Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Swoją drogą...



    Z tym że to nie jest takie łatwe, zaczepić się o jakiegoś fotografa na rynku... bo po co brać amatora fotografa, który chcę wykorzystać kogoś umiejętności, żeby później robić na własny rachunek ?
    Druga sprawa, drugi fotograf często przeszkadza na ślubach - szczególnie kiedy jest amatorem. Drugi fotograf dla PM to kolejne miejsce na weselu które PM musi wykupić.
    Sam przecież podobno wziąłeś kogoś pod swoje skrzydła, a teraz piszesz, że to takie beeee?

    Ps. PM nic nie musi, gdzie jest napisane, że PM musi wykarmić fotografa? Taki jest zwyczaj ale nie obowiązek
    Ostatnio edytowane przez Jarecky83 ; 04-05-2017 o 15:57

  2. #12

    Domyślnie

    Tak, co chwile mam propozycję (pewnie nie tylko ja) gdzie ktoś chce się wbić na jakieś sesje, lub na ślub jako asystent, bo potrzebuje zdjęć dla siebie, żeby móc się wybić. Na co mi taka osoba? Torbę sam sobie nosić potrafię, zdjęcia na ślubie sam ogarnę. Mam kogoś brać tylko po to żeby się chciał wybić na moich zleceniach i później się tymi zdjęciami reklamował ?

    Biorę kolegę, z którym się znam od lat. Biorę kumpla w momentach kiedy mnie przerasta praca, jak są przykładowo 3 reportaże ślubne pod rząd i padam na pyszczek, wtedy nawet wsiada za kółko i jedzie za mnie, jak są reportaże na drugim końcu PL Robi na moim sprzęcie i na moich zasadach. Pomaga mi i za to dostaje $ i raczej nie ma w planach wyuczenia się i odejścia po czasie.

    Ps. PM nic nie musi, gdzie jest napisane, że PM musi wykarmić fotografa? Taki jest zwyczaj ale nie obowiązek
    Dobrze że trafiam na same PM które ten zwyczaj znają i nie mają z tym problemu gdyby było inaczej, pizze potrafię sobie zamówić

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Mam kogoś brać tylko po to żeby się chciał wybić na moich zleceniach i później się tymi zdjęciami reklamował ?
    No ale przecież to będą jego zdjęcia, prawda?

  4. #14

    Domyślnie

    Ja bym wybrał dwa obiektywy Nikkora 17-35 F2.8 oraz Nikkora 85 F1.4, dwie puszki oraz lampę do tego
    D750/D610 plus parę szkieł...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Jaki obiektyw do fotografii ślubnej - USC
    By Robson_zg in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-03-2016, 20:24
  2. Jaki kurs fotografii ślubnej we Wroclawiu
    By 6marcin6 in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-03-2016, 07:42
  3. Jaki sprzęt do fotografii podróżniczej
    By halihead in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 27-01-2012, 12:09
  4. Sprzęt do fotografii ślubnej
    By andi87 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 06-02-2011, 23:58
  5. jaki sprzęt do fotografii sportowej?
    By crazyyman in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-08-2010, 22:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •