Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 59
  1. #21

    Domyślnie

    Przeglądam fotki na kompie i mam pytanie, jak mogę sprawdzić jakie dokładnie miałem ustawienia na danej fotce? Wgrałem sobie View NX2 ale jakoś nie widzę takiej opcji.

  2. #22

    Domyślnie

    Musisz otworzyć zdjęcie, a wtedy prawy górny róg, przycisk z literką "i" a obok histogram

  3. #23

    Domyślnie

    W każdym programie odczytującym EXIF (o ile te dane nie zostały usunięte ze zdjęć).
    W ViewNX włącza się to którymś guzikiem albo rozwija z prawej strony część "Metadata"
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  4. #24

    Domyślnie

    ok, dzięki mam

    1. Aparat już mam jakieś 2 miesiące...i powiem, wam, że cieszę się, że go kupiłem. W powónaniu do canona 1000d jakiego miałem wczesniej to niebo a ziemia. Foty przepięknie pyka.

    2. Choć teraz wiem co mnie wkurza najbardziej. Wybór pola autafokusa. W canonie miałem go w oddzielnym przycisku na obudowie i mogłem go szybko zmieniać nie odrywając oka od muszli. Bardzo często musze zrobić fotkę bardzo szybko i nie ma czasu na odrywanie się i grzebanie w ustawianiach w na wyświetlaczu. To uważam za wieeeeeeeelki minus.

    3. Kolejna sprawa, stary canon znacznie szybciej ładował wbudowaną lampę, czemu tu jest wolniej w dużo droższym i nowszym aparacie? W canonie zaraz po wyskoczeniu lampy mogłem robić fotę , tu czekam jakieś 2 sekundy.

    4. I jeszcze jeden minus. Wszędzie w testach piszą jaka to wspaniała bateria.....i tu niestety stary jak świat 1000d z baterią która ładowałem już tysiące razy rozkłada nikona na łopatki. W Canonie bateria trzyma...i trzyma. Tutaj bateria leci w dół dużo szybciej.
    Ostatnio edytowane przez Rycerz ; 01-07-2017 o 13:46 Powód: nie piszemy posta pod postem

  5. #25

    Domyślnie

    Pole Af wybierasz po prostu kółkiem kursora. Nie musisz odrywać oka od wizjera.
    A z tą baterią to dziwne. Może masz coś włączone, np wi-fi. Albo używasz częściej lampy lub wyświetlacza.

  6. #26

    Domyślnie

    Chodzi mi przejście z Trybu AF jednopolowego na automatyczny, kursorem tego nie zrobie

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kaliope Zobacz posta
    1. Aparat już mam jakieś 2 miesiące...i powiem, wam, że cieszę się, że go kupiłem. W powónaniu do canona 1000d jakiego miałem wczesniej to niebo a ziemia. Foty przepięknie pyka.

    2. Choć teraz wiem co mnie wkurza najbardziej. Wybór pola autafokusa. W canonie miałem go w oddzielnym przycisku na obudowie i mogłem go szybko zmieniać nie odrywając oka od muszli. Bardzo często musze zrobić fotkę bardzo szybko i nie ma czasu na odrywanie się i grzebanie w ustawianiach w na wyświetlaczu. To uważam za wieeeeeeeelki minus.

    3. Kolejna sprawa, stary canon znacznie szybciej ładował wbudowaną lampę, czemu tu jest wolniej w dużo droższym i nowszym aparacie? W canonie zaraz po wyskoczeniu lampy mogłem robić fotę , tu czekam jakieś 2 sekundy.

    4. I jeszcze jeden minus. Wszędzie w testach piszą jaka to wspaniała bateria.....i tu niestety stary jak świat 1000d z baterią która ładowałem już tysiące razy rozkłada nikona na łopatki. W Canonie bateria trzyma...i trzyma. Tutaj bateria leci w dół dużo szybciej.
    I między innymi, dlatego wybrałem canona, nie wspominając o AFie, przycisku iso, wizjerze itp, fakt, mam gorszą matrycę

  8. #28
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    A jakiego wybrałeś canona zamiast D5300 ?

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    A jakiego wybrałeś canona zamiast D5300 ?
    Mi akurat podpasował 100d, zapewne niedługo wymienię na 200d,
    miałem kiedyś Nikona 3100 i 5100 i wiem, że już nie kupię tych puszek, jak już to 7100.

  10. #30
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Widzisz, a ja miałem D7000 i D7100, a teraz cieszy mnie D5100

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. D5300 VS D7100
    By justhuman in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 15-01-2017, 18:17
  2. teleobiektyw do D5300
    By JaGrom in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 27-07-2016, 08:23
  3. Nikon D5300
    By Alcatraz in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-06-2014, 15:55
  4. D5300
    By Nikkoś in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 25-01-2014, 15:01
  5. Użytkowanie filtrów ?
    By damian.dab85 in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-10-2010, 21:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •