Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11

    Domyślnie

    Za 12 ojro dostaje się Lr, PSa i kilka narzędzi. To nie jest droga subskrypcja. Lr6 kosztuje ponad 500zł i dostaje się tylko ten jeden program, w dodatku bez nowych funkcji. Niech z tych 12 euro 4 euro to Lr a 8 PS, to licząc te 16zł/mc za Lr trzeba by go przez 3 lata opłacać żeby wydać tyle co na pudełkową wersję.
    ;]

  2. #12

    Domyślnie

    Z jednej strony CC kusi nowościami, ale jak komuś wystarczy podstawowa funkcjonalność, to LR "piątka" była niedawno na Alledrogo po ok. 30 zł.

  3. #13

    Domyślnie

    a jeszcze jedno pytanie - czy CC da radę zainstalować na dwóch stacjach ?

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez empet Zobacz posta
    a jeszcze jedno pytanie - czy CC da radę zainstalować na dwóch stacjach ?
    Tak. PSa też. Wydaje mi się, że nie można ich tylko jednocześnie używać, żeby było zgodnie z licencją

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmluty Zobacz posta
    Problem jest jednak trochę szerszy niż tylko same aktualizacje. Jeżeli sobie kupisz wersję CC to jesteś skazany na abonament praktycznie do kiedy będziesz zajmował się fotografią i będziesz chciał zrobić cokolwiek z wcześniejszymi zdjęciami. Teoretycznie można coś kombinować wtedy z innymi programami bez LR ale jest to zabawa podobna do odzyskiwania zdjęć z uszkodzonej karty pamięci. Moim zdaniem CC jest przede wszystkim dla tych ktorzy zajmują się fotografią zawodowo . Robią zdjęcia oddają klientowi, robią następne itd. jeżeli skończą działalność to do zdjęć nie mają potrzeby wracać, a abonament rozliczają na bieżąco w kosztach. Osobiście uważam, że dla amatora potrzebującego wyłącznie LR zakup abonamentu jest nieopłacalny. Kupuję wersję pudełkową ktora mi się zwraca w porównaniu z abonamentem po roku, a za dwa trzy lata jeżeli ta wersja będzie stara i będzie mnie mocno ograniczać to zawsze mogę kupić sobie abonament. Jednak jak wtedy zrezygnuję z abonamentu to mam dalej mój LR6. Kalkulacja może być inna jeżeli ktoś posiada LR5 lub inną starszą wersję a z jakiegoś powodu potrzebuje nową, albo kiedy łącznie z LR potrzebuje PS którego nie posiada.
    Należy pamiętać, że tak naprawdę przy zakupie abonamentu LR jest mało znaczącym cenowo dodatkiem do PS-a, a cała kalkulacja jest oparta o cenę PS-a
    Bardzo mądrze napisane. Korzystając z CC ciągle musisz płacić, a wersja pudełkowa zwróci się po paru miesiącach.

  6. #16

    Domyślnie

    Kupiłem wersję pudełkową Lightroom 6. Niestety nie mogę zainstalować ponieważ wyświetla się komunikat cyt: program instalacyjny zidentyfikował oczekujący proces ponownego uruchomienia komputera. Zalecamy zamknięcie instalatora, ponowne uruchomienie komputera i ponowną instalację. Wszystkie procesy aktualizacyjne zakończyłem i nic z tego. Po zignorowaniu problemu wyświetliła się informacja Pobierz program Adobe Support Advisor, aby zidentyfikować problem. Po wejściu na tą stronę nie ma rozwiązania problemu. Czy ktoś może mi pomóc. Będę wdzięczny.

  7. #17
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Uruchom jako administrator aplikacje instalacyjną, może to coś zmieni.

  8. #18

    Domyślnie

    Dzięki za podpowiedź, ale nic z tego bo już próbowałem.

  9. #19

    Domyślnie

    Spróbuj ściągnąć z Adobe najnowszą wersję a z pudełka użyj tylko klucza instalacyjnego.

  10. #20

    Domyślnie

    Czy miałeś wcześniej zainstalowanego jakiegoś Lr na tym kompie?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. C1 wersja 10
    By jaś in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 20-10-2017, 13:39
  2. Lightroom 7 kiedy? Czy warto jeszcze kupić Lightroom 6?
    By Crystalline in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 04-10-2017, 19:31
  3. Lightroom 5, a aktualizacja lightroom 6 - beta
    By fumberas in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-08-2014, 14:38
  4. Lightroom: edycja filmów, polska wersja językowa programu
    By pabr in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-05-2012, 11:47
  5. [ Architektura ] Old and New-wersja-maddnes.
    By maddnes in forum Architektura
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-12-2008, 10:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •