Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Okrąglaki - opuszczony ośrodek wczasowy nocą

    Hej. Przedstawiam Wam mój film, który generalnie nie miał wychodzić poza zamkniętą grupę na FB, ale kilku znajomych prosiło, więc czemu i ja mam się nim nie pochwalić.
    Generalnie mieliśmy przejechać się do tego ośrodka porobić fotki, ale stwierdziliśmy że można by nagrać filmik dla znajomych z tego miejsca, z domieszką dramaturgii kina klasy... No po prostu nie najwyższych lotów.
    Całość nagrana Nikonem D7200 + N24-70 + latarka z powerbanka

    Ostatnio edytowane przez wojtek321 ; 05-05-2017 o 11:42
    Nikon D7200 + Sigma 18-35 ART + Nikkor 50mm F1.8D
    Strona domowa

  2. #2

    Domyślnie

    Ale co w tym filmie jest ciekawego? Ciemno jak w d... nic tam nie widać, obraz się trzęsie jak dziadek z parkinsonem. Równie dobrze można zgasić światło na klatce w bloku i nagrać coś takiego.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borat1979 Zobacz posta
    ...Ciemno jak w d... nic tam nie widać, obraz się trzęsie jak dziadek z parkinsonem...
    To jest zarzut czy stwierdzenie faktu, bo jeśli to pierwsze to znaczy, że ostatnio rzadko do kina chodzisz? (ostatnio, tzn tak gdzieś od 1999 kiedy film w którym wsio się trzęsło, było ciemno jak w dupie i ogólnie nic nie było widać zarobił ze sto baniek na czysto). Nie chcę się czepiać i zdaję sobie sprawę z tego, że historia nie jest może jakoś mocno wciągająca, ale samo użycie takich środków wyrazu jest w pełni usprawiedliwione o ile chodziło właśnie o to by uzyskać efekt np amatorskiego, odnalezionego nagrania z miejsca jakiejś masakry czy coś podobnego.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    To jest zarzut czy stwierdzenie faktu, bo jeśli to pierwsze to znaczy, że ostatnio rzadko do kina chodzisz?
    Nie bardzo jest po co bo nawet za popcorn trzeba dopłacać a przy tym co pokazują na ekranie to powinien być gratis w ramach przeprosin za zmarnowany czas
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  5. #5

    Domyślnie

    Hmm... mam nadzieję że foty wam wyszły...
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Cóż. Jak to w polskim filmie... Samary Morgan tam nie było. Raczej Zakoscielnym trąca.

  7. #7

    Domyślnie

    cz4rnuch, nie ma co filozofii dorabiac, czy ze 'tak się teraz robi filmy'. wygląda na amatorski gniot - nie broni się wg mnie. trzeba zaczynac od pejzaży, nie od tzw. awangardy

  8. #8

    Domyślnie

    Nie dorabiam filozofii tylko uważam, że użyto odpowiednich środków wyrazu. Nie uważam tego szorta za wybitne dzieło. A zaczynać trza od tego co w duszy gra. Poza tym tego typu zabiegi to nie jest awangarda tylko popularny trend stylizowania na amatorski materiał, kręcony z ręki i zawierający amatorskie "błędy" typu polujący AF czy kadrowanie stóp. Wszystko po to by nadać materiałowi autentyczności.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 05-05-2017 o 16:27

  9. #9

    Domyślnie

    Tak jak pisałem, w zamyśle nie było w ogóle kręcenia czegokolwiek, do dyspozycji miałem aparat, gorilla poda który robił za rig i latarkę co idealnie wpasowało się w stylistykę ala blair witch.
    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Poza tym tego typu zabiegi to nie jest awangarda tylko popularny trend stylizowania na amatorski materiał, kręcony z ręki i zawierający amatorskie "błędy" typu polujący AF czy kadrowanie stóp. Wszystko po to by nadać materiałowi autentyczności.
    Dokładnie taki był zamysł, tak jak wspomniałem, klimat blair witchowy, oczywiście w klasie gniot bo pomysł na film powstał na kilka sekund przed wciśnieciem czerwonego przycisku.
    Jedźcie tam chłopaki jeszcze raz. Mnie się obecna wersja nie podoba
    Możemy nie doczekać, bo ośrodek prawdopodobnie w związku z najazdem dzikich eksploratorów zostanie niebawem wyburzony.
    Nikon D7200 + Sigma 18-35 ART + Nikkor 50mm F1.8D
    Strona domowa

  10. #10

    Domyślnie

    Dyskusja, dyskusją... Po pierwsze brak polskich znaków w napisach dyskwalifikuje film do tego, aby gdziekolwiek go pokazywać. Po drugie bez ładu i składu i co najważniejsze bez pomysłu.
    Jedźcie tam chłopaki jeszcze raz. Mnie się obecna wersja nie podoba.
    Tutaj jest... podpis

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Wnętrza - ośrodek wypoczynkowy
    By SerU in forum Architektura
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 12-11-2015, 14:23
  2. Ośrodek wypoczynkowy w Trójmieście
    By emet_b in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-11-2010, 12:48
  3. [ Architektura ] stary ośrodek zdrowia
    By RobertSoul in forum Architektura
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-03-2010, 09:51
  4. [ Architektura ] opuszczony
    By volen in forum Architektura
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-11-2009, 22:10
  5. [ Architektura ] Ośrodek Pomiarów Zewnętrznych
    By creativeguy in forum Architektura
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-04-2009, 06:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •