Close

Strona 6 z 23 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 229

Wątek: 90 Portretów

  1. #51

    Domyślnie

    Ogólnie prace bardzo różnorodne, fajnie. Jednak odnoszę wrażenie, że niektóre zdjęcia za bardzo przekombinowane (za mocno przesadzone rzeczy typu kontrast czy clarity, wygładzanie itd). Po prostu jak dla mnie za mocno widać ingerencję na komputerze, ale ogólnie prace mi się podobają.
    Ostatnio edytowane przez nubius ; 20-08-2017 o 15:47
    Pozdrawiam, Nubius

  2. #52

    Domyślnie

    Ale 43 to LF? Jakie szkło tam podpinasz?

  3. #53

    Domyślnie

    @Umbra w tym przypadku był Carl Zeiss Jena TESSAR 250mm f=4.5

  4. #54

  5. #55

    Domyślnie

    Pierwszy raz trafiłem do wątku i jestem pod ogromnym wrażeniem. Świetne kadry, super oświetlenie, niezła obróbka. Gratuluję pomysłu i samozaparcia. Chciałbym za 20 lat umieć robić podobne zdjęcia.
    D7(5)0 | F100 | F8/3.5 | S10-20/4.5 | N18-35 | S24-70/2.8 | N50/1.8 | N85/1.8 | N70-300VR | SB800

  6. #56

    Domyślnie

    @nubius nie da się ukryć, obróbka jest dla mnie równie ważnym etapem jak wszystkie pozostałe, jednak sporo rzeczy jeszcze do nauki w tym kierunku. Nie używam clarity, działa zbyt agresywnie na zdjęcia. Dziękuję też za opinie.

    @fafniak dziękuje i ciesze się że się podoba.

    @ppfalcon nie ma czego zazdrościć, szukam, próbuję, testuje, zmieniam, za każdym razem podchodzę inaczej i od zera do każdego zdjęcia, nawet z tej samej sesji dlatego często znacząco się różnią od siebie. Nie używam też presetów, gotowych akcji barwiących i innych wynalazków.


    Połowa drogi za mną, najstarsze zdjęcie jakie dodałem jest z 2009, oby druga połowa zajęła mniej czasu i była dużo lepsza.
    45.

  7. #57

    Domyślnie

    44. Świetne zdjęcie, szczególnie nacisk na motor / jego najlepszy fragment. Trochę mało portretu w portrecie Podejrzewam, że klient jest zadowolony bez wątpienia. To co kocha najbardziej jest najlepiej - świetnie pokazane. Też bym był zachwycony. Fotografowaną osobę chciałoby się bliżej. Ale wtedy nie mógłby na nim siedzieć. Może przyklęk z doglądaniem koła? No tak czy siak, świetnie to wygląda.

    Kurcze, chciałem od początku pogadać o Twoich zdjęciach... A zaczynam od końca :/ Trudno, będzie retrospekcja

    Ps Aparat... Jak się takim pracuje?
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  8. #58

    Domyślnie

    @FelTom Dziękuje, Chciałem pokazać moc dlatego taka perspektywa, ostre kąty i krzywe kadry. Mam nadzieje że będę miał więcej takich tematów bo bardzo lubię męski portret i ciężkie klimaty.

    Co do aparatu to o jaki pytasz? bo w sumie obecnie pracuje na 3.

  9. #59

    Domyślnie

    45. No tu już jest pełna równowaga, symbioza -fotografowana osoba i jej zamiłowanie. Więcej tego portretu. Świetnie pod każdym względem jak poprzednio. Motor świetnie pokazany, choć poprzednio pokazany był ze swej chyba najlepszej / najpiękniejszej strony. Tutaj, ta strona motoru jest bardziej zrównoważona. Czarny i czerwony pięknie ze sobą współgra.

    Ps. Hasselblad H5D-50c wifii, szkło Hasselblad HCD 28mm f/4.0
    Ostatnio edytowane przez FelTom ; 21-08-2017 o 23:03
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  10. #60

    Domyślnie

    @FelTom sprzęt jest fantastyczny, uwielbiam robić nim zdjęcia. Jest wolno, ciężko ale przez to dokładniej i bardziej przemyślanie. Obrazek rekompensuje wszystkie wady. Tak poza tym to czuje się tak na 20% potencjału jaki ma ten sprzęt w sobie i fotografuje nim dopiero od roku, więc jeszcze sporo do odkrycia zostało.
    Ale jak mam być szczery to największą radochę daje LF, to jest kosmos co taką kamerą można zrobić. Jak masz możliwość to polecam sprawdzić, ale ostrzegam że to droga jednokierunkowa.

Strona 6 z 23 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Portretów 5
    By fafniak in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-08-2016, 11:10
  2. [ Przyroda ] Kilka portretów
    By Marta Baranowska in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-01-2013, 17:29
  3. [ Portret ] mix portretów
    By infin1ty in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-03-2012, 01:35
  4. [ Portret ] Portretów kilka
    By Bonthyc in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 12-03-2010, 10:29
  5. [ Portret ] 4 albo 8 portretów
    By ruda# in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 10-04-2009, 15:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •