Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Angelika

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Razi wypchana telefonem kieszeń... I to nie tylko na tym zdj- na mieście, w sklepach, w pracy...

  3. #3

    Domyślnie

    A dla mnie jest super. Ja inaczej bym kadrował: minimalnie mniej góry i bardziej na prawo. Światło, kolory i ostrość rewelacyjne czyli tak jak lubię. I do tego bardzo fotogeniczna pani
    Jakim duetem to było zrobione?

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    D850 + Irix 11/4 + N24-70/2.8 + N70-200/2.8 FL + N105/1.4E ED + S35/1.4 + S50/1.4 + S135/1.8 + T17-35/2.8-4 + T85/1.8 VC + SB910 + Navigator X + trochę umiejętności i dużo planów

  4. #4

    Domyślnie

    Ciekawie. Pytanie tylko, czy dawać modelkę centralnie. Ja bym ciachnął lewą stronę, pozostawiając jedynie jakieś 2 cm od postaci i całą prawą stronę.
    Tutaj jest... podpis

  5. #5

    Domyślnie

    a ja tam lubie centralne zdj, jakos 3 podział fajny ale lubie go przelamywac, ja mam sentyment do uk sam mieszkalem przez jakis czas w liverpoolu tam tez byly fajne parki
    d750 + d800+dk17m+dk19+ gripy newell+> nikkor 28 1.8g , Jupiter 37a, sigma 35 art, sigma 24 art, sigma 50 art, sigma 85 art +> sb910 + 400ws z aku +yn685 -> kiev 60 + sonnar 180
    https://500px.com/witoldpiotrowski

  6. #6

    Domyślnie

    @nikoniarz - zgadzam sie, nie zauwazylem, ze znowu go tam wsadzila .
    @marti5 - dzieki, szklo 35mm a pucha to nie wiem czy sie przyznawac bo konkurencja .
    @amirez - w szeroko kadrowych portretach chce osiagnac balans z otoczeniem i wzmocnic nim kompozycyjnie osobe. Tutaj slupki obok lawki mnie zainteresowaly, ktore chcialem dolaczyc do kompozycji oraz linie wiodace drzew i ogrodu razem z murkiem ladnie zamykaly mi sie w trojkat prowadzac wzrok do twarzy (przesunalbym jeszcze twarz lekko w ten gorny punkt trojkata). Do tego, w tle, drzewa tworzyly duzy konrast z twarza dodatkowo wzmacniajac kompozycje. Modelka odwrocona w prawo przesuwa co prawda balans w prawa strone, ale jest kontra ze strony duzego "ciezaru" drzew po lewej stronie co sumarycznie balansuje (moim zdaniem oczywiscie ) lewa i prawa strone. No, ale oczywiscie tylko uzewnetrzniam swoje mysli i dlaczego tak w tym przypadku zrobilem a nie ciachnalem z lewej co oczywiscie tez bralem pod uwage i tez zle nie wygladalo .
    Natomiast nastepnym razem sprobuje ja ladnie zamknac w trojkacie po lewej stronie z inna perpektywa. Murek troche pod skosem, tak, zeby laczyl sie z perpektywa drugiego planu, przetestuje nastepnym razem
    @witboy thx
    Ostatnio edytowane przez tomkk ; 13-04-2017 o 23:33

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2014
    Miasto
    Zduńska Wola
    Posty
    80

    Domyślnie

    A ja bym bardziej domknął przysłonę. Czy tło rzeczywiście było tak nieatrakcyjne że trzeba było je rozmyć ? Jeżeli tak to po co tak szeroko. Wg mnie coś się dzieje w tle: jakiś park a dalej widok na miasto czy coś innego. Linie wiodące też by wzmocniły całość jak będzie je lepiej widać. Super pomysł z tym trójkątem linii.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AdamC2 Zobacz posta
    A ja bym bardziej domknął przysłonę. Czy tło rzeczywiście było tak nieatrakcyjne że trzeba było je rozmyć ? Jeżeli tak to po co tak szeroko. Wg mnie coś się dzieje w tle: jakiś park a dalej widok na miasto czy coś innego. Linie wiodące też by wzmocniły całość jak będzie je lepiej widać. Super pomysł z tym trójkątem linii.
    Rozmazanie bylo po to, zeby uwaga byla skupiona na modelce a tlo pozostalo lekka, ale interesujaca niewiadoma. Choc sluszna uwaga, z poziomem rozmycia mozna poekperymentowac, dlaczego nie .

  9. #9

    Domyślnie

    fajne, tylko modelka zasłania widok. ten murek jest ciekawy. modelkę poza kadr może dać...

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2014
    Miasto
    Zduńska Wola
    Posty
    80

    Domyślnie

    Tło masz ciemniejsze niż modelkę więc nawet z większą GO będzie skupiać uwagę. Co do niewiadomej to lepiej widzieć niż się domyślać. Tu nie ma klimatu tajemniczości.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Angelika
    By zlosnica in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 12-07-2014, 13:41
  2. [ Portret ] Angelika
    By ~lxs in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21-07-2012, 15:05
  3. [ Portret ] Angelika
    By Pieroo in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-09-2010, 15:41
  4. [ Portret ] Angelika.
    By Pawlus86 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-07-2010, 12:56
  5. [ Portret ] Angelika..
    By Pieroo in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 05-04-2010, 07:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •