Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Przyroda do oceny

    Witam, bardzo proszę o konstruktywną ocenę:

    1)
    2)
    3)
    4)
    5)
    6)
    Dziękuje za poświęcony czas

  2. #2

    Domyślnie

    Lisek na tle pozostałych wygląda znakomicie. Lisek jest świetny nawet bez tego tła Resztę traktuję jako eksperyment. Niestety mało udany
    Fuji

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BarteX01 Zobacz posta
    Dziękuje za poświęcony czas
    Powinieneś przeprosić za stracony. Niech to będzie komentarzem do tych "dzieł". Może w 1994 roku takie fajerwerki by się komus spodobały ? Może. Mamy 2017 juz. Pobudka.

  4. #4

    Domyślnie

    stock ojojojoj skąd tyle jadu? Patrząć na Twoje zdjęcia w blogu nie widzę jakiegoś artyzmu, może klasyczny ból?
    A czym się różni rok 1994 od 2017
    basket ale dlaczego nie udane?

  5. #5

    Domyślnie

    Ciekawe. Mało jest takich innych zdjęć, więc obejrzałem z zainteresowaniem. Nie przeszkadza mi data
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BarteX01 Zobacz posta
    stock ojojojoj skąd tyle jadu? Patrząć na Twoje zdjęcia w blogu nie widzę jakiegoś artyzmu, może klasyczny ból?
    A czym się różni rok 1994 od 2017
    basket ale dlaczego nie udane?
    gdzież tam jadu
    A nie sadzisz że to zdjęcia nieco trąca myszką ? Zarówno w kwestii kadrów, obróbki i fajerwerków jakie w nich zastosowano ?
    Jak dla mnie takie cos zupełnie nie powinno powstac a juz być pokazywane publicznie.
    Na blogu nie ma artyzmu bo ja nie człowiek robiący artystyczne fotki

  7. #7

    Domyślnie

    PiKa zdjęcia są z lat 2015 - 2017
    stock - nie nie sądzę, że trącą myszką - co więcej nie spotkałem w PL żadnego innego fotograda robiącego zdjęcia tego typu na długim czasie naświetlania - dopiero w tym miesiącu w digital camera pisano o tej technice

    a obróbka? nie ma jej tutaj za wiele - wywoływanie z RAW'u na zasadzie podbij lekko nasycenie czarne i troszkę balans bieli/kolorów - ale to tylko kosmetyka - żadnego photoshopa i wodotrysków z nim związanych

    a co to znaczy, że trącą myszką pod względem kadru i fajerwerków?
    bo z tego co wiem to odkąd wynaleziono fotografię ok 1839r. zmienił się tylko sprzęt ale zasady zostały jedynie co to pomysły są nowe ale i te są wtórne i bazują na zasadzie "a gdyby zamiast..." a baza zostaje ta sama.....
    Prosiłbym jak w 1 wątku - konstruktywnie a nie jak kobieta "NIE BO NIE" :P :P

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BarteX01 Zobacz posta
    PiKa zdjęcia są z lat 2015 - 2017 ...
    a EXIF podaje 2-2011, 5-2013, 4-2014, 1 ok 2017, mniejsza z tym
    Lisek też mi się podoba

  9. #9

    Domyślnie

    może i prawda
    nawet nie zauważyłem jak te czas przeleciał..... ale 2 lata miałem wycięte z życia więc możliwe

  10. #10

    Domyślnie

    Szczerze, najbardziej podobają mi się te ujęcia z dłuższym naświetlaniem i zabawą ogniskową. Techniki te znane są już od dawna, w Digital Camera czy innych magazynach temat ten jest powtarzany co jakiś czas. Ogólnie radziłabym Ci popracować nad techniką - zdjęcie z lisem byłoby o wiele ciekawsze gdyby ostrość padła w oko i gdybyś miał poprawnie ustawione parametry bo wydaje się, że jest delikatnie poruszone. Z każdym ujęciem będzie lepiej
    Pozdrawiam
    D5100, N35 1.8, N50 1.8, Pentacon50 1.8

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Przyroda z bliska..
    By franz55 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 19-08-2013, 09:23
  2. [ Pozostałe ] Miasto+przyroda
    By mafi in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 09-08-2012, 11:40
  3. [ Przyroda ] markes1987-przyroda
    By markes1987 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-11-2011, 11:06
  4. [ Przyroda ] Przyroda plenerowa
    By dwl in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-11-2009, 00:56
  5. [ Architektura ] przyroda i beton
    By HARNAS in forum Architektura
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 29-06-2008, 23:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •