Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
  1. #1

    Domyślnie Do tych co maja studio: jakie macie wyposazenie?

    Witam!
    Ot mam takie pytanie do forumowiczow ktorzy maja swoje studia. Jakie macie w nich wyposazenie wzgledem tego jakie zdjecia robicie?

    Pozdrawiam i dzieki z gory za odpowiedzi
    | D70 | 50/1,4 D | 85/1,8 | Sigma 10-20 | Lowepro Nova 3 | SB-800 | Kiev88 |

  2. #2

    Domyślnie

    2x Elfo 250Ws + 1x 500 Ws
    do tego 2 softboxy 40x120 cm i jeden octalight, oczywiscie statywy x3, 2 strumienice, 2 garnki i 2 plasty miodu. A wszystko to wspolne z kilkoma kumplami. Do tego 4 rozne tla materialowe + jeden "gnieciuch"
    A zdjecia robimy baaardzo rozne
    Pozdrawiam Karol

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2004
    Miasto
    Roselle IL USA
    Posty
    165

    Domyślnie

    SP-Systems Excalibur 2 Light Kit - Includes: 2 SP3200 320 W/S Monolights, Umbrellas, Sync Cord, Light Stands, Case - 640 W/S Total
    6 - sztuk DynaTran™ Series B background support systems- daje mi to mozliwosc uzycia tla wielkosci do 7-8 metrow szerokosci, kilka statywow roznej wysokosci na ktorych mocuje SB 800 do doswietlenia tla, octogonow soft box, reflektory

    Imprezy - glownie wesela i zdjecia szkolne
    Pare nikonow, troche szkla, jakies lampki i parasolki

  4. #4

    Domyślnie

    2xElfo 500W + statywy +SB 90x60 + czasze - przydałaby mi sie jeszcze choćby jedna lampka...

  5. #5

    Domyślnie

    sun-boks 500 WS X3szt, 3 tła z systemem zawieszania i sterowania marko flash, statywy X 5 szt, 2 parasolki, 4 softboksy,strumienifca, klosze , sterowanie radiowe i.. coś tam jeszcze
    Pozdrawiam
    Zbyszek www.wideo-art.pl
    D7100 | D5200 | 80-200 | 17-55 | 18-105 | 85 1.8 | 35 1.8 | Sigma 15 2.8 |

  6. #6
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    fajnie macie chlopaki .. ja mam do dyspozycji funsporty setki plus softy ktorymi teoretycznie nie da sie zrobic nic poza malymi produktami .. moze niedlugo bedize wiece. jak na razie zdjecia wychodza mysle ze przyzwoicie jak na ten sprzet

  7. #7

    Domyślnie

    no to fajnie :> ja mam w reku 800 zl i nie wiem od czego zaczac .. a jestem taka osoba ktora wyznaje zasade ze jak wydawac to na cos dobrego .. zdaje sobie sprawe ze 800 zl to nie za duzo .. pewnie bede zbieral dalej az uzbieram na cos konkretnego .. sailor mi zaproponowal kupno zestawu FUN100 (http://funsports.pl) tyle ze z lampami CY100MR i zamiast parasoli to softboxy i lepsze statywy. Cena wyszla jakos 1400 zl. Zdjecia glownie mialy by byc portretowe.
    | D70 | 50/1,4 D | 85/1,8 | Sigma 10-20 | Lowepro Nova 3 | SB-800 | Kiev88 |

  8. #8

    Domyślnie

    Ja bym na Twoim miejscu kupil jedna uzywana lampe Elfo ze starszej serii E 500 Ws. Da sie taka kupic za jakies 650 zł. Do tego uzywany statyw (jakies 100 zł) i na poczatek parasolka, kosztuje jakies grosze. Jak bedziesz mial wiecej pieniedzy to dokupisz softboxa czy druga lampe. Polecam Ci Elfo bo taki sprzet daje duzo wieksze mozliwosci niz FUNy przy ktorych szybko zobaczysz ze Cie ograniczaja i trzeba bedzie je sprzedac, chocby ze wzgledu na moc.
    Pozdrawiam Karol

  9. #9

    Domyślnie

    sailor, z racji tego ze masz juz pewne doswiadczenie w "doswietlaniu" tymi funsportami, powiedz mi (znajac mozliwosci tych lamp) co bys wybral, majac mozliwosc zlozenia sobie studia flashowego w naprawde dobrej cenie (30%-50% rabatu na sprzet), ale koniecznie z oferty funsportu mysle ze w miare jasno jak na ta pore sie wyrazilem aha, oczywiscie chodzi mi ostudio nie tylko portetowe, w gre powinna wchodzic mozliwosc oswietlenia 2 lub nawet 3 calych postaci...
    Aparat zmienilem... ale forum? Nigdy w zyciu!
    5D | 24-70/2.8 L | 580EXII | 420EX | Grip | L358

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GrZeCh
    no to fajnie :> ja mam w reku 800 zl i nie wiem od czego zaczac .. a jestem taka osoba ktora wyznaje zasade ze jak wydawac to na cos dobrego .. zdaje sobie sprawe ze 800 zl to nie za duzo .. pewnie bede zbieral dalej az uzbieram na cos konkretnego .. sailor mi zaproponowal kupno zestawu FUN100 (http://funsports.pl) tyle ze z lampami CY100MR i zamiast parasoli to softboxy i lepsze statywy. Cena wyszla jakos 1400 zl. Zdjecia glownie mialy by byc portretowe.
    Witam, jestem tutaj nowy i nie robię Nikonem ale Fujifilm Finepix s602 Zoom !!!

    Właśnie posiadam zestaw FUN 100 ale z softboxami 60x60

    Zdjęcia na mojej stronie www.fotoslowik.prv.pl

    Pozdrawiam
    Z.S.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •