Close

Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 101
  1. #41

    Domyślnie

    Witajcie!
    Ja też jestem za opcją grup 4 osobowych i dopłaty

  2. #42
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    No to już polowa powiedziała tak, a nikt nie powiedział nie.
    Ba, dostałem właśnie SMS, że nawet mogą być jeszcze mniejsze niż 4.
    Zdaje się, że będę musiał na przyszłość w ogóle startować z grupami 4 osobowymi bo wypowiadają się do tej pory ludzie o tym bardzo pozytywnie.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #43

    Domyślnie

    ja tez jestem za mniejszymi grupami i Monika też czyli +2
    D750 N50/1.4 N85/1.8 T70-200G2 T24-70/2.8 S105/2.8 S35/1.4A N35/2.0

  4. #44

    Domyślnie

    Jestem za mniejszymi grupami

  5. #45

    Domyślnie

    Jeżeli to kogoś uszczęśliwi to mogę przenieść moje uczestnictwo z I pleneru na II . Na II plenerze przyłączę się do najbogatszej opcji . Mam wpłaconą zaliczkę za siebie + 1 osobo no foto

  6. #46

    Domyślnie

    Jacek planujesz plener jesienią? Teraz w tych dwóch terminach nie mogłem ale bardzo chętnie bym się wpisał na kolejny termin...
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  7. #47
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    W sumie to to wszystko jest dziwne. Kiedys robilem po dwa plenery. Ostatnio sie narobilo duzo plenerow (inni organizatorzy) i byl problem, bo ja robiac duze imprezy (na 33 osoby a nie na kilkanascie - licze modelki itd) musialem miec rezerwacje ze sporym.wyprzedzeniem. Więc nabór na wrzesień musialby byc latem - a to jest kiepski czas na nabory.
    Ostatnio wiec odpuscilem. A teraz stalo sie cos dziwnego - na czerwiec bylo 40 chetnych, stad ten lipiec. Niespodziewanie. I nagle jeszcze wrzesień? Pogadam z ludzmi na plenerze w czerwcu. Jesli bedzie wrzesniowy to mały. Albo tak jak tu - 20 foto i od czwartlu albo 12 lub 15 foto i od piatku.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #48

    Domyślnie

    Coraz więcej ludzi fotografuje po prostu Wrzesień byłby fajny. Jakby co to ja się piszę.
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  9. #49
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Na ten moment to wygląda tak:
    piotrkora - Piotr - Wrocław - zamiana z Artur100. Arturowi bardziej przypasowuje lipiec, a Piotr chciał jechać w czerwcu z grupą z Wrocławia - Tomek, Anita ...
    Tym samym zamiana została dokonana, listy obecności zaktualizowane.

    Cytat Zamieszczone przez full2g Zobacz posta
    Jeżeli to kogoś uszczęśliwi to mogę przenieść moje uczestnictwo z I pleneru na II . Na II plenerze przyłączę się do najbogatszej opcji . Mam wpłaconą zaliczkę za siebie + 1 osobo no foto
    Te "manewry", o których pisałem wyżej były zdecydowanie wcześniej zgłaszane i jak widać się dokonały.
    Jesteś w takim razie pierwszy w kolejce do zamiany, ale trzeba mieć chętnego w drugą stronę. Jak się pojawi - to spoko.
    Na razie jesteś w zestawie na czerwiec.

    2 osoby nie zdeklarowały czy akceptuję te +96 zł i grupy 4 osobowe. Gosia jeszcze siedzi za granicą. A pozostałe 17 osób jest na tak, więc ....
    Może ktoś nie chcący wyższej ceny się zamieni z full2g i pojedzie na tańszy plener w czerwcu? To już za 3 tygodnie ...

  10. #50
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Można się przepisać na 8-11 czerwca, grupy 5 foto. Po prostu jedna osoba nie może w czerwcu. A jak ktoś stąd się przeniesie to może on wtedy będzie w lipcu już mógł.
    To tak poza full2g.

Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Plener Jacka Plener "modelkowy" I Ciechocinek 8-11.06.2017
    By Jacek_Z in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 225
    Ostatni post / autor: 12-09-2017, 18:44
  2. Plener modelkowy 4-7 września, Ciechocinek
    By Jacek_Z in forum Plenery i warsztaty rok 2014
    Odpowiedzi: 118
    Ostatni post / autor: 18-03-2017, 00:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •