Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Duża torba fotograficzna

    Dzień dobry.

    Szanowni Nikoniarze,
    mam do Was kilka pytań i pozwalam sobie je zadać tutaj.

    Wertowałem internety, wujek google trochę pomagał, ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

    Posiadam dwa aparaty firmy nikon; jeden format DX D3000 i jeden FX D750. Do tego dwie lampy Youngo 560-III. Mam również siedem słoików, filtrów dwie ładowarki i baterie zarówno do body i lamp.
    Pytanie do Was Drodzy Nikoniarze o torbę, która pomieści to wszystko. Dlaczego Torba, gdyż prze repo jest wygodniejsza, chyba że jakiś konkretny plecak doradzicie, który można też nosić jako torbę.

    Korzystając z okazji, zapytam jeszcze o lampę do D750. Czy inwestować w SB - 700 czy w YN z TTL?

    Z góry dziękuję za odpowiedzi.

    Pozdrawiam serdecznie

    Tomasz
    Ostatnio edytowane przez ThomiThomi ; 11-05-2017 o 08:42

  2. #2

    Domyślnie

    Przede wszystkim... zapoznałeś się z regulaminem forum? Sądząc po tytule wątku nie zrobiłeś tego. Zatem nadrób tę niewiedzę i popraw temat.
    D500+MB-D17 (newell) | Σ150-600S | Σ17-50/2.8 | Induro GIT304+Benro GH-2 | Lowepro Whistler BP 450 AW | Vortex Razor HD II 27-60x85 | Genesis A3+Manfrotto MVH500AH | Vortex Viper HD 10x42

  3. #3

    Domyślnie

    Czytałem regulamin. Poprawiłem temat mej wiadomości. Dziękuję za zwrócenie uwagi na złe określenie tematu, i za mój błąd przepraszam.
    Pozdrawiam.

  4. #4

    Domyślnie

    Szanowny Kolego,
    Uzbierałeś sporo tego sprzętu i jeżeli koniecznie zechcesz upakować wszystko do torby to niechybnie wykrzywi Cię i to znacznie. Dla zachowania jako takiego komfortu i prostej postawy tylko plecak. Ja używam Lowepro Flipside 400. Polecam.

    Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
    Nikon D610, Nikkor 24-120 f4 G, Nikkor 70-200 f4 G, Nikkor 85 f1.8 G, Manfrotto 190X PRO3+Manfrotto 496RC2.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yanuszek Zobacz posta
    Szanowny Kolego,
    Uzbierałeś sporo tego sprzętu i jeżeli koniecznie zechcesz upakować wszystko do torby to niechybnie wykrzywi Cię i to znacznie. Dla zachowania jako takiego komfortu i prostej postawy tylko plecak. Ja używam Lowepro Flipside 400. Polecam.

    Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
    Dziękuję za uświadomienie oraz poradę. Wezmę podczas wyboru ów plecak pod uwagę.

    Pozdrawiam serdecznie życząc miłego dnia.

  6. #6

    Domyślnie

    Również polecam plecak, ewentualnie dokup osobną mini torbę w której będziesz nosił aparat gotowy do użycia.
    Co do plecaków z szybkim dostępem przez 6 lata używałem KATA 3N1-35 ale szczerze z tej opcji skorzystałem tylko kilka razy.
    Poza tym przy takiej ilości szklarni i sprzętu nie będziesz mógł szybko się do wszystkiego dostać.
    To raczej działa na zasadzie że szybko się dostaniesz do aparatu. W takim przypadku w/w opcja z mini torbą jest wygodniejsza i jeszcze szybsza.

    Na taką ilość sprzętu to polecam Lowepro Pro Runner BP 450 AW II jest to największy plecak jaki udało mi się znaleźć z dużą ilością przegród, kieszeni itd. Jest bardzo wygodny sztywny i powinien sprostać Twoim wymaganiom.

Podobne wątki

  1. pomocy pomocy 50mm
    By kajaczarnowusy in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-03-2014, 15:16
  2. Pomocy .
    By nosze_kalosze in forum Aparaty cyfrowe kompaktowe - Coolpix
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-03-2007, 14:42
  3. Pomocy
    By Konat in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-02-2007, 21:39
  4. Pomocy !!!!!!
    By speedway12 in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 25-01-2007, 15:23
  5. Pomocy
    By mado in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-02-2006, 11:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •