Close

Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223
Pokaż wyniki od 221 do 229 z 229

Wątek: 90 Portretów

  1. #221

    Domyślnie

    Oba portrety bardzo dobre, a wątku nie kończ. Myślałem, że to 90 to tylko taka umowna liczba. :P

  2. #222
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 744

    Domyślnie

    Ja ci mogę zmienić nicka na 900s czy tam inną liczbę np. 9999 i będziesz miał co dalej wrzucać

  3. #223

    Domyślnie

    Broń Boże nic nie zmieniać chyba że w drugą stronęnp. 9s życia mi braknie aby tyle zdjęć zrobić które by się nadawały do pokazania. W sumie to temat się wyczerpał a wrzucałem aby jakieś cenne rady otrzymać. Więc nie ma co ciągnąć tego na sile bo zainteresowanie bardzo małe a rad jak na lekarstwo.

    Szkoda że fora tak słabo przędą i wszystko leci na FB. Mi się jakoś nie widzisz publikacja i dyskusje na FB w taki sposób jak można to robić na forach.

    Dziękuje Umbra i cieszę się że zdjęcie ci się podoba.

  4. #224
    La
    Gość

    Domyślnie

    90s - po co odpalany jest palący się papieros?

  5. #225

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Broń Boże nic nie zmieniać chyba że w drugą stronęnp. 9s życia mi braknie aby tyle zdjęć zrobić które by się nadawały do pokazania. W sumie to temat się wyczerpał a wrzucałem aby jakieś cenne rady otrzymać. Więc nie ma co ciągnąć tego na sile bo zainteresowanie bardzo małe a rad jak na lekarstwo.

    Szkoda że fora tak słabo przędą i wszystko leci na FB. Mi się jakoś nie widzisz publikacja i dyskusje na FB w taki sposób jak można to robić na forach.

    Dziękuje Umbra i cieszę się że zdjęcie ci się podoba.
    @90s: ja z zainteresowaniem śledziłem wątek, czasami komentując. Co do porad, to raczej liczyłbym na jakieś od Ciebie Ja za drobny żuczek jestem i "hobbysta" (sic!), żeby udzielać rad komuś z takim warsztatem i umiejętnościami W każdym razie Twoje zdjęcia były (są) dla mnie inspiracją. Oczywiście nie wszystkie podobają mi się jednakowo, rozumiem Twoją naturę eksperymentatora, ale cenię kunszt i staranność. Chętnie zobaczyłbym także więcej "backstage'u" Twojego (pracy z modelami, światłem). Zatem nie kończ wątku i wrzucaj tu coś jeszcze od czasu do czasu
    Lubię robić zdjęcia Na razie pstrykam

  6. #226

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lassar Zobacz posta
    90s - po co odpalany jest palący się papieros?

    A to już problem natury technicznej aby całość pasowała do pozy a zarazem był mocny dym. Do tego sam dym jest problematyczny bo musi się fajnie ułożyć więc model 6 fajek pod rząd wypalił. A że dostałem ostatnio stare lampy to czas ładowania to około 1,6s. Więc dość słabo z wieloma ujęciami w dodatku na dwóch fotografów.
    @dannywrocek w sumie to wrzucałem zdjęcia aby podciągnąć się w portrecie i krajobrazie. Nie uważam się też za kogoś kto by tutaj mógł być autorytetem w czymkolwiek. Mam za duży bałagan w głowie. Wątpię też że chciałbyś widzieć backstage bo robię je w salonie gdzie masz fotele stoły i cały syf dookoła. Więc ze wstydu nie pokazuje w jakich warunkach pracuje.

    Jak coś jeszcze fajnego mi się trafi to będę wrzucał ale już bez takiego ciśnienia aby dopiąć to co zacząłem.
    Na Flickru jest jeszcze kilka fotek których nie wrzucałem bo uważam że nie warto było.
    https://www.flickr.com/photos/90s/

    Dziękuje też za dobre słowo.

  7. #227

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    @dannywrocek w sumie to wrzucałem zdjęcia aby podciągnąć się w portrecie i krajobrazie. Nie uważam się też za kogoś kto by tutaj mógł być autorytetem w czymkolwiek. Mam za duży bałagan w głowie. Wątpię też że chciałbyś widzieć backstage bo robię je w salonie gdzie masz fotele stoły i cały syf dookoła. Więc ze wstydu nie pokazuje w jakich warunkach pracuje.

    Jak coś jeszcze fajnego mi się trafi to będę wrzucał ale już bez takiego ciśnienia aby dopiąć to co zacząłem.
    Na Flickru jest jeszcze kilka fotek których nie wrzucałem bo uważam że nie warto było.
    https://www.flickr.com/photos/90s/

    Dziękuje też za dobre słowo.
    Na flickr też Cię "śledzę" i moim skromnym zdaniem, Twoje zdjęcia są jednymi z lepszych i ciekawszych, jakie zdarzyło mi sie oglądać Widać w nich pasję. Rozumiem chęć do podciągnięcia się, ale w mojej opinii Twoje zdjęcia same się bronią ( i Ciebie jako fotgrafa też bronią). Ja nie widzę w nich nic, czego można się powstydzić, a widzę za to coś, czego inni mogą zazdrościć (np. ja ). Wydaje mi się, że brak porad i komentarzy wynika z faktu, że (jakbyś tego nie odbierał), stałeś się swego rodzaju autorytetem Tyle ode TWA
    Lubię robić zdjęcia Na razie pstrykam

  8. #228

    Domyślnie

    90s wrzucaj więcej zdjęć , są fajne adla mnie dodatkowo inspirujące.


    Wysłane za pomocą Tapatalk

  9. #229

    Domyślnie

    Teraz jest pytanie czy to jak taki dobry czy po prostu na Flickru ciężko znaleźć ciekawych fotografów?
    Polecam śledzone przeze mnie osoby. https://www.flickr.com/people/90s/contacts
    Jak też masz jakiś ciekawych fotografów to chętnie się wymienię

    @czupacabra jak się trafi jakaś torpeda to wrzucę. Oby było ich 9999
    Ostatnio edytowane przez 90s ; 21-09-2018 o 14:17

Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Portretów 5
    By fafniak in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-08-2016, 11:10
  2. [ Przyroda ] Kilka portretów
    By Marta Baranowska in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-01-2013, 17:29
  3. [ Portret ] mix portretów
    By infin1ty in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-03-2012, 01:35
  4. [ Portret ] Portretów kilka
    By Bonthyc in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 12-03-2010, 10:29
  5. [ Portret ] 4 albo 8 portretów
    By ruda# in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 10-04-2009, 15:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •