Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2016
    Miasto
    Poznań
    Posty
    27

    Domyślnie kurs fotografii ślubnej - warto?

    Czy kto uczestniczył w kursie weekendowym fotografii ślubnej firmy kursfoto.pl? możecie się wypowiedzieć? warto?
    Cenowo nie wygląda tak źle, program dość szeroki
    Czekam na opinie
    M.

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli uważasz, że dyplom na ścianie i zaświadczenie MEN przysporzy Ci klientów... to warto. Powtarzałem to wielokrotnie. Raz dałem się nabrać na "warsztaty" i więcej tego nie zrobię. Przedstawiciel handlowy firmy produkującej oświetlenie ( nazywał siebie ambasadorem ) zorganizował sobie pokaz sprzętu za nasze pieniądze.

  3. #3

    Domyślnie

    Praktyka czyni mistrza. Bez urazy, ale książki, kursy, konferencje, warsztaty tylko wskazują kierunek. Jak czujesz potrzebę, to warto. Jak warsztat masz opanowany to przejrzenie tysiąca ślubniaków innych autorów da więcej niż kurs. Ale to MZ.
    Tutaj jest... podpis

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2016
    Miasto
    Poznań
    Posty
    27

    Domyślnie

    Nie czuję się do końca pewnie jeśli chodzi o fotografowanie z kościele, chciałabym żeby ktoś mnie pokierował, dał wskazówki, myślę, że taki kurs mógłby mnie rozwinąć a na pewno otworzyć oczy na pewne sprawy. Największy problem mam z lampą.
    Na pewno nie zależy mi na żadnych "papierkach", "dyplomach", czy "zaświadczeniach"

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madeleiness Zobacz posta
    Nie czuję się do końca pewnie jeśli chodzi o fotografowanie z kościele, chciałabym żeby ktoś mnie pokierował, dał wskazówki, myślę, że taki kurs mógłby mnie rozwinąć a na pewno otworzyć oczy na pewne sprawy. Największy problem mam z lampą.
    Na pewno nie zależy mi na żadnych "papierkach", "dyplomach", czy "zaświadczeniach"
    Jak z lampą to książka Neila van Niekerka trochę otworzy Ci oczy.

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar janecki
    Dołączył
    06 2016
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    238

    Domyślnie

    Ja zrobiłem kilka kursów. Tych lepszych i tych gorszych. Strata pieniędzy, na każdym kursie to samo, uczą instrukcji aparatu. Uczą wszystkiego co z łatwością w necie można znaleźć. Lepiej pójść na kurs liturgiczny, dowiedzieć jak się zachowywać w kościele i sobie samemu praktyki nabyć. Dla mnie kursy to wyciąganie kasy. Ale nie dziwię się, ludzie w tym wyczuli biznes, bo coraz więcej amatorów, fotografów mnoży się jak mrówek, ludzi z aparatami rzucających się na śluby : więc można na nich trzepać kase. Niedługo będzie jak z uberem, będą się lać o klientów, a kto będzie organizowac kursy będzie na nich trzepał niezłą kasę. Niestety sam stałem się ofiarą tego biznesu. Chociaż ja nie muszę walczyć o klienta Z żona myślimy o tym żeby otworzyć taka szkółkę, kolejny biznes a chętnych na pęczek. Każdy teraz co ma aparat próbuje wkręcić się w śluby. Więc można wykorzystać ten wyścig "szczurów".
    Ostatnio edytowane przez janecki ; 28-04-2017 o 01:44
    D5 D750 S20/S24/S35/S50ARTY N851.4G SB-910 SB-5000

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar karad
    Dołączył
    08 2014
    Miasto
    Gniezno
    Posty
    77

    Domyślnie

    Podstawy znajomość aparatu i obróbki , kurs liturgiczny oraz umiejętności marketingowe , aby umieć się ,, sprzedać" , ale przede wszystkim praktyka w zastanych warunkach oświetleniowych - przygotowania , ceremonia , wesele - co używać , czego unikać , jak dobrać - tego nie nauczą na warsztatach , tego trzeba doświadczyć samemu 😉
    D610 , D5100 ,N 35 1,8 , 50 1,8 , 85 1,8 ,70-200 2,8 VR , T 16-28 2,8 ,SB700

Podobne wÄ…tki

  1. Kurs fotografii ślubnej
    By malyd77 in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 31-10-2018, 08:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •