Close

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 147
  1. #11

    Domyślnie

    Dokupisz d3s, zostawisz jednego d800 i po sprawie.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Viking89 Zobacz posta
    mam na oku bardzo zadbanego d3s albo d4 ze wzglednym przebiegiem
    Wszystko sprowadza się w pierwszej kolejności do różnicy w cenie oraz tego, w jakim są stanie. Różnica w szumie jak dla mnie laboratoryjna. Plus dla D4 taki, że ciut szumu zgubisz przy resize do 12 mpx. Dodatkowo masz dwa dżoje dla każdego z chwytu. Minus- korzystając z dwóch slotów musisz dokupić XQD podczas gdy w D3s możesz używać CF z D800 (jeśli masz w nadmiarze). Plusem D3s będzie to, że "zachowasz" przycisk AF-L (jeśli jest dla Ciebie istotny), 2 x CF. W każdym razie skoro miałeś D3s to powinieneś wiedzieć czym smakuje. Jeśli klawiszologia oraz XQD nie są przeszkodą to idź w D4.

  3. #13

    Domyślnie

    Finansowo sprawa wyglada tak. D3s w genialnym stanie. 68tys przebiegu. Wyglada na to że aparat ma drugą migawkę i ogólnie nowe gumy a i koleś o niego dbał bo prawie brak rys i otarć. Do tego dodaje 4 baterie (wiem ile one kosztuja). Cena 5500. Na przeciwko jest nikon d4 z przebiegiem 78 tys. Stan dobry. Drobne ślady użytkowania. Brak dodatkow czyli trzeba diliczyc koszt dodatkowej baterii i karty pamieci. cena 7000. Co wybrac?

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Viking89 Zobacz posta
    Finansowo sprawa wyglada tak. D3s w genialnym stanie. 68tys przebiegu. Wyglada na to że aparat ma drugą migawkę i ogólnie nowe gumy a i koleś o niego dbał bo prawie brak rys i otarć. Do tego dodaje 4 baterie (wiem ile one kosztuja). Cena 5500. Na przeciwko jest nikon d4 z przebiegiem 78 tys. Stan dobry. Drobne ślady użytkowania. Brak dodatkow czyli trzeba diliczyc koszt dodatkowej baterii i karty pamieci. cena 7000. Co wybrac?
    Baterie są średnim argumentem, chyba, że trzy sprzedasz. Na jednym aku zrobisz spokojnie 2-4 tys. zdjęć (w zależności od temperatury i stylu fotografowania), więc nie sądzę byś miał potrzebę korzystania z 5 sztuk. Oba aparaty są śmiesznie tanie. Ja wybrałem D3s ze względu na kompatybilność kart z D3 oraz identyczną guzikologię (w tym AF-L). W dodatku z pewnego źródła. Ale na Twoim miejscu celował bym w D4.

  5. #15

    Domyślnie

    Tez mi sie marzy ale musialbym dopłacić jeszcze z 1000 na aku i karte. D3s jest bardziej rozsądne ale z d800 trochę kolorystycznie się gryzie. Musiałbym dopaść drugie. Co do cen to ten d3s i tak jest drogi a d4 fakt tanie ale ceny trochę poleciały bo brak chętnych na używki.

  6. #16

    Domyślnie

    Chyba niepotrzebnie pytasz co wybrać, skoro sam skłaniasz się ku D3s z pewnych względów...

  7. #17

    Domyślnie

    Te oferty wydają się znakomite, porównując do tych z rodzimego rynku.

  8. #18

    Domyślnie

    http://m.ebay.com/itm/192152503795?_mwBanner=1

    Praktycznie nowe D3s - 9k przebiegu, aparat wygląda jak nowy ze sklepu. U nas na alledrogo w stosunku do eBay i innych portali ceny mocno wygórowane używanych aparatów w stosunku do eBay itp. Ja też się rozglądam za czymś żeby zmienić D600, na alledrogo już przestałem zaglądać. Gdzie Ty szukasz tego używanego sprzętu, na eBay nie widać takich aukcji ?
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 16-04-2017 o 08:30

  9. #19

    Domyślnie

    W Szwecji jest wewnetrzny portal cos w rodzaju olx. Jedziesz do kogoś kto wystawił ogłoszenie, oglądasz i kupujesz. Dla Szwedów spoko rzecz bo nie zostawia śladów i skarbówka ich nie ściga. Koleś od d4 sie nie odzywa, czyli pewnie wybiorę d3s.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Viking89 Zobacz posta
    pewnie wybiorę d3s.
    Szkoda...

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jaki zestaw do ślubu
    By gregorinus in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 24-01-2015, 13:13
  2. bentleyem do ślubu
    By malachowskim in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 02-10-2012, 14:14
  3. trochę ślubu.
    By grafo in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-09-2010, 21:27
  4. Przygotowania do ślubu
    By Tomasz Grundkowski in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 19-02-2010, 16:55
  5. [ Reportaż ] ze slubu
    By szerszen in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-04-2006, 23:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •