co podaje producent gimbala to w żaden sposób nie idzie go wyważyć. Sprzęt ma wibracje itd.

  5. #5

    Domyślnie

    Podejrzewam że problemem jest zmiana środka ciężkości a nie waga

Podobne wątki

  1. Głowica kardanowa (gimbal)
    By Piechu in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 11-04-2017, 02:01
  2. D750 - zawieszony podgląd, menu
    By bth in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-08-2015, 18:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •