Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11

    Domyślnie

    Właśnie może być problem. Posiadam zdjęcia na których nie widać numerów seryjnych. Można jedynie po kształcie MotorDrive'a domyślić się że to dokłądnie ten. MD 12 nie ma praktycznie w Europie.
    Zastanawiam się właśnie jak to ugryźć.

  2. #12

    Domyślnie

    Opisz dokładnie co miałeś, co i jak wygląda i niech policja ogarnia czy nie wrzuca jakiegoś ze skradzionych sprzętów (Ty oczywiście też). Odświeżaj stronę gościa na olx i nawet postaraj się znaleźć inne portale (po tej samej nazwie użytkownika). Jak coś znajdziesz to pisz do policji.

    Pomyśl skąd Ty masz te aparaty. Może być tak, że też kupiłeś na jakimś portalu ogłoszeniowym i będą numery seryjne.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  3. #13

    Domyślnie

    Dziekuję za pomysł! Numery Minolty powinienem odnaleźć bo kupiłem ją na Allegro.
    Nikona kupiłem w Maroko od starego fotografa.

  4. #14

    Domyślnie

    Panowie!

    Nikon został zwrócony do sklepu w którym został kupiony - okazuje się że jest to duży second hand z elektroniką - znalazłem u nich też jedno z moich szkieł. Pozostaje mi zgłoszenie portugalskiej policji, co niestety jest niezwykle trudne na odległość, ale działam.

    Pozdrawiam,R.

  5. #15

    Domyślnie

    Jak dowiedziałeś się że twój obiektyw się odnalazł?
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  6. #16

    Domyślnie

    Panowie odnalazłem cały sprzęt. Ma go sklep typu Lombard. Za informację odnośnie tożsamości złodzieja, chcą bym odkupił mój sprzęt za kwotę którą dali złodziejowi (65 euro). Pomaga mi już GLS, który przyjął szkodę. Powinienem wkroczyć z Portugalską policją? (Polska załatwiona) Może to zgłosić mój znajomy, który obecnie przebywa w Lizbonie.

    Może zapłacić, a pieniądze mogą zostać odzyskane z GLS?

    Pozdrawiam i przepraszam za tak długi czas ciszy!

  7. #17

    Domyślnie

    Chyba przyda się Tobie pomoc konsularna w Portugalii.

    Chcą sprzedać skradziony sprzęt właścicielowi?? Nie znam portugalskiego prawa, ale tacy paserzy (bo właścicieleli lombardu należy nazwać po imieniu), powinni wypoczywać w więzieniu.

    Ale najpierw chyba najlepiej skonsultować się z Polskim konsulatem w Portugalii. Powinni znać ichniejsze prawo i najlepiej doradzić.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  8. #18

    Domyślnie

    Dzwonię więc jutro. Poinformuję ci mi podpowiedzą.

  9. #19

    Domyślnie

    Super wiadomość... gratulacje

    Zrób jak FelTom przekazał
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  10. #20

    Domyślnie

    Świetna wiadomość ! Gdybyś miał problemy prosze o kontakt jestem w stanie coś pomóc nawet za granicą.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. NIKON - pozew - aparaty wodoszczelne
    By puraveritas in forum Serwis
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 01-09-2015, 22:16
  2. Aparaty bezlusterkowe Nikon
    By malyd77 in forum Nikon - System 1
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 21-09-2011, 13:02
  3. Aparaty bezlusterkowe Nikon
    By malyd77 in forum Aparaty cyfrowe kompaktowe - Coolpix
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 21-09-2011, 11:09
  4. Nikon P90 vs. inne aparaty
    By marcos in forum Aparaty cyfrowe kompaktowe - Coolpix
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-07-2009, 12:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •