Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Warszawa

  1. #21
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2017
    Miasto
    setki mil dalej niż sięgać może umysł
    Posty
    6

    Domyślnie

    Wiecie, ja się tu nie chcę kłócić i mówić komuś jak jest, bo jak wiadomo każdy świat widzi inaczej. Nie zgadzam się tu z zarzutem, że tylko dorabiam do zdjęć ideologię, żeby odwrócić uwagę, że są niewiele warte. Macie pewnie racje, są, ale ja chciałem tylko powiedzieć dlaczego tak a nie inaczej usiłowałem to miasto przedstawić. Nie ma we mnie żadnej nienawiści do Warszawy, wręcz przeciwnie, odnajduję piękno i spokój w brudnych bramach i na dachach wieżowców. Nie rozumiem tylko jak można mówić o jakimkolwiek mieście, że jest tylko piękne, albo tylko okropne. W każdym mieście da się odnaleźć piękno i brzydotę, w Wiedniu, Sankt Petersburgu, Lwowie, Belgradzie, Grodnie i Wenecji. W każdym. Ja nie pracuję dla Urzędu miasta Warszawy, nie zamierzam nikogo zachęcać (w żadnej formie) do przyjazdu. Chcę tylko pokazać, że oprócz Starówki (Która swoją drogą do wojny była przecież raczej dzielnicą biedy) i nowoczesnego centrum jest pełno miejsc w których nikt z was by się po 21 nie chciał znaleźć. Skończmy ten temat, ja już się dowiedziałem co myślicie o fotkach, więc dziękuję za wszystkie słowa. Jak ktoś chce się jeszcze na ich temat wypowiedzieć to zapraszam, ale jeżeli dyskusja ma się toczyć wokół tego kto z jakiej perspektywy widzi Warszawę to dziękuję.

    PS. O co chodzi? Ja zdjęcia widzę
    Ostatnio edytowane przez luminalum ; 22-04-2017 o 21:55

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luminalum Zobacz posta
    PS. O co chodzi? Ja zdjęcia widzę
    Ja nadal nie widzę.

  3. #23
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2017
    Miasto
    setki mil dalej niż sięgać może umysł
    Posty
    6

    Domyślnie

    Ok, więc prawdopodobnie hosting iv.pl jego mać wysiadł po dwóch tygodniach. Forum nie daje możliwości edycji postów, więc wszyskie zdjęcia załadowałem na Flickr. Przynajmniej zakładanie konta trwało pare sekund. Nie wiem, czy nie wylecę za to z forum, ale tu jest link do kilku wybranych zdjęć mojego autorstwa, może ktoś znajdzie coś dla siebie. Pozdrawiam. https://www.flickr.com/gp/148682973@N08/F2Hf2X

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luminalum Zobacz posta
    ...Skończmy ten temat, ja już się dowiedziałem co myślicie o fotkach, więc dziękuję za wszystkie słowa. Jak ktoś chce się jeszcze na ich temat wypowiedzieć to zapraszam, ale jeżeli dyskusja ma się toczyć wokół tego kto z jakiej perspektywy widzi Warszawę to dziękuję.
    Masz racje Mateusz. Zapedziilismy sie, ale to Ty troche niefortunnie zaczales. Nie potrafie mowic o zdjeciach. Jestem zdania, ze zdjecia powinny bronic sie same, bez niepotrzebnego belkotu. Niestety tego coraz wiecej, szczegolnie w kregach artystycznych
    Przegladalem Twoj skromny zestaw na fickrze i przyszla mi do glowy pewna zabawa. Mam nadzieje, ze wybaczysz - zawsze moderator moze wykasowac posta. Zauwazylem, ze krecimu sie po tych samych sciezkach. Pokaze Ci wiec swoja wersje tych miejsc/ujec.
    Moze wywiaze sie z tego jakas dyskusja, moze nie...

    1.



    2.



    3.



    4.



    5.



    6.



    7.



    8.



    Przepraszam za tak male wersje Twoich zdjec, ale nie potrafie opanowac linkowania z flickra.

  5. #25
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2017
    Miasto
    setki mil dalej niż sięgać może umysł
    Posty
    6

    Domyślnie

    Hoho, no to widzę, że nawet na to samo podwórko trafiliśmy. Bardzo dziękuję za to porównianie, przyjemnie się ogląda zdjęcia podobnych miejsc zrobione ręką profesjonalisty (a przynajmniej nie laika) a nie moją.

    Swoją drogą - piątka wyszła po prostu pięknie

  6. #26

    Domyślnie

    oryginał nr 3 do mnie trafia bardziej. to to, co przeżywałem każdej zimy w Warszawie przez 5 lat
    a miasto prawdziwe jest na Pradze, jeszcze jest tam tkanka miejska sprzed wieków

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Warszawa
    By _Ocean_ in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 27-05-2013, 10:44
  2. [ Sport ] [PIŁKA NOŻNA] ME: Legia Warszawa - Polonia Warszawa
    By projacek in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-04-2013, 13:39
  3. [ Sport ] [PIŁKA NOŻNA] Polonia Warszawa vs Legia Warszawa
    By -bob- in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-04-2013, 11:17
  4. [ Sport ] [Ekstraklasa] Polonia Warszawa - Legia Warszawa
    By Beson in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-08-2010, 02:19
  5. [ Krajobraz ] Warszawa
    By Katrina in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 01-11-2009, 20:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •