Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie problem z kartą

    Witam zakupiłem dzisiaj nową kartę SanDisk Extreme SDHC UHS-I po włożeniu karty do aparatu wyświetla się nie można użyć karty pamięci, karta może być uszkodzona, ale na komputerze wszystko działa sformatowałem do FAT32 i dalej nic ma ktoś jakiś pomysł?
    Na liście Nikona jest niby zatwierdzona że powinna działać :/
    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Zrób format tej karty w aparacie.

    Format karty w kompie tworzy problem braku widoczności w aparacie.

    Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
    D750, kilka DX, kilka "analogów" oraz kilka słoiczków no i błyskoteka 900

  3. #3

    Domyślnie

    Formatowałeś ją w aparacie? Jeśli nie, to spróbuj.

  4. #4

    Domyślnie

    chciałem to zrobić na samym początku żeby sformatować ją w aparacie ale nie można nic zrobić w aparacie jak jest karta bo cały czas wyświetla się komunikat że nie można użyć tej karty

  5. #5

    Domyślnie

    Mam takie pytanie- "zatwierdzony" przez Nikona jest i model, i pojemność?

  6. #6

    Domyślnie

    niby jest nie ma wyszczegulnionego modelu ale SanDisk SDHC UHS-I 32 GB obsługuje niby

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szefler Zobacz posta
    ...ale na komputerze wszystko działa sformatowałem do FAT32 i dalej nic ma ktoś jakiś pomysł?
    Kolego sprawdź dla pewności jedną rzecz. Podłącz kartę do komputera i wrzuć na nią jakieś pliki. Następnie odłącz od komputera, za chwilę podłącz i odczytaj zapisane wcześniej pliki. Wtedy dopiero będzie jakaś pewność czy działa z komputerem czy nie. Jeśli między zapisem, a odczytem nie wyjmowałeś karty z czytnika to może być różnie.

    Jak mi padł jeden SanDisk to miałem objawy bardzo podobne jak u Ciebie. Co ciekawe karta podłączona do komputera również wydawała się działać poprawnie. Pliki się niby zapisywały, niby odczytywały, nawet test prędkości odczytu/zapisu przebiegał poprawnie i wyniki były w porządku. Natomiast zapisanie danych na kartę i jej wyjęcie skutkowało komunikatem o niepowodzeniu opóźnionego zapisu. Po podłączeniu do komputera danych już nie było. Sprawdź to, tak dla pewności czy karta faktycznie działa poprawnie z komputerem.

  8. #8

    Domyślnie

    wrzuciłem parę zdjęć i film wszystko śmiga aż miło tylko czemu nie działa w aparacie :/

  9. #9

    Domyślnie

    A jaki masz aparat?

    Jeśli masz możliwość lub kogoś co ma, sprawdź w innym aparacie.... I może nawet w nim zrób format... Potem sprawdź czy idzie zrobić format w twoim, tak by format zapisu był właściwy dla twojego....

    Wysłane z mojej Szklanej Kuli
    D750, kilka DX, kilka "analogów" oraz kilka słoiczków no i błyskoteka 900

  10. #10

    Domyślnie

    Witam posiadam Nikon D5300 w sumie to nie mam nikogo chyba że w innym aparacie starym kodaku spróbuję i dam znać.
    Wesołych świąt przy okazji

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Problem z kartą
    By andrzej_laskowski in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-09-2016, 23:34
  2. Problem z kartą CF
    By muldi in forum Serwis
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-08-2014, 13:14
  3. problem z kartą
    By remnaj in forum Komputery
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-06-2012, 11:01
  4. Problem karta pamięci
    By rdcom in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-07-2010, 15:15
  5. Problem z kartą SD
    By rolic in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-12-2008, 01:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •