Close

Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 141 do 147 z 147
  1. #141

    Domyślnie

    Dzięki za info Będę więc polować na d4. D4s znalazłem w fajnym stanie ale trochę duża dopłata mi wychodzi a jeśli tak jak myślałem nie ma dużej różnicy to wolę d4 bo i tak czeka mnie zakup nowych kart pamięci.

  2. #142

    Domyślnie

    Mi bardziej się podobają kolory i tonalność RAWów z D4, ale od iso3200 widzę przewagę D4s, na wyższych czułościach ok 2/3E przewagi. D4s na wyższych czułościach ma jakby drobniejszy szum i zauważalnie lepiej trzyma detal i ostrość. Poza tym lepiej trzyma kolory w cieniach. Na wysokich iso RAWy z d4s są też bardziej elastyczne w obróbce. Używałem D4ki przez 2 lata, teraz d4s-a. Może jeszcze nie panowałem optymalnej obróbki z tego body, więc pewnie kolory jeszcze ogarnę
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  3. #143

    Domyślnie

    Nie wiem czemu, ale czułem w kościach, że będziesz mieć "ciut" inne zdanie w kwestii porównania D4 vs. D4s

  4. #144

    Domyślnie

    Już kiedyś pisałem o tym że d4 wg mnie ma przewagę na niskich iso, a D4s na wysokich -powyżej iso6400 - bo to się bardziej rzuca w oczy.
    Generalnie różnica nie jest duża - ja kupiłem D4s-a okazyjnie, ze względu na AF i przyznam że jak obrabiam zdjęcia to trochę żałuję - Z d4 było łatwiej, a iso powyżej iso6400 to i tak nie tak częste tematy, a jak już to zawsze się trzeba przyłożyć do obróbki - niezależnie czy to d4, d4s czy d5
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  5. #145

    Domyślnie

    A mam jeszcze takie pytanie. Ile kosztuje wymiana migawki i naciagu lustra razem w wymianą gum i robocizną?

  6. #146

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Viking89 Zobacz posta
    A mam jeszcze takie pytanie. Ile kosztuje wymiana migawki i naciagu lustra razem w wymianą gum i robocizną?
    Jakiś czas temu @Zelber wrzucał koszty migawki i gum... Naciąg to myślę, że dodatkowe 300-400 zł...


  7. #147

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Viking89 Zobacz posta
    Dzięki za info Będę więc polować na d4. D4s znalazłem w fajnym stanie ale trochę duża dopłata mi wychodzi a jeśli tak jak myślałem nie ma dużej różnicy to wolę d4 bo i tak czeka mnie zakup nowych kart pamięci.
    Najlepiej by było gdybyś mógł porobić zdjęcia, choć przez chwilę, jednym i drugim modelem (osobiście mam pewne zastrzeżenia co do pracy af w d4; d4s-em jeszcze nie fotografowałem) szczególnie w sztucznym oświetleniu bo jak napisałeś:

    Cytat Zamieszczone przez Viking89 Zobacz posta
    [...]Lubię robić fotki bez lampy więc to dla mnie bardzo ważna sprawa.
    Ostatnio edytowane przez popi ; 26-08-2017 o 01:17
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415

Podobne wątki

  1. Jaki zestaw do ślubu
    By gregorinus in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 24-01-2015, 13:13
  2. bentleyem do ślubu
    By malachowskim in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 02-10-2012, 14:14
  3. trochę ślubu.
    By grafo in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-09-2010, 21:27
  4. Przygotowania do ślubu
    By Tomasz Grundkowski in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 19-02-2010, 16:55
  5. [ Reportaż ] ze slubu
    By szerszen in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-04-2006, 23:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •