Close

Strona 6 z 15 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 147
  1. #51

    Domyślnie

    Co do wydruków z 12 megapikseli to ja bym się nie bał bo do fotoalbumów z d700 fotki dosyć przykadrowane wysyłałem i było dobrze. Zależy też trochę od drukarni. Jak masz dobrą to sobie poradzą. Ja z d3s raz wysłałem fotki pomniejszone (2000 na dłuższy m boku) przez przypadek i wydruk 20x30 był super. Chyba że ma być A2 to wtedy już nie przytniesz.

  2. #52

    Domyślnie

    @kurczeblade, bez urazy- masz kontrolę nad tym co piszesz? 5 dni temu chciałeś wymieniać D600 na D800, zachwalałeś zalety małych korpusów, uznajesz D600 jako w zupełności wystarczające do ślubów, stwierdziłeś że jednocyfrówki nie potrzebujesz bo wesele/ślub to nie sport ani wojna, szybkostrzelności nie potrzebujesz, źle Ci się obrabia 12 mpx... Kup sobie D600- dożywotnia gwara, tani, kupisz sobie 2 dyski rekompensujące wielkość plików, i jeszcze za tysiaka zabalujesz zakładając, że chcesz przeznaczyć 5k zł. Same zalety

  3. #53

    Domyślnie

    Jeśli chcesz puszkę za 5 tyś to mogę ci sprzedać jedno moje d800. D3s tez pewnie pojdzie na sprzedaż ale w takim stanie to z 6 tyś jest wart. Jak chcesz to odezwij się

  4. #54

    Domyślnie

    @nikoniarz bez urazy, ale można zmieniać zdanie i sytuacja również się może zmienić. Przeczytaj ze zrozumieniem, do czego w tej chwili i po co potrzebuje kolejnego aparatu. Widzę że lubisz się dop..ać się dla pokazu, linkowałem D3s Ci na prw. to odburknąłeś sfochowany że się nie znasz, a teraz za wszelką cenę musisz publicznie się dopie... olić. Czep się gościu innego wagonika już, bo nie chcę mi się...

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    @nikoniarz bez urazy, ale można zmieniać zdanie i sytuacja również się może zmienić. Przeczytaj ze zrozumieniem, do czego i po co potrzebuje kolnego aparatu. Widzę że lubisz się dop..ać się dla pokazu, linkowałem D3s Ci na prw. to odburknąłeś sfochowany że się nie znasz, a teraz za wszelką cenę musisz publicznie się dopie... olić. Czep się gościu innego wagonika już, bo nie chcę mi się...
    Nie czepiam się, po prostu zauważyłem, że lubisz zmieniać zdanie w zależności od kierunku wiatru- przewinęły się przez ostatnie miesiące chyba wszystkie korpusy Ale o co mi chodzi- o to że zaprzeczasz sam sobie pisząc o tym co potrzebujesz a co jest Ci zupełnie zbędne. I bez złośliwości napisałem, że D600 będzie najlepszym wyborem.

  6. #56

    Domyślnie

    Więc dla Twojej wiadomości, sytuacja się zmienia, zdanie również można zmienić - żebyś dalej nie naciskał na udowadnianie Tobie wszystkiego Nie szukam głównego aparatu. Szukam kolejnego aparatu, używanego. Zacząłem się zastanawiać ostatnio nad D3s (ale biorę pod uwagę też inne aparaty) bo są w dobrych cenach używane na zagranicznych aukcjach. D600 nie chcę, prawdopodobnie zostanie. Podać numer buta, pesel, czy frytki do tego jeszcze może chcesz, dalej muszę się przed Tobą królu świata tłumaczyć ? :P

    Cytat Zamieszczone przez Viking89 Zobacz posta
    Jeśli chcesz puszkę za 5 tyś to mogę ci sprzedać jedno moje d800. D3s tez pewnie pojdzie na sprzedaż ale w takim stanie to z 6 tyś jest wart. Jak chcesz to odezwij się
    dzięki, na razie się zastanawiam.
    zastanawiam się tylko, po co kupiłeś tego D3s skoro planujesz już go opchnąć ... :P
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 19-04-2017 o 16:51

  7. #57

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    dalej muszę się przed Tobą królu świata tłumaczyć ?
    Nie ma potrzeby- to co piszesz w postach wszystko mi wyjaśnia
    Rzuć okiem na te zdjęcia. Co prawda nie z D3s ale z D3. Myślę, że "conieco" dadzą do myślenia...

  8. #58

    Domyślnie

    Poważnie, nie chcę mi się z Tobą już kopać. Ani Ci niczego udowadniać. Peace

    Nie działa link - oglądałem ostatnio trochę zdjęć z D3s, powiem że fajnie to wygląda. Ale to pewnie też kwestia tego że z jednocyfórwek w sieci jest więcej "lepszych" zdjęć

  9. #59

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Nie działa link - oglądałem ostatnio trochę zdjęć z D3s, powiem że fajnie to wygląda. Ale to pewnie też kwestia tego że z jednocyfórwek w sieci jest więcej "lepszych" zdjęć
    Musi działać. Tam są wszystkie galerie Timiego, więc wybierz sobie odpowiednią kategorię...

  10. #60

    Domyślnie

    Nie wiem czemu. "Niestety - brak wyników. Proszę spróbować użyć innych zwrotów"

Strona 6 z 15 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jaki zestaw do ślubu
    By gregorinus in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 24-01-2015, 13:13
  2. bentleyem do ślubu
    By malachowskim in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 02-10-2012, 14:14
  3. trochę ślubu.
    By grafo in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-09-2010, 21:27
  4. Przygotowania do ślubu
    By Tomasz Grundkowski in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 19-02-2010, 16:55
  5. [ Reportaż ] ze slubu
    By szerszen in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-04-2006, 23:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •