Close

Strona 27 z 28 PierwszyPierwszy ... 1725262728 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 280
  1. #261

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcepanek Zobacz posta
    Piękne kadry Pawle!
    Dziękuję
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  2. #262

  3. #263

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Reglas Zobacz posta
    Szkoda że ten "przyszłościowy" bezlusterkowiec Sony A9 nie obsługuje "standardu" USB 3.0
    A co to za różnica skoro i tak zdjęcia zgrywa się czytnikiem kart. Jedyne do czego przydaje się USB to aktualizacja oprogramowania.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  4. #264

    Domyślnie

    większa szkoda że nie zapodali XQD. To trudno wytłumaczyć zwłaszcza że SD ewidentnie nie daje rady w tym body, przy pracy w seriach
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  5. #265

    Domyślnie

    Przynajmniej wiadomo po co te 20 fps


  6. #266

    Domyślnie

    kurcze, nie żebym atakował bo wszystko ma swoje zalety i wady. Ale trudno mi uwierzyć że praca z np. takim zestawem
    https://www.youtube.com/watch?v=uLAL...ature=youtu.be
    albo takim
    https://www.youtube.com/watch?v=1HXz...ature=youtu.be
    czy takim
    https://www.youtube.com/watch?v=R8gw...ature=youtu.be
    jest wygodniejsza niż z podobnymi szkłami ale z większą lustrzanką.
    W takich zastosowaniach nie bardzo widzę zalety mniejszych gabarytów bezlusterkowca.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  7. #267

    Domyślnie

    Nie jest to jakoś specjalnie odkrywcze stwierdzenie I chyba nie słyszałem ani jednego głosu, który by próbował przekonywać, że jest inaczej.

  8. #268

    Domyślnie

    To była uwaga tycząca tytułu wątku - co się będzie działo ? Na taką ergonomię w reporterce zdecydowałbym się chyba tylko jeśli byłbym ambasadorem sony - z wszystkimi z tego wynikającymi przywilejami. Ale też nie wiem czy po tajemnie nie korzystałbym z czegoś wygodniejszego
    Mam nadzieję, że kiedy nikon zdecyduje się pozbyć lustra w reporterskim body, to pozostanie przy normalnych gabarytach. I że wizjer będzie jednak przypominał optyczny a nie to co ostatnio miałem okazje widzieć w sony a7r2 (przekontrastowane, cyfrowe "coś" )
    Ostatnio edytowane przez Pawel Pawlak ; 03-10-2017 o 12:31
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  9. #269

    Domyślnie

    To cyfrowe "coś" wygląda cyfrowo, bo jest cyfrowe. Trzeba się do tego przyzwyczaić. Na początku miałem takie same odczucia jak Ty, ale teraz nawet tego nie zauważam. Wizjera cyfrowego nie da się pomylić z optycznym, ale w tej chwili nie jest to dla mnie wielka wada, bo i tak kadruje się wygodnie, a manualne ustawianie ostrości czy inne pomagajki to w porównaniu z optycznym duży krok do przodu. A czy Nikon jest w stanie wyczarować EVF o analogowym looku, to szczerze wątpię, ale równie szczerze im tego życzę. Może kupią coś od Samsunga, ale ich OLEDy nie produkują naturalnie wyglądającego obrazka.

  10. #270

    Domyślnie

    Pewnie też bym się do tego przyzwyczaił ( i pewnie doceniałbym "pomagajki" ) ale jak na razie mnie trochę odstrasza (spodziewałem się czegoś mniej "cyfrowego"). Być może zanim nikon zdecyduje się na ten krok, trochę jeszcze technologie się rozwiną - kiedyś jakość z telewizorów LCD była taka, że wybrałem plazmę która wyglądała bardziej analogowo, dziś LEDy raczej mnie nie denerwują
    Poza tym, być może w reporterskim body zastosują lustro półprzepuszczalne ? Cholera wiem.
    Najważniejsze że jak na razie jest wybór
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

Strona 27 z 28 PierwszyPierwszy ... 1725262728 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] będzie się działo
    By Tomek Konopka in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-04-2013, 20:45
  2. [ Krajobraz ] Będzie się działo...
    By sea21 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 22:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •