Close

Strona 7 z 15 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 147
  1. #61

    Domyślnie

    Ok. Masz tu profil Timiego http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=7244 i wybierz sobie zakładkę "wątki użytkownika".

  2. #62

    Domyślnie

    wszystko robi D3 ?

    widzę że exify usunięte, ale ładnie to wygląda...

  3. #63

    Domyślnie

    Ja tam podstawowy EXIF widzę we większości (jak nie wszystkich) zdjęć...


  4. #64

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o AWB - z tego co czytałem, D700 miała problem z pomarańczowym światłem. Czy to zostało w jakiś sposób poprawione w D3/D3s ? @nikoniarz wiem że mnie nie lubisz ale możesz przymknąć oko i przesłać jakieś rawy z D3s/D3 - może znajdziesz coś, ale niekoniecznie sport ?

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Jeśli chodzi o AWB - z tego co czytałem, D700 miała problem z pomarańczowym światłem. Czy to zostało w jakiś sposób poprawione w D3/D3s ? @nikoniarz wiem że mnie nie lubisz ale możesz przymknąć oko i przesłać jakieś rawy z D3s/D3 - może znajdziesz coś, ale niekoniecznie sport ?
    Biorąc pod uwagę co do tej pory wypisywałeś o "starych" matrycach, ich szumie, rozdzielczości jakoś nie traktuję poważnie Twojej chęci zakupu... Także wybacz.

    Poza tym...
    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    pościągałem sobie RAWki z D3s'a i dają rade

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Jeśli chodzi o AWB - z tego co czytałem, D700 miała problem z pomarańczowym światłem. Czy to zostało w jakiś sposób poprawione w D3/D3s ? @nikoniarz wiem że mnie nie lubisz ale możesz przymknąć oko i przesłać jakieś rawy z D3s/D3 - może znajdziesz coś, ale niekoniecznie sport ?
    Moim zdaniem drogi do sukcesu powinieneś szukać zupełnie gdzie indziej. Popatrz na wskazane ci strony i dokładnie przeanalizuj to, co widzisz. To nie D3, ale umiejętności, talent i świetna obróbka sprawiły, że te zdjęcia tak wyglądają.

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jarecky83 Zobacz posta
    Jak zatem uzasadnić fakt, że taki "guru" fotografii ślubnej Grzegorz "Moment" Płaczek (http://moment.com.pl/o-mnie) do dziś używa podczas ślubów, warsztatów, D3S? Sentyment? Nie sądzę Wracając do tematu rozmowy, D4 i wyżej to do sportu, przyrody jak najbardziej, ale do ślubu D3S to już jest sprzęt dający bardzo dobre efekty w każdej sytuacji, nie widzę potrzeby sięgania po wyższe modele.
    ...zmień swojego guru .
    ____________________
    Nikoniki i nikkoriki... D4s, D750, D3200, rybka 16, 14-24, 70-200, 24 f/1.4, 35 f/1.4, 50f/1.4, 85 f/1.4 i na deser fuji X100
    www.stefanolszak.pl

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siedemczwartych Zobacz posta
    ...zmień swojego guru .
    Akurat to nie jest mój guru, bo od jakiegoś czasu przestał mi się podobać jego styl za bardzo "photoshopowy" no i chyba więcej czasu spędza na warsztatach, konferencjach niż na ślubach dałem tylko jako przykład;p

  9. #69

    Domyślnie

    Po dłuższych testach muszę przyznać że d3s jednak pokazuje na co go stać w kwestii szumu. Przy świetle dziennym w stosunku do d800 przy przeskalowaniu różnic szczególnych nie widzę ale przy świetle żarowym d3s daje czystszy obrazek. Ciekawy jestem jak to wygląda w odniesieniu do d4. Może ktoś mógłby podrzucić parę RAWów z d4 i d800 na wysokim iso w podobnym oswietleniu. Za fotki z d3s i d4 w podobnych warunkach też bym podziękował. Jest ktoś kto ma te aparaty w tandemie?
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 01-05-2017 o 22:29 Powód: "czystrzy"

  10. #70

    Domyślnie

    dla mnie w przeciwieństwie do R, obrazek z d4 jest lepszy bo bardziej elastyczny niż z d3s. Szumy uważam że są na podobnym poziomie, ale DR w szerokim zakresie i tonalność jest lepsza w D4. Kolorystyka skóry jest inna więc niektórym może się bardziej podobać d3s, innym D4. W D4 przy fotografii jasnymi szkłami 24 czy 35mm świetnie sprawdza się rozpoznawanie twarzy - ja na 24/1.4 najczęściej korzystam z tego trybu i zdecydowana większość zdjęć jest trafionych - poza klasycznym kadrowaniem, świetnie to można wykorzystać przy fotografowaniu w sytuacjach gdzie nie możemy przyłożyć oka do wizjera.
    Ale znów w przeciwieństwie do R, nie uważam że D3s to totalna porażka - też dobry aparat z fajnym obrazkiem
    Jeśli zdjęcia z d800 powyżej iso2000 wyglądają "płasko" i źle to zdecydowanie wina leży po stronie użytkownika - nie opanował naświetlania,obróbki, albo jednego i drugiego.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

Strona 7 z 15 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jaki zestaw do ślubu
    By gregorinus in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 24-01-2015, 13:13
  2. bentleyem do ślubu
    By malachowskim in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 02-10-2012, 14:14
  3. trochę ślubu.
    By grafo in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-09-2010, 21:27
  4. Przygotowania do ślubu
    By Tomasz Grundkowski in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 19-02-2010, 16:55
  5. [ Reportaż ] ze slubu
    By szerszen in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-04-2006, 23:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •