Close

Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 81
  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    jak znajdzie się zmotoryzowany desperat to mozna skoczyć wieczorem na most rędziński. Busami dojaz tam jest dośc czasochłonny i upierdliwy - a czasu nam szkoda
    link
    Dokładnie to chciałem zaproponować. Bardzo chciałbym go mieć w swojej kolekcji. Ja na pewno będę autem sam także 4 miejsca wolne u mnie
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  2. #52

    Domyślnie

    Może dodać temat do belki aby nikomu potencjalnie chętnemu nie umknęło ?
    Pozdrawiam, wasciu
    Więcej zdjęć na: Instagram, Facebook
    //-----Nikon D3300 || Nikkor AF-S DX 18-105mm / Nikkor AF-S 50mm-----//

  3. #53

    Domyślnie

    Ktoś woła? Zlot pod domem prawie Ja mam w końcówce czerwca i przez trzy pierwsze weekendy lipca wesela. Do tego awansuje się w tym roku, więc pod koniec lipca mam wizytę w kuratorium, żeby udowodnić, że pracuję, a nie lecę w pręta Ale jak dacie termin, to może coś wymyślę Będę zaglądał, choć w związku z pełznącym końcem roku, czasu mam coraz mniej

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Ktoś woła? Zlot pod domem prawie Ja mam w końcówce czerwca i przez trzy pierwsze weekendy lipca wesela. Do tego awansuje się w tym roku, więc pod koniec lipca mam wizytę w kuratorium, żeby udowodnić, że pracuję, a nie lecę w pręta Ale jak dacie termin, to może coś wymyślę Będę zaglądał, choć w związku z pełznącym końcem roku, czasu mam coraz mniej
    No proszę. Zostaniesz dyrektorem?? Moje gratulacje z powodu awansu.
    To może sierpień na zjazd?
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ostry600 Zobacz posta
    No proszę. Zostaniesz dyrektorem?? Moje gratulacje z powodu awansu.
    To może sierpień na zjazd?
    Aż tak szeroko nie Na razie dyplomowanym W sierpniu zniknę z małżonką, pewnie do Gdańska, to może zjazd w Gdańsku?

  6. #56

    Domyślnie

    A wiesz, że to było drugie rozważane miasto W grę wchodził od początku Wrocław i Gdańsk...padło tym razem na Wrocław bo logistycznie łatwiejszy dla większej liczby osób co nie oznacza, że następnym razem nie spotkamy się w Gdańsku. No dobra - chyba się rozpędziłem. Zróbmy najpierw jeden
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  7. #57

    Domyślnie

    @Ostry600: może jakiś "wiatrak" uda Ci sie zorgnizować Mielibyśmy wtedy prawdziwy "zlot"

    A teraz śmiertelnie poważnie: jak na razie proponowane terminy padły bardzo mgliście. Może jednak konkretnie: może ostatni bądź przedostatni weekend lipca (22-23 lub 29-30 lipca)? To oczywiście propozycja do przedyskutowania, ale uznałem, że od czegoś trzeba wyjść, żeby nie musieć "głosować nad metodą głosowania"
    Lubię robić zdjęcia Na razie pstrykam

  8. #58

    Domyślnie

    ja jedynie napomkne że im będa wyznaczane odleglejsze terminy tym gorzej będzie coś ustalić. Te lipcowe wydają się być rozsądne i kazdy zdąży sobie życie do tego zorganizowac jakoś. Niech zieloni wrzucą ankiete, szybkie głosowanie i zaklepane.

  9. #59

    Domyślnie

    Śmiglo ciężko będzie. Nie ten rodzaj wojsk a poza tym to ja już "emeryt".
    Bardzo fajnie @dannywrocek że wrzucasz konkretne propozycje. Też miałem dzisiaj taki plan. Trzeba zacząć gadać...
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  10. #60

    Domyślnie

    Dzień dobero Widzę,że temat troche podupadł po początkowym entuzjazmie. No dalej forumowiczki i forumowicze,rozmawiajmy,ustalmy coś.
    Lubię robić zdjęcia Na razie pstrykam

Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Tematyczny Alert - Idą Zmiany - Pam Pam Pam Pam :)
    By thekrycha in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 30-03-2017, 21:19
  2. [ Architektura ] [PROJEKT TEMATYCZNY] Tory
    By Sławol in forum Architektura
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-08-2013, 16:22
  3. [ Architektura ] Plener Wrocławski
    By jarek76 in forum Architektura
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-05-2008, 09:52
  4. [ Architektura ] Uniwersytet Wrocławski
    By elOGRODO in forum Architektura
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2008, 00:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •