Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Xavier80 Zobacz posta
    to ta zielona " ni to winieta" , " ni to filtr gradiacyjny" dodana w Lr? Przepraszam za szczerość, ale wygląda to fatalnie. Samo zdjęcie jest w mojej subiektywnej opinii bardzo fajne, jednak ta zieleń na połowie kurtki to nie wiem czemu ma służyć. Wygląda to na rozciągnięty od prawe dolnego rogu filtr gradiacyjny z zielenią. Po co?
    rozciągnieta gradacja ziielenie powstała w wyniku braku gradacji a prościej mówiąc robiąć przez liściasty pierwszy plan od tak Generalnie to głównym narzędziem pracy dla mnie czy mojej żony to LR, PS używamy tylko głównie do poprawy skóry na zdjęciach ( choć ostatnio już coraz mniej bo powoli odchodzimy od tego ) nawet obecnie na nowym komputerze jeszcze PS nie zainstalowałem
    Dzieki za opinie, każda jest ważna !

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    Mnie się bardzo podoba. Pełny trójwymiar. Zestaw(body+szkło) pokazało pazur, ale i autor umiejętnie go użył. Dla mnie super.
    Porównaj sobie obie części kurtki dziewczynki

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez himself Zobacz posta
    rozciągnieta gradacja ziielenie powstała w wyniku braku gradacji a prościej mówiąc robiąć przez liściasty pierwszy plan od tak Generalnie to głównym narzędziem pracy dla mnie czy mojej żony to LR, PS używamy tylko głównie do poprawy skóry na zdjęciach ( choć ostatnio już coraz mniej bo powoli odchodzimy od tego ) nawet obecnie na nowym komputerze jeszcze PS nie zainstalowałem
    Dzieki za opinie, każda jest ważna !
    To jest przez liściasty pierwszy plan? ok, bardzo łatwo to sprawdzić, pokaż rawa
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  3. #13

    Domyślnie

    nie chce mi sie wysyłac ponad 30 mb ale proszę surowy jpg prosto z puszki ( robie Raw plus JPG )

  4. #14

    Domyślnie

    Ok, zwracam honor dla mnie wygląda to mega nienaturalnie, ale zakładam, że dałeś " surowego" jpga. Pierwszy raz coś takiego widzę.

    Mimo wszystko jakby nie było kłopotem wrzucenie tego rawka na jakiegoś dropboxa to byłbym wdzięczny
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Xavier80 Zobacz posta
    Ok, zwracam honor dla mnie wygląda to mega nienaturalnie, ale zakładam, że dałeś " surowego" jpga. Pierwszy raz coś takiego widzę.
    to jest proste, często stosuje takie zagrywki, poprostu na pierwszym planie tuż przed obiektywem coś umieszczam, czy też kadruje tak żeby tuz przed obiektywem było coś co da podobny efekt, mi to akurat pasuje w tym ujęciu, ale zdania są różne i trzeba to szanować. Pozdr

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez himself Zobacz posta
    to jest proste, często stosuje takie zagrywki, poprostu na pierwszym planie tuż przed obiektywem coś umieszczam, czy też kadruje tak żeby tuz przed obiektywem było coś co da podobny efekt, mi to akurat pasuje w tym ujęciu, ale zdania są różne i trzeba to szanować. Pozdr
    Umieszczasz coś przed obiektywem? I daje to tak jednorodny zafarbowany blur? Dobra pokaz tego rawa Umieszczasz coś, żeby połowa kurtki była zielona a połowa brązowa?
    Ostatnio edytowane przez Xavier80 ; 17-04-2017 o 21:59
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  7. #17

    Domyślnie

    no upierdliwy człek, daj mejla to zaspokoję twoją ciekawość
    ma 20 mb mejlem przejdzie podaj adres to ci wyślę jak chcesz
    Ostatnio edytowane przez himself ; 17-04-2017 o 22:02

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez himself Zobacz posta
    no upierdliwy człek, daj mejla to zaspokoję twoją ciekawość
    Na maila 30mb nie przejdzie, daj na dropboxa np
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Xavier80 Zobacz posta
    Umieszczasz coś, żeby połowa kurtki była zielona a połowa brązowa?
    Bardziej chodzi o to by zdjęcie było bardziej przestrzenne i plastyczne niż o to w jakim kolorze jest kurtka

  10. #20

    Domyślnie

    Rozumiem, aczkolwiek "nie kupuję tego". Bije mnie po oczach ta dwukolorowa kurtka, która swoją sztucznością przykrywa całą tą przestrzenność Jest sporo serwisów, na które możesz błyskawicznie wrzucić tego rawka i podesłać link nawet na priv.
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Świątecznie :)
    By Przemek-83 in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 30-12-2014, 08:51
  2. Świątecznie
    By admin in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 08-04-2012, 20:12
  3. Świątecznie..
    By Soserious in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-01-2012, 22:47
  4. [ Pozostałe ] Świątecznie
    By Naires in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-12-2011, 16:53
  5. [ Krajobraz ] Świątecznie...
    By wojpen in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-12-2011, 17:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •