Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: WACOM Intuos

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacek_wozniak Zobacz posta
    Wszystkie nowe serie tych małych intuosów mają ten sam hardware plus różnica dotyku na płytce, ale to rzeczywiście chyba częściej przeszkadza
    Mam Intuos Art, a więc z funkcją multitouch. Nie stwierdziłem żeby to w czymś przeszkadzało... Ale w sumie wziąłem tą wersję ze względu na Corel Paintera.
    FF (Fuji + Fuji)

  2. #12

    Domyślnie

    Witam jaka jest różnica między intuos draw a Wacom Bamboo3 Pen&Touch oraz Tablet graficzny WACOM One i WACOM One small CTL-471-EU Bamboo .Fotografuję głównie przyrodę , macro czasem jakieś reportaże . Cy warto wydać kasę na droższy tablet czy kupić budżetowy . Doradzi mi ktoś. dzieki.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Mam Intuos Art, a więc z funkcją multitouch. Nie stwierdziłem żeby to w czymś przeszkadzało... Ale w sumie wziąłem tą wersję ze względu na Corel Paintera.
    Ja swojego czasu kupiłem Intuos CTH-480M (S) Manga ze względu na najniższą wtedy cenę, bo nie zależało mi na dokładanych programach tylko na samym urządzeniu. Potwierdzam, że dotyk w niczym nie przeszkadza, ale w razie czego jest przełącznik, którym można funkcję Touch wyłączyć.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez jaroo1 Zobacz posta
    Witam jaka jest różnica między intuos draw a Wacom Bamboo3 Pen&Touch oraz Tablet graficzny WACOM One i WACOM One small CTL-471-EU Bamboo .Fotografuję głównie przyrodę , macro czasem jakieś reportaże . Cy warto wydać kasę na droższy tablet czy kupić budżetowy . Doradzi mi ktoś. dzieki.
    Dawne Bamboo to teraz Intuos (nie mylić z Intuos Pro). Różnica między Intuos Draw, a Bamboo3 Pen&Touch, poza oczywiście wyglądem, jest taka, że Intuos Draw nie ma funkcji dotyku. Różnica między Wacom One (CLT-671-EU), a Wacom One small (CTL-471-EU) jest oczywiście w rozmiarze. Jeśli chodzi o zastosowanie do obróbki zdjęć to gdy byłem przed zakupem to wszyscy polecali rozmiar small i mieli rację.
    Sebastian Kosiarek

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. LR CC i Wacom Intuos Pro M - kiepska praca pędzla?
    By tarbog in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-02-2017, 22:41
  2. Wacom Intuos 4 - wielkość obszaru roboczego
    By BlackRoger in forum Komputery
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-11-2009, 22:59
  3. Tablet Wacom - nie intuos - jaki ??
    By Prorok78 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-01-2009, 15:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •