Close

Strona 28 z 28 PierwszyPierwszy ... 18262728
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 280
  1. #271

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    I że wizjer będzie jednak przypominał optyczny a nie to co ostatnio miałem okazje widzieć w sony a7r2 (przekontrastowane, cyfrowe "coś" )
    A tego przekontrastowanego, cyfrowego "czegoś" nie da się odkontrastowić w menu aparatu?
    FF (Fuji + Fuji)

  2. #272

    Domyślnie

    Nie wiem, właściciel powiedział że "tak to ma być" a wydawał się znać swój aparat. Ale tak jak napisałem, sam nie szukałem ustawień w menu.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  3. #273

    Domyślnie

    To, co widzisz w wizjerze, to to, co widzi matryca. Zależy to od ustawień obrazu jaki wybierzesz (np. standard, krajobraz, żywy etc.).

  4. #274

  5. #275

    Domyślnie

    Eeee,myślałem,że migawka olejem chlapie,czy coś Obawiam,się,że akcje serwisowe to teraz coś na porządku dziennym Producenci nie chcą inwestować w kompleksową kontrolę jakości,wolą liczyć,że jakoś to będzie i najpewniej zwykle jakoś to jest ... Nie mam złudzeń,że to jednostkowy przypadek i nie będzie się powtarzać. Nie w czasach kiedy ilośc pogoniła jakość w diabły.
    Lubię robić zdjęcia Na razie pstrykam

  6. #276

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dannywrocek Zobacz posta
    Eeee,myślałem,że migawka olejem chlapie,czy coś Obawiam,się,że akcje serwisowe to teraz coś na porządku dziennym Producenci nie chcą inwestować w kompleksową kontrolę jakości,wolą liczyć,że jakoś to będzie i najpewniej zwykle jakoś to jest ... Nie mam złudzeń,że to jednostkowy przypadek i nie będzie się powtarzać. Nie w czasach kiedy ilośc pogoniła jakość w diabły.
    Święta prawda. To bardzo dobre rozwiązanie dla producenta- wypuścić coś niesprawdzonego i w razie czego zrobić akcję serwisową. Ale widzę na przykładzie D750, że i konsumenci są wniebowzięci Może dlatego producenci olewają temat wypuszczania sprawdzonego produktu. W końcu klient się jara że mu wymienią za free... dziwne czasy...

  7. #277

    Domyślnie

    Narracja jest taka, że producent jest bardzo solidny i szybko reaguje na jakieś drobne, naturalnie niezwykle sporadyczne usterki.

  8. #278

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Narracja jest taka, że producent jest bardzo solidny i szybko reaguje na jakieś drobne, naturalnie niezwykle sporadyczne usterki.
    Domyślam się, że każdy sobie wytłumaczy sprawę jak mu wygodnie...

  9. #279

    Domyślnie

    Jeżeli przypomnimy sobie w jakim celu powstały modele D610 i D810, to jest to zaledwie ustereczka. Jakieś wpadki Canona też nie zamiatano pod dywan. Ważne, że Nikon uczy się na swoich błędach i chętniej już działa w temacie akcji serwisowych
    xpro2/ 23/ 56/ 10-24/ godox

  10. #280

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tmk_t Zobacz posta
    Jeżeli przypomnimy sobie w jakim celu powstały modele D610 i D810, to jest to zaledwie ustereczka.
    Tak jak wspominałem:
    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    każdy sobie wytłumaczy sprawę jak mu wygodnie...

Strona 28 z 28 PierwszyPierwszy ... 18262728

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] będzie się działo
    By Tomek Konopka in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-04-2013, 20:45
  2. [ Krajobraz ] Będzie się działo...
    By sea21 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 22:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •