Close

Strona 17 z 23 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 229

Wątek: 90 Portretów

  1. #161

    Domyślnie

    77 kosa, laska wygląda prze-kozacko.

  2. #162

    Domyślnie

    Podobnie jak kolega mam czesc swoich zdjec na flickr. Czesto "favuje" i czesto, poza estetyka zdjecia, "oceniam" (w cudzyslowiu bo taki ze mnie juror jak fotograf) inne items. Na przyklad: ktos z Rzymu, polecial na Islandie, zabral kupe sprzetu, kupil gesty filtr, kupil zonie czerwona plaszcz, zeby ladnie na tle wodospadow i skal wygladala- slowem zadal sobie duzo trudu- "fave". Zdjecia kolegi maja te sama ceche- widac starania. Wiekszosc mi sie podoba juz chcby za ich techniczna strone. A jak widze, ze ktos Hasselem (nawet jesli to tylko scianka jest) to juz calkiem miekki sie robie. Gratuluje i pozytywnie zazdroszcze. P.S na 78. kola troche brakuje a na 77 krzywo- mam nerwice natrectw i "musi" byc prosto...
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 22-06-2018 o 13:49
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  3. #163

    Domyślnie

    Dziękuje Zdebik, "laska" zadowolona ze sesji chociaż mogłoby być lepiej jak zawsze
    @sufenta niestety to właśnie cały ja, więcej sprzętu jak talentu i komplikowanie nawet najprostszych rzeczy. Jak zrobię klasyczny portret to z miejsca jest dla mnie zwykły czyli nieciekawy, slaby i muszę udziwnić bo chory będę.
    Skupiam się też za bardzo na sprawach technicznych zamiast na tym co najważniejsze, to drugi z moich wielkich problemów którego mam świadomość.

    Brakuje mi też modelek albo osób które by chciały pomóc w realizacji projektów. Ta i tym podobne sesje to są zwykli ludzie którzy są stawiani w niezwykłych okolicznościach. Dobra szkoła ale do porządnie przygotowanego projektu to niebo a ziemia i często brak w tych zdjęciach "szczerości".

    Co do krzywego zdjęcia to celowo je przechyliłem aby modelka wyszła jeszcze wyższa, ale patrząc na ulicę to faktycznie za mało krzywo aby uznać za celowy zabieg przez co jest po prostu krzywo i zgadzam się z Twoją opinią
    Brak koła to też celowy zabieg, ucięty więcej jak mniej aby zwęzić kadr i obciąć element nieistotny a który dominowałby na pierwszym planie. Zostawiając całe koło musiałbym też zostawić trochę oddechu od krawędzi i tak zdjęcie by mocno się przesunęło z mocnymi punktami itd.

    Dziękuje też ślicznie za uwagi i rady, wszystko czytam i analizuje.

  4. #164

  5. #165

    Domyślnie

    A dziekuje bardzo. Wlasnie tak mikalem nadziej, ze ja posadzisz na motocykl
    2 jest ekstra. I chodzi mi zarowno o modelke i motocykl, po prostu calosc.

    Jak widuje wiel fot reklamowych w czasopismach motocyklowych, typu laska na motorze. To twoje zdjecie bije je na glowe.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #166

    Domyślnie

    Dziękuje za pochwałę Za mało motorka jak na taki typ zdjęcia. Nie widać nawet marki ani linii bocznej. tak 3/4 bym stawiał pod takie zdjęcie.
    Do reklamowej też za słaby retusz, włosy, skóra no i całe tło.

    Ogólnie to fajna tematyka ale faceta bym wolał bo można ambitniej poświecić i dobry klimat zrobić.

  7. #167

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    (............)

    Ogólnie to fajna tematyka ale faceta bym wolał bo można ambitniej poświecić i dobry klimat zrobić.
    Ale to wtedy byloby zdjecie faceta a nie ekstra laski
    Widac prawie cala nazwe marki na baku, wiec zainteresowani beda wiedziec o co chodzi.
    Jest bardzo duzo zdjec tego typu, najwiecej ma Harley-Davidson choc Triump tez usiluje sprzedawac swoja legende

    Piekna dziewczyna i motocykl,zdjecie z odrobina seksu i klimatu wolnosci i wiatru we wlosach...
    Mz 2 swietnie to oddaje. I poziomem jest w scislej czolowce albo przewyzsza dotychczasowe zdjecia tego typu, ktore widzialem.

    Jak nie wierzysz, to wrzuc je w watek motocyklowy w cafe i zobaczysz jak wszyscy wrecz beda wyc z zachwytu
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #168

    Domyślnie

    Hahah no właśnie to taka tajemnica poliszynela dlaczego sporo osób robi tylko śliczne dziewczyny Ja osobiście wole fotografować facetów bo mogę szaleć ze światłem a i mimiką można więcej powiedzieć. Nie patrzyłem jak inni robią takie foty ale mnie zaciekawiłeś i przeglądnę co to wujek Google pokarze.
    Ślicznie dziękuje za uwagi i komentarze. Jakbym jeszcze coś wrzucał z tej sesji to dam ci znać obowiązkowo

  9. #169

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    ...P.s Trzeba jakas inicjatywe poparcia na forum stworzyc, zeby ktorys moderator zmienil Ci tytul watku na "190", zeby bylo wiecej zdjec
    +1.
    Znaczy się, +100.
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  10. #170

    Domyślnie

    Dobrze że nie +500 to 90 klepałem dobre kilka lat, więc jak coś to wrócę za kolejnych kilka z 90 portretami v.2.0

Strona 17 z 23 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Portretów 5
    By fafniak in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-08-2016, 11:10
  2. [ Przyroda ] Kilka portretów
    By Marta Baranowska in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-01-2013, 17:29
  3. [ Portret ] mix portretów
    By infin1ty in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-03-2012, 01:35
  4. [ Portret ] Portretów kilka
    By Bonthyc in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 12-03-2010, 10:29
  5. [ Portret ] 4 albo 8 portretów
    By ruda# in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 10-04-2009, 15:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •