Cytat Zamieszczone przez Daro69 Zobacz posta
Witam, wybieram się pierwszy raz samochodem do Budapesztu i nie wiem jaką wybrać trasę, czy przez Czechy czy też przez Słowację ? Na pewno przez Słowację jest krócej ale zapewne droga gorsza .
od autobany Pepikow? tej kolo Olomunca, co to dobrze jak kola nie odpadna??? to juz w Bosni po lepszych drogach jezdzilem. tylko na nich:bylo ograniczenie do 80km/h (a i tak sie do tylu nie zblizalem)....

z Zaglebia po Slowacji to raptem kawalek syfu jest od granicy do Ziliny (i to nie jest nawet tak strasznie jak sie minie Czadcze)

Cytat Zamieszczone przez Daro69 Zobacz posta
Jechałem na pokazy lotnicze do Sliac na Słowacji i trasa taka sobie , jak dalej to nie wiem . Może ktoś ma porównanie ? Start z Dąbrowy Górniczej. Może ktoś udzieli dobrej rady bo od tego zależy jakie kupić winiety. Wyjazd trzydniowy i w związku z tym mam też pytanie jak najlepiej poruszać się po Budapeszcie, jaki kupić bilet , czy jest jakaś sieciówka na wszystkie środki komunikacji czy też można sobie ją odpuścić i da radę zaliczyć ciekawe miejsca piechotą najwyżej kupując jakieś bilety jednorazowe. Pozdrawiam.
sprawdz czy M2 juz jest otwarte. 2 tygodnie temu bylo zamkniete miedzy Kossuth Lajos ter a Batthany ter, kursowala zamienna przeprawa lodzia.

nie wiem co masz na liscie ciekawych miejsc, ale to da sie z buta zrobic, jesli masz chec i czas. z tego co pamietam widzialem tez rowery miejskie. nie zeby byla kleska urodzaju sciezek rowerowych ani kierowcy nadmienie ostrozni (raczej odwrotnie).... no ale to tez jest rozwiazanie...