Close

Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 90

Wątek: Różności

  1. #31

  2. #32

    Domyślnie

    @90s jak ci się foci hasselem?

    ps. masz bardzo dobry warsztat, gratulacje

  3. #33

    Domyślnie

    @Dariusz Breś sprzęt supa tylko fotograf dupa i to ja najsłabiej tutaj wypadam. A pracuje się fantastycznie, chociaż nie jest tak uniwersalny jak zwykła lustrzanka. To jednak jak najważniejsza jest jakość, portret, krajobraz, produkt. Ale jeszcze sporo nauki mnie czeka by wycisnąć 100% z potencjału tego sprzętu.
    Dziękuje za komplement, też myślisz nad H?

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    @Dariusz Breś sprzęt supa tylko fotograf dupa i to ja najsłabiej tutaj wypadam. A pracuje się fantastycznie, chociaż nie jest tak uniwersalny jak zwykła lustrzanka. To jednak jak najważniejsza jest jakość, portret, krajobraz, produkt. Ale jeszcze sporo nauki mnie czeka by wycisnąć 100% z potencjału tego sprzętu.
    Dziękuje za komplement, też myślisz nad H?
    Chodzi mi po głowie H4D ale zastanawiam się czy klient zauważy różnicę pomiędzy D850...

  5. #35

    Domyślnie

    Obawiam się że w ogóle nie będą widzieć różnicy, bo to Twój styl i warsztat powoduje to jak zdjęcia się prezentują. Przeglądnąłem Twoją stopkę i muszę przyznać że robisz kawał fantastycznej fotografii i świetnie radzisz sobie ze swoim sprzętem. Masz też bardzo rozbudowany wachlarz tematyczny i nie wiem czy dobrze ci się będzie robić wszystkie te zdjęcia H4D bo to matryca CCD więc nie powalczysz z wysokim ISO do tego AF jest wolny ale i bardzo dokładny.
    Tutaj mój temat jaki założyłem przed kupnem. Kolega Robert bardzo mi pomógł i myślę że w Twoim przypadku dobrze będzie z nim porozmawiać.

    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=272530

    Jakbyś miał jakieś pytania to możesz odkopać ten temat i postaram ci się pomóc jak mogę.

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Obawiam się że w ogóle nie będą widzieć różnicy, bo to Twój styl i warsztat powoduje to jak zdjęcia się prezentują. Przeglądnąłem Twoją stopkę i muszę przyznać że robisz kawał fantastycznej fotografii i świetnie radzisz sobie ze swoim sprzętem. Masz też bardzo rozbudowany wachlarz tematyczny i nie wiem czy dobrze ci się będzie robić wszystkie te zdjęcia H4D bo to matryca CCD więc nie powalczysz z wysokim ISO do tego AF jest wolny ale i bardzo dokładny.
    Tutaj mój temat jaki założyłem przed kupnem. Kolega Robert bardzo mi pomógł i myślę że w Twoim przypadku dobrze będzie z nim porozmawiać.

    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=272530

    Jakbyś miał jakieś pytania to możesz odkopać ten temat i postaram ci się pomóc jak mogę.
    Taa, miałem w ręku H4D, chcę tylko portret i produkt na niskim iso na tym robić. Nie chcę zmieniać systemu bo jak piszesz, nie da rady hasselem zrobić tego wszystkiego.
    Masz rawka surowego jakiegoś produktowego na niskim iso wrzucić na wetransfer?

  7. #37

    Domyślnie

    Jestem na urlopie ale jak wrócę mogę coś wysłać, chociaż nie wiem czy to będzie obiektywne dla Ciebie bo ja mam CMOSa a ty myślisz o CCD.

  8. #38

    Domyślnie

    Nawet lepiej, poproszę o jakiegoś rawka jak możesz, ze studio na niskim iso.

  9. #39

  10. #40

    Domyślnie

    @ Dariusz Breś przepraszam na śmierć zapomniałem o Twojej prośbie. Wyślij mi na PM swój email coś postaram się podesłać.
    Możesz też napisać co konkretnego cię interesuje to postaram się plik przygotować pod takim kątem.

    20.

Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Roznosci...
    By kulama in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-04-2014, 13:40
  2. [ Pozostałe ] Różności
    By Tomaaz in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-03-2013, 15:10
  3. [ Pozostałe ] Różności
    By Patryk546 in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-01-2013, 14:14
  4. [ Przyroda ] Różności
    By jajacek44 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 29-02-2012, 23:39
  5. [ Pozostałe ] różności
    By maryczary in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-04-2011, 22:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •