Close

Strona 7 z 28 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 280
  1. #61

    Domyślnie

    Co prawda nie mam A7, tylko A6000, ale na AF nie narzekam Czy lepszy od tego w lustrzankach? Pewnie zależy od której. Dział marketingu musi na siebie zarobić Skoro megapiksele już na nikim nie robią wrażenia, trzeba ludziom wmawiać, że od teraz potrzebują czegoś innego, oczywiście rewolucyjnego, killera itd.
    Lubię robić zdjęcia Na razie pstrykam

  2. #62

    Domyślnie

    Sony puszki robi świetne ale szkła mam wrażenie, że znacznie od puszek odstają. A najbardziej sssie Zeiss. Bardzo dobre FE 55 1.8, FE 35/2.8 w miarę, ale trochę ciemnica. FE 35 1.4 ma raczej kiepskie osiągi na pełnej dziurze, zoom 24-70/4 niewiele lepszy od kita a droższy znacznie, podobnie jak w apsc PZ vs. 16-70.
    Psioniczni.pl Don't panic! Stay psionic!

  3. #63

    Domyślnie

    Nie wydaje mi się, abym juz to w tym wątku widział, więc wklejam:
    klik


    I drugi klik, gdzie piszą już o uszczelnieniu
    Lubię robić zdjęcia Na razie pstrykam

  4. #64

    Domyślnie

    Piszą tyle tylko, że niby jest, a dziwne, bo w żadnych ofecjalnych materiałach nie znalazłem info o uszczelnieniach. USB 2.0 i brak GPS - niby pierdoły, ale w kompaktach jest już to zaimplementowane, więc w takim topowcu co najmniej dziwne.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  5. #65

    Domyślnie

    Ciekaw jestem ile jeszcze czasu Canon z Nikonem będą zaklinać rzeczywistość i wmawiać, że nic się nie zmienia i dalej mogą realizować swoje przeterminowane plany marketingowe.
    Sony takim aparatem pokazuje im jak już w tej chwili nawet w segmencie profesjonalnym odstają z kierunkami rozwoju.
    Dzisiaj mogą jeszcze liczyć, że nie odstają jakością obrazu i mogą się opierać na przyzwyczajeniach profesjonalistów do użytkowania lustrzanek, ale nie potrwa długo jak i oni się oswoją z innym rodzajem pracy sprzętem, a wtedy mogą już być niestety mocno w tyle za konkurencją.

    Jeśli A9 ma taki AF jak się zapowiada i nie będzie przegrzewania, to samą bezgłośną pracą i ciągłym podglądem w wizjerze już wygrywa z lustrzankami w wielu zastosowaniach.

  6. #66
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale co oni mogą zrobić, poprosić sony żeby im dali matryce jaką wpakowali do A9 czy poczekać jeszcze rok i im sony da te z nowych modeli A7 ?
    Canon z matrycami jest lekko za peletonem od zawsze, Nikon opiera się na Sony już w 100%, nie wiem czy mają w planach jakieś swoje matryce jak już teraz wszystkie nowe modele ich bazują na sony ?

  7. #67

    Domyślnie

    Tu nie chodzi akurat o same matryce, jak o całą filozofię rozwoju - lustra już bardziej nie rozwiną.

  8. #68
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja nie potrafię wykorzystać możliwości D750, a co dopiero topowych lustrzanek, więc to co oferuje A9 dla mnie i zapewne dla wielu też czystymi cyferkami w książce obsługi, które nic nie wnoszą.
    Nie żeby bronić się przed postępem i rozwojem technologicznym ale co tak naprawdę wniesie przejście np z nikona D5 na sony A9 ?

  9. #69

    Domyślnie

    Czy on nie miał być przypadkiem większy od A7 ?

    O obiektywach wiem prawie wszystko

  10. #70

    Domyślnie

    na papierze wygląda łanie Przeraża tylko trochę konieczność noszenia kompletu baterii "na smyczy" żeby cieszyć się tą serią 20fps -no bo na jednym aku, po 24s koniec zabawy...
    Sądzę że wielu zawodowcom może to bardziej przeszkadzać niż konieczność dopinania zewnętrznego wifi
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

Strona 7 z 28 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] będzie się działo
    By Tomek Konopka in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-04-2013, 20:45
  2. [ Krajobraz ] Będzie się działo...
    By sea21 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 22:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •