Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    i o taka opinie mi chodzi dziekuję,
    a fotografie stare to i technika gorsza

  2. #12

    Domyślnie

    Kolega stock dobrze napisał a się oburzasz. Zdjęcia niedoświetlone, fatalnie skadrowane, perspektywa lezy i kwiczy nawet przy lisku więc nie ma co się oburzac. Chciałeś opinii to ją dostałeś, ale nie jest ci na rękę to wyciagasz argumenty "Twoje nie są lepsze" - dziecinada. Wcale nie trzeba robić wybitnych fot aby stwierdzić czy zdjęcia sa dobre czy nie. Na nartach zapewne nie skaczesz a przecież wiesz kiedy Stoch zrypie skok nie ?
    A te zabawy z ogniskowa na długich czasach oklepane jak pośladki Saszy Grey
    No taka prawda co Ci będę kadził....

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czomolungma Zobacz posta
    A te zabawy z ogniskowa na długich czasach oklepane jak pośladki Saszy Grey
    No taka prawda co Ci będę kadził....
    Tys prowda... Pobawić się i do szuflady... zdjęcia oczywiście
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  4. #14

    Domyślnie

    Rozumiem krytykę Pana/Pani czomolungma - jest ona konstruktywna i obiektywno-subiektywna(ale o tym za chwilę), nie rozumiem krytyki w stylu - "powinieneś przeprosić za stratę czasu" jak to napisał Pan stock - takie zachowanie jest poniżej krytyki- kulturalny i dobrze wychowany człowiek nie wypowiada się w ten sposób.
    Bo tak nawiasem jak Ci żal czasu na czytanie forum to lepiej jako fotograf porób zdjęcia.

    Jeśli chodzi o stronę techniczną ok, przyjmuję krytykę, trudno mi napisać, mam trochę kiepski monitor i widocznie przekłamuje przy wywoływaniu z RAW'a,
    Lisek z ostrością - zgadzam się mogło by być lepiej

    Wracając do tematu długich czasów naświetlania - w tym wypadku opinia że temat oklepany jest czyste subiektywna - bo ile prac tyle efektów, Monet też oklepywał temat mostów a nad każdym się zachwycamy prawda? Nie potrafię zrozumieć krytyki tego stylu - no nie potrafię, przecież to jest technika - tutaj nie wystarczy pomachać na głupiego - trzeba się także zastanowic jak to będzie pasowało - czy coś z tego wyjdzie.

    Cały czas się rozwijam próbuję, przeglądam prace, jednak zauważyłem, że większość fotografii przyrodniczej/krajobrazów idzie w stronę zdjęć a'la David'a DuChemin'a

    Osobiście wole prace i styl Brayan'a Peterson'a bardziej mi się podobają

    Tak naprawdę każdy rodzaj sztuki - jest odbierany subiektywnie, obiektywnie możemy mówić jedynie o aspektach technicznych

    i tak na koniec proszę o ocenę poniższego:


  5. #15

    Domyślnie

    Mi się podoba, przyciąga wzrok i ma klimat, ale to wylko moje zdanie, amatora.

    Wysłane z Xperia Z3
    Nikon D3300 - Sigma 17-50 F2.8 EX DC OS HSM - AF-S Nikkor 18-105 VR 1:3.5 - 5.6 G ED - Zenit Helios 44M 2/58 - Nikkor AF-P DX 70-300mm f/4.5-6.3G ED VR - fotografowanie amatorskie

  6. #16

    Domyślnie

    Obiektywno subiektywnie aspektowo technicznie to porażka.
    Nie bierz się za konwersję BW w ten sposób. Ciemno, szaro, a banding okrutny.
    Mi się nie podoba.
    Kompozycja też.
    Może uciąć prawą stronę do kwadratu, poprawić obróbkę, dać ramkę, białą, szeroką.
    Oczywiście subiektywnie
    D7000+S17-50/2.8+S70-200/2.8+S30/1.4
    było: D90, N18-105, N50/1,8D, N70-210D

  7. #17

    Domyślnie

    Zbalansowana kompozycja, wydaje się że jest prosto i bez bałaganu. Można by to pewnie inaczej kadrować... ale tak też jest ciekawie. Ta nie ostrość nad łodziami trochę przeszkadza (mnie) ale przy takiej wielkości obrazka w oczy się to bardzo nie rzuca
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Przyroda z bliska..
    By franz55 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 19-08-2013, 09:23
  2. [ Pozostałe ] Miasto+przyroda
    By mafi in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 09-08-2012, 11:40
  3. [ Przyroda ] markes1987-przyroda
    By markes1987 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-11-2011, 11:06
  4. [ Przyroda ] Przyroda plenerowa
    By dwl in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-11-2009, 00:56
  5. [ Architektura ] przyroda i beton
    By HARNAS in forum Architektura
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 29-06-2008, 23:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •