Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 68
  1. #11
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    To tez oferta firmy zewnętrznej jakiś Smart Gear London, albo ściema albo HK.

    Oferty amazon zaznaczasz w filtrze po lewej i wychodzi że to ich najtańsza oferta D750
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 21-04-2017 o 19:27

  2. #12

    Domyślnie

    W linku, który podałeś sprzedawcą jest Smart Gear London - https://www.amazon.de/sp?_encoding=U...b=&vasStoreID= . Na pytanie czy można w ciemno i jaka gwarancja nie znam odpowiedzi.
    Amazon sprzedaje ten aparat za 1 762, 95 EUR.
    Cena jest z podatkiem VAT obowiązującym w Niemczech i juz nic nie doliczą.

  3. #13

    Domyślnie

    Zwróć uwagę, że jeśli nie masz karty płatniczej w Euro to bank na parę procent zwykle dodatkowo kroi, tak, że ww cena może okazać się wręcz wyższa, niż u nas. Ogólnie zakupy w Amazon "no problem", ja bym się jednak nie śpieszył, często ich system zapamiętuje, co oglądałeś i po paru dniach potrafi pojawić się na to promocja.

  4. #14
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Co do płatności w amazon to nie polecam visa w mbank, kroją na koszty i przeliczenia walut masakrycznie.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Zwróć uwagę, że jeśli nie masz karty płatniczej w Euro to bank na parę procent zwykle dodatkowo kroi, tak, że ww cena może okazać się wręcz wyższa, niż u nas. Ogólnie zakupy w Amazon "no problem", ja bym się jednak nie śpieszył, często ich system zapamiętuje, co oglądałeś i po paru dniach potrafi pojawić się na to promocja.
    Czyli warto tą ofertę wziąć? czy nie? Akurat mam szwgra w Niemczech i za tydzień przyjeżdża w odwiedziny, więc jest szansa, że mi to zapłaci a ja mu tutaj euro dam, więc po kursie z kantoru będzie. Jeszcze się tylko upewnię, czy ten aparat ma gwarancje EU? Czyli spokojnie w PL będę mógł go serwisować w razie w?
    Panasonic GX7 + D750 - jako backup

  6. #16
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    W moim poście masz link do oferty amazon, a nie jakiś lewusów.

  7. #17

    Domyślnie

    A tutaj masz oficjalne informacje o sprzedawcy - https://beta.companieshouse.gov.uk/company/08847985
    W skrócie - firma złożona przez 2 Pakistańczyków, może zniknąć w każdej chwili.

  8. #18

    Domyślnie

    Ale to 1763 E to raptem 500 zł taniej niż pierwsza z brzegu oferta z dobrego sklepu z polskiej dystrybucji. Ja wiem, czy warto...? Dopytaj o ten demo w interfoto, ale to pewnie w poniedziałek.



    Jak chcesz ryzykować to zamów bezpośrednio u Chińczyka, np. eglobal, d750 mają za 6443 zł.

  9. #19

    Domyślnie

    Nie ogarniam takich oszczędności... Chyba wolałbym kupić używkę...
    Ps. Chcesz taniego FXa, to ja polecam D700. Z Artami jest pięknie, body kupisz za 2500-3500...

  10. #20

    Domyślnie

    Kup d600 i 35 +85
    R | 35 | 50 | 135

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jak rozwiązać kwestię DX/FX
    By FrancisBegbie in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 27-01-2015, 16:42
  2. Jak rozwiązać problem z zamiennikiem aku do D3200?
    By Patryx in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-03-2014, 00:47
  3. Pomóżcie rozwiązać problem z Samyangiem 8mm
    By FlashGordon in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-07-2012, 00:44
  4. Problem!!Jak go rozwiązać?
    By bialy260 in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 06-02-2009, 16:25
  5. Jak rozwiazac problem swiatla w plenerze?
    By stig in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 15-03-2007, 23:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •