Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Cars & Coffee w Rozalinie

    W ubiegłą niedzielę byłem na bardzo sympatycznej imprezie motoryzacyjnej.
    Naturalnie kilka kadrów poczyniłem, całość mojej relacji jest na blogu > KLIK <
    Poniżej zamieszczam wybrane fotki, zapraszam!

    1. Ferrari GTC4 Lusso

    2. Ferrari GTC4 Lusso

    3. Oklejone Ferrari 458 Italia

    4. Hardcorowe BMW M4

    5. Lamborgini Huracan Spyder w przepięknym kolorze

    6. Tesla Model S

    7. Tesla Model X - kosmiczna i dziwna...

    8. Klasyka

    9. Fiat 2300 S Coupe z nadwoziem od Ghia

    10. Fiat 2300 S Coupe z nadwoziem od Ghia

    11. Jensen Interceptor III

    12. Porsche 356 SC

    13. Porsche 356 SC

    14. Jaguar E-type

    15. Aston Martin DB6 Vantage

    P.S. Więcej fotek Astona Martina znajduje się w tym temacie > KLIK <
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  2. #2

    Domyślnie

    Jeszcze kilka lat temu przy wrzutce z takimi autami byłby spory ruch w temacie, ale widzę, że wszyscy dookoła dorośli tylko ja jak głupi nadal focę te samochody Straszna cisza w dziale moto się zrobiła moi mili
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  3. #3

    Domyślnie

    To chyba nie do końca tak. Z jednej strony masz rację, a z drugiej, chyba coraz mniej osób interesuje się motoryzacją a takim stopniu jak kolega. Dla mnie, rocznika lat 70. te galerie samochodów nie wywołują emocji, bo wyrastałem w czasach PF 125, 126 i innych wynalazków z demoludów. Moje zainteresowanie motoryzacją było takie jak dzisiaj, czyli powierzchowne. Nie wysyłałem listów do zachodnich firm motoryzacyjnych, nie zbierałem plakatów, wolałem się tłuc motorowerami po naszych drogach i odliczać czas do zdobycia upragnionego prawa jazdy. Wracając do tematu - bardzo dobrze ogląda się Twoje zdjęcia, ponieważ zachowujesz równowagę w obróbce i potrafisz wyczarować z kadru pomysł, jaki masz w momencie wyzwolenia migawki. Na dodatek auta ciekawe. Dlatego chętnie oglądam, ale nie komentuję, ponieważ wolę się wypowiedzieć na temat, na który mam coś do powiedzenia. Zgodnie z zasadą Tuwima :Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa".

  4. #4

    Domyślnie

    @pwaos, dzięki, możliwe, że to trafna diagnoza, ale widzę, że sporo z "moto-świrów" gdzieś zniknęło z forum
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  5. #5

    Domyślnie

    Może po prostu pucują i ujeżdżają swoje motory i inne rumaki, a w weekendy grillują i sączą napój bogów, który zdaje się jest lekiem na całą podłość tego świata. Wrócą kiedy się oziębi? Jeszcze jedna rzecz mi przychodzi do głowy. Czasy takie, że mało kto chce być ambitny, znać się, zgłębiać coś dla własnej satysfakcji czy z potrzeby rozwoju. Mamy Internet i TV i sam się łapię na tym, że zdarza mi się zmarnować parę godzin na YouTube. W związku z tym, że młodzież woli rozrywki proste i modne, nie ma potrzeby uczenia się czegoś, cały świat młodzieży skupia się na komórce, tablecie, laptopie. Tam jest ich cały świat. Dlatego moto-świrów jak ich nazwałeś jest coraz mniej, bo to nie jest kolejna apka na Androida. Przypomina mi to sytuację z krótkofalarstwem. Skończyło się ono praktycznie w momencie pojawienia się Internetu i masowo produkowanego, gotowego sprzętu. Dziś krótkofalowców można w moim regionie policzyć na palcach obu rąk, a wśród nich raczej nikogo młodego. Takie czasy panie... Kurde, ale mnie na filozoficzny wywód wzięło. Dzięki za fajne zdjęcia. Sam chętnie oglądam a i znajomym czasem podlinkuję. Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. [ Motoryzacja ] Cars, lots of cars.
    By Wind Mill in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2017, 22:22
  2. [ Motoryzacja ] Cars & Coffee
    By pes in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-09-2016, 11:21
  3. [ Pozostałe ] Coffee Time
    By Tworas in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 00:32
  4. Coffee time
    By Pershing in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-01-2009, 20:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •