Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie London Tattoo Collective 2017.02.17

    Zapraszam na foto relację z "rozgrzewki" przed 13 edycją jednej z najbardziej uznanych na świecie imprez poświęconych tatuażowi, w której udział wzięło 150 wyselekcjonowanych artystów z Anglii i Irlandii.
    Impreza odbyła się w weekend 17-19 Lutego 2017 w The Old Truman Brewery, 91 Brick Lane, London - czyli w Starym Browarze na ulicy Ceglanej 91 w Londynie.
    Poniższe zdjęcia pochodzą z pierwszego dnia imprezy - z piątku 17 lutego.

    zapraszam

    1.
    Scena na której już za osiem godzin zostaną zaprezentowane najlepsze prace podzielone na kategorie.

    2.
    Box brytyjskiego tauatora Sam Ford

    3.
    Nieznana mi artystka

    4.
    Jedna z moich ulubionych artystek - Sam Barber podczas wstępnych przymiarek.
    Dodam, że miałem przyjemność zamienić z nią i jej facetem kilka słów w palarni podczas których dowiedziałem się, że hodują oni prawdziwe wilki, a konkretnie dwie samice.
    Niezwykle interesujący ludzie.



    5.
    Artyści ze studia "Insider", nie mam pewności ale na zdjęciu jest prawdopodobnie sam Jason Corbett


    6.


    7.

    Nie potrafię przypomnieć sobie nazwiska ale to jedyny tatuator podczas collective, tatuujący tradycyjną metodą bez użycia maszynki. Po prostu igła zanurzana w tuszu.
    Niestety nie bardzo to widać na zdjęciu, więc musicie mi wierzyć na słowo


    8.

    Znosząc ból najlepiej zająć czymś myśli...


    9.

    Rebecca Vincent - nie przepadam za jej stylem ale udało mi się popełnić taki kadr z jej udziałem


    10.

    Nie znam człowieka ale to jakaś "grubsza ryba" w branży, sądząc po tym jak wszyscy zbijali z nim "piątkę" i chcieli mieć zdjęcie.
    Zabrakło mi śmiałości żeby poprosić o pozowane i mam takie coś i chyba coś jeszcze z jego kobietą ale to później, bo jeszcze na dysku leży.



    11.



    12.


    13.

    I jako bonus Instalacja Designerki - Laura Oakes.
    Wszystkie widoczne elementy wystroju oczywiście były na sprzedaż, mojej kobiecie wpadła w oko widoczna w głębi kadru sofa ale cena nas zniechęciła
    2500 funtów






  2. #2

    Domyślnie

    Serdeczne dzięki za tak liczne odwiedziny wątku
    Lecimy dalej - jako, że w temacie konwersji do B/W wiedzę mam wątłą to tym razem tylko kolor.


    zapraszam

    14.

    15.

    16.

    17.

    18.

    19.

    20.

    21.

    22.
    ​

  3. #3

    Domyślnie

    Moim skromnym zdaniem, to B&W nie sluzy temu repo. Bo wyszlo hmm... smutno, odrobine nudno. Plus bo sa ludzie. 2 set w kolorze lepiej (choc mam wrazenie ze jest minimalnie za ciemno), ale tym razem dla odmiany jak na najbardziej uznana impreze... to nie ma ludzi. pusto.
    ____________
    D610, D300s, torba szkiełek i głowa pełna pomysłow

  4. #4

    Domyślnie

    dzięki @Devilish_Chaos za komentarz
    Zechciałbyś może rozwinąć swoją opinię dotyczącą BW? Masz na myśli samą konwersję ("smutno, odrobinę nudno") czy kadry?
    Co do braku ludzi na kolorowych zdjęciach to taki był zamysł. Impreza odbywała się na ogromnej przestrzeni i można było spokojnie wyczekać moment kiedy nie było nikogo w kadrze

    pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    oglądałem wczoraj, nie miałem opinii.
    Dziś z chęcią przejrzałem ponownie, podoba się.
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  6. #6
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 166

    Domyślnie

    Chętnie bym zobaczył pierwszą część w kolorze Sporo pewnie jest kolorowych i wtedy pokazą pazura

    Chyba czas znowu wpaść pod igłe ^^

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez -zahir- Zobacz posta
    dzięki @Devilish_Chaos za komentarz
    Zechciałbyś może rozwinąć swoją opinię dotyczącą BW? Masz na myśli samą konwersję ("smutno, odrobinę nudno") czy kadry?
    Co do braku ludzi na kolorowych zdjęciach to taki był zamysł. Impreza odbywała się na ogromnej przestrzeni i można było spokojnie wyczekać moment kiedy nie było nikogo w kadrze

    pozdrawiam
    Ok przejrzałem po raz drugi i chyba wiem o co chodzi. Po pierwsze nie sadze zeby wszystkie tatto byly robione w B&W wiec konwersja zdjec do B&W troche odbiera tym zdjeciom.
    Po drugie, opisujesz niektóre zdjęcia ze to : pan taki, znany w środowisko, pani taka, znana itd... Spróbuj spojrzeć an te zdjecia jako widz którego tam nie bylo i nie koniecznie tych ludzi zna.
    ____________
    D610, D300s, torba szkiełek i głowa pełna pomysłow

  8. #8

    Domyślnie

    Kurde @Dex trafiłeś w sedno zastanawiałem czy nie pokazać wszystkiego w kolorze ale zdjęcia robiłem ciemnym obiektywem, więc auto iso było w użyciu i niektóre kadry wybrane do obróbki są na 3600 i wyżej, a to już trochę widać nawet po zmniejszeniu że w cieniach lekkie cuda z kolorem się działy. Postanowiłem zatem w celu zachowania spójności, wszystkie ujęcia z boxów z tatuatorami przekonwertować.
    Co do "wpadania pod igłę" to taki event jest zdecydowanie jedną z najlepszych okazji niestety trzeba rezerwować grubo z ponad rocznym wyprzedzeniem...
    @Devilish_Chaos trochę nie rozumiem czemu opisy zdjęć w reportażu i jakieś tam rozeznanie w temacie mają im ujmować ale dziękuję za opinię, każda jest cenna!
    @emet_b fajnie, że wpadłeś - dzięki za komentarz

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez -zahir- Zobacz posta
    Kurde [MENTION=7986]
    @Devilish_Chaos trochę nie rozumiem czemu opisy zdjęć w reportażu i jakieś tam rozeznanie w temacie mają im ujmować ale dziękuję za opinię, każda jest cenna!
    )
    Nie zle mnie zrouzmiales, nie mam na mysli ze opisy sa zle... mam na mysli ze opisy pokazuja ze jestes w temacie... ze masz stosunek do tych zdjec osobisty... Ja proponuje zebys spojrzal na ten material od strony widza ktory nie byl na tej imprezie i nie ma rozeznania, kim jest np. Rebecca Vincent. Bo dla mnie jako osoby nie bedacej w temacie, zdjecia nie zachecaja do tego zebym poszukal w necie kim ta pani jest.... Albo inaczej, czy gdyby na 7. byl ktos inny, nieznany tatuator, to zdjęcie by tu wylądowało, czy raczej w koszu? Zadko ale jezdze czasem po poskich konwentach, i mam wrazenie ze w Polsce te konwenty wygaldaja lepiej, radosniej itd.
    Oczywiscie to tylko moje luzne przemyslenia, ktore nie maja na uwadze nikogo urazic
    ____________
    D610, D300s, torba szkiełek i głowa pełna pomysłow

  10. #10
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 166

    Domyślnie

    @-zahir- - wrzucaj kolor! Lekkie cuda chyba da sie wytrzymać Nikt chyba nie będzie sie dopatrywał uhhh ahhh szum, szuuuuuuum, zdjęciejest fuj bo nie jest glamwmur

    6 bardzo chce zobaczyć w kolorze, rewelka ta dziara. A panią z 8 nic tylko porwać na sesje

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] London Tattoo Convention 2013
    By psychopulse in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-09-2013, 23:04
  2. [ Portret ] Tattoo lady
    By zlosnica in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 13-03-2012, 17:32
  3. [ Portret ] Tattoo
    By mateo912 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-11-2011, 11:33
  4. [ Portret ] Daga Tattoo
    By pilon in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-09-2011, 11:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •