Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Na szlaku

  1. #1

    Domyślnie Na szlaku

    Ostatnio edytowane przez madebyzosiek ; 15-05-2017 o 13:53 Powód: Poprawienie linków ze zdjęciami :)

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba 2, świetny klimat, ładnie uchwycony. Na 1 wolałbym jednak nie widzieć tych kamieni, a 3 jest pomysłowa, ale coś mogłoby być inaczej... pod innym kątem, czy coś

  3. #3

    Domyślnie

    Co do pierwszego zdjęcia to posiadam również w tym ujęciu:

    4.

  4. #4
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Doprawdy tak trudno zachować poziom, pion przy robieniu zdjęcia? Na jedynce wola się wylewa...
    Już we wczesniejszym wątku o tym wspominałem. Dbałosć o szczególy jest niezwykle istotna. To również wyraz poszanowania odbiorcy.

  5. #5

    Domyślnie

    Faktycznie zapomniałem o wypoziomowaniu :/ a co z pozostałymi wadami?

  6. #6
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Matrycę masz uwaloną (widać na 2), ale to typowe dla tej puchy-wiem z autopsji. Dwójka zdecydowanie z największym potencjałem, choć do dopracowania. Ale to możliwe przy ponownym podejsciu i podobnych warunkach. Ot nieżle by było jakby linki poręczy wychodziły z rogów, kwiatek przyklejony do brzegu kadru nie służy raczej tej odsłonie. Jedynka i trójka-typowe kadrowanie dla nowicjusza szerokokątnego. Z czasem Ci przejdzie walenie takim elementem na PP. Ale nie martw się- wszyscy to przchodzilismy. Ostatni kadr-do zapomnienia. Generalnie dużo nauki jeszcze-ale to normalne. Podglądaj prace najlepszych-pełno tego w sieci, nie bój, nie wstydz się wręcz kopiowania kadrów jesli trafi ci się taka możliwosc. To wszystko potem zaprocentuje. Pamiętaj o kompozycji, etc, etc. A kiedys wszystko to Ci sie odwdzięczy w postaci kapitalnych prac.
    P.S Olbrzymi plus że nie zaczynasz od WIELKIEGO LOGOwalonego w każdym najczesciej niewłasciwym miejscu. Oczywiscie z angielska "Photography Wstawiaj, pytaj i nie zrażaj się kubłami zimnej wody, które zapewne nie raz otrzymasz. Ja z perspektywy czasu, za to własnie najbardziej forumowiczom dziękuje.
    Pozdrawiam Andrzej

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki za uwagi.. Czy ma to sens abym wrzucał tutaj zdjęcia które wg mojej oceny są najlepsze? Chciałbym dowiedzieć się gdzie popełniam błędy i w miarę możliwości szybko je przy następnych okazjach poprawiać.

  8. #8
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Po to jest forum. Przede wszystkim żeby się uczyć. A potem zaspokajać własną próżnosc

  9. #9

    Domyślnie

    Co masz na myśli z tym kadrowaniem kadrowaniem jak nowicjusz? Patrząc na te zdjęcia to podejrzewam że dotyczy to skupianiu się na elementach będących w bliskiej odległości, tak?

  10. #10

    Domyślnie

    Dla mnie 2 robi wrażenie.... Taki most samobójców... idziesz i nagle wszystko zanika... NICOŚĆ.....
    Fajnie zrobione.
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Na szlaku
    By nimnull in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-01-2014, 12:48
  2. [ Krajobraz ] Na szlaku
    By nothing in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-12-2009, 00:19
  3. [ Krajobraz ] Na szlaku
    By urbik in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 15-12-2009, 12:18
  4. [ Krajobraz ] Z włoskiego szlaku
    By Bartekkw in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 20-11-2009, 18:25
  5. [ Krajobraz ] Na szlaku
    By Bartekkw in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-09-2009, 13:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •