Close

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 81
  1. #1

    Domyślnie Rawkowo-Tematyczny Zlot Wrocławski

    Witam was wszystkich niezwykle OFICJALNIE


    Zgodnie z obietnicą, wspólnie i w porozumieniu z @dannywrocek, @spiritus, @siemalysy itd. (czyli grubo) rozpoczynamy całkiem nowy, osobny wątek zjazdowy.
    Jak dotąd udało się ustalić już bardzo dużo czyli miejsce akcji, a będzie nim piękne miasto:


    WROCŁAW


    Chciałbym, aby wątek ten posłużył jako zachęta ale też miejsce dyskusji i owocnych ustaleń listy uczestników i dogodnego terminu wydarzenia. Zdaję sobie sprawę, że nie będzie to łatwe ale mam niezachwianą wiarę w waszą kulturę osobistą i zdolność do akceptowania kompromisów. Myślę, że te dwie cechy wystarczą aby doprowadzić inicjatywę do szczęśliwego finału we Wro!!!

    Pamiętajcie, że to miejsce piękne o czym mieli okazję się przekonać RAWkowicze męczący się z plamami oleju

    Miłośników mocnych wrażeń mogę zapewnić, że nie jest tam nudno i do końca bezpiecznie. Na każdy kroku czają się wielkie ważki

    ...krokodyle...

    a po kwaśnym deszczu rosną tam atomowe grzybki

    Rynek nie zasypia nigdy i zawsze dzieje się tam sporo


    znajdzie się też coś specjalnie dla Pań

    Przyjaciele - nikt nie mówi, że będzie spokojnie i bezpiecznie ale możemy obiecać, że będzie baaaardzo ciekawie



    Lista chętnych:
    1. @Ostry600
    2. @spiritus
    3. @dannywrocek
    4. @siemalysy
    5. @stock
    6 @ravbog
    7. @wasciu
    Ostatnio edytowane przez spiritus ; 18-05-2017 o 08:39
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  2. #2

    Domyślnie

    No i git... nareszcie coś rusza

    Ja wołam @zbyszekD7000 bo jako jedyny chciał zawitać na zlot jak kiedyś proponowałem.

    Proszę aby powstrzymać się od wszelkiego spamu, listę chętnych będę się starał aktualizować do pierwszego postu.
    Ostatnio edytowane przez spiritus ; 17-05-2017 o 00:57
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  3. #3

    Domyślnie

    Ale jaki termin???
    To może być decydujące dla części osób.

  4. #4

    Domyślnie

    @tbogdanowicz właśnie po to ten wątek zakładamy przede wszystkim, żeby się co do tego dogadać. Wiem i pamiętam że masz tam mocno napięte w pracy. Podaj terminy w których byś mógł przyjechać. Będziemy mieli jakiś punkt wyjścia.
    Dodam że też mam strasznie napięty grafik i dla tego się dostosuję bo żaden termin mi mię pasi. Po prostu gdzie indziej będę musiał zawalic robotę.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Oczywiście dzień dobry
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Oczywiście piszę się i ja, Jarząbek W dniach pomiędzy 8 - 15 lipca jestem na wyjeździe, zatem z oczywistych względów nie będę mógł uczestniczyć w spotkaniu. Poza tym terminem jestem dostępny (pomija przypadki losowe). Zobowiązałem ise także do pomocy w organizacji. W zakulisowych rozmowach z @Ostry600 uznaliśmy, że najlepszy termin to weekend, ponieważ zwykle większośc z nas ma wtedy wolne. Pozostaje dograć termin, ustalić zakres pleneru (w sensie fotograficznym) i zabrać się za organizację Z zalet Wrocławia:
    - różnorodna architektura;
    - piękne parki;
    - dużo ludzi (ciekawe możliwości dla "streetu");
    - spora baza gastronomiczno-lokalowa
    - krasnoludki
    Lubię robić zdjęcia Na razie pstrykam

  7. #7

    Domyślnie

    "Przyjaciele - nikt nie mówi, że będzie spokojnie i bezpiecznie ale możemy obiecać, że będzie baaaardzo ciekawie".... trzeba będzie na początku coś wypić za "bezpieczny weekend"
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  8. #8

    Domyślnie

    Troszkę ci przerobimy ksywkę i uczynimy odpowiedzialnym za ten aspekt spotkania - właściwy człowiek na odpowiednim stanowisku.
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  9. #9

    Domyślnie

    jakis termin juz jest czy wszystko się na razie dogaduje? nie obiecuję ale może dołącze.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    jakis termin juz jest czy wszystko się na razie dogaduje? nie obiecuję ale może dołącze.
    ojj a Pan bierzesz udział w RAWkach czy nie?

    Wątek powstał własnie w celu ustalenia terminu i innych takich.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Tematyczny Alert - Idą Zmiany - Pam Pam Pam Pam :)
    By thekrycha in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 30-03-2017, 21:19
  2. [ Architektura ] [PROJEKT TEMATYCZNY] Tory
    By Sławol in forum Architektura
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-08-2013, 16:22
  3. [ Architektura ] Plener Wrocławski
    By jarek76 in forum Architektura
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-05-2008, 09:52
  4. [ Architektura ] Uniwersytet Wrocławski
    By elOGRODO in forum Architektura
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2008, 00:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •