Close

Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 101
  1. #61
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawszm Zobacz posta
    Ja chętnie przejadę przez Zawiercie (jadę z Krakowa - dla mnie to nie problem), więc mogę ją stamtąd zabrać. Poproszę na priv jakieś namiary na modelkę, to się z nią dogadam co do transportu.
    Mam blendę "całosylwetkową" (około 180 cm na dłuższym boku) - wezmę.

    Moje pytanie - o której najwcześniej można (jest sens) przyjeżdżać do Ciechocinka? O której jest planowana "wieczorek zapoznawczy" ?
    Suuuper. Dziękuję w imieniu modelki. Dostaniesz Emilię - aktową. Gaduła, nie będziesz się nudził w drodze. Wyszczekana, uważąj bo cie zje i przesympatyczna. Dam ci namiary na PW.

    "Obowiązkowo" bądźcie wszyscy na kolacji planowanej na godzinę 19.00 Możemy ją przełożyć na godzinę trochę późniejszą (jeśli sporo przyjedzie np. na 20), ale nie bardzo późną, bo po kolacji jest bardzo ważny punkt programu - podział na grupy, ustalenia kto kiedy kogo fotografuje, jakie mają być makijaże na piątek rano itd. Bo potem będzie ten wieczorek zapoznawczy i w piątek rano makijażystki (jak nie dostaną informacji w czwartek wieczór) to stoją z pracą i w efekcie modelki sa gotowe na sesje nie o godzinie 10 a o 11.
    Jeśli ktoś nie zdąży dojechać na 19.00 - proszę napisać i napisać też na którą mam się spodziewać, że dotrzecie. Jeśli ktoś będzie o 22 czy 23 no to się dowie co mu zostało przydzielone, ale jako nieobecny w dyskusji nie będzie miał głosu i też za bardzo nie będzie wiedział co się bedzie działo.
    Można przyjechać do Ciechocinka oczywiście wcześniej, do czego zachęcam. Bo trzeba się zakwaterować w pokoju, bo można pozwiedzać obiekt i okolice, rozeznać miejscówki na sesje. Ja przyjadę zapewne coś około godziny 15.00. Ostatnio tak przyjechałem a już okazało się że było kilku uczestników wcześniej. Tam jest restauracja, można dokupić obiad, rozpiska pokoi będzie na recepcji więc można przyjechać choćby w południe.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 19-07-2017 o 21:08

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Suuuper. Dziękuję w imieniu modelki. Dostaniesz Emilię - aktową. Gaduła, nie będziesz się nudził w drodze. Wyszczekana, uważąj bo cie zje i przesympatyczna. Dam ci namiary na PW.

    "Obowiązkowo" bądźcie wszyscy na kolacji planowanej na godzinę 19.00 Możemy ją przełożyć na godzinę trochę późniejszą (jeśli sporo przyjedzie np. na 20), ale nie bardzo późną, bo po kolacji jest bardzo ważny punkt programu - podział na grupy, ustalenia kto kiedy kogo fotografuje, jakie mają być makijaże na piątek rano itd. Bo potem będzie ten wieczorek zapoznawczy i w piątek rano makijażystki (jak nie dostaną informacji w czwartek wieczór) to stoją z pracą i w efekcie modelki sa gotowe na sesje nie o godzinie 10 a o 11.
    Jeśli ktoś nie zdąży dojechać na 19.00 - proszę napisać i napisać też na którą mam się spodziewać, że dotrzecie. Jeśli ktoś będzie o 22 czy 23 no to się dowie co mu zostało przydzielone, ale jako nieobecny w dyskusji nie będzie miał głosu i też za bardzo nie będzie wiedział co się bedzie działo.
    Można przyjechać do Ciechocinka oczywiście wcześniej, do czego zachęcam. Bo trzeba się zakwaterować w pokoju, bo można pozwiedzać obiekt i okolice, rozeznać miejscówki na sesje. Ja przyjadę zapewne coś około godziny 15.00. Ostatnio tak przyjechałem a już okazało się że było kilku uczestników wcześniej. Tam jest restauracja, można dokupić obiad, rozpiska pokoi będzie na recepcji więc można przyjechać choćby w południe.
    Gdyby cos sie zmienilo to my jedziemy przez Lódź.
    D750 N50/1.4 N85/1.8 T70-200G2 T24-70/2.8 S105/2.8 S35/1.4A N35/2.0

  3. #63

    Domyślnie

    Wyruszam spod Warszawy, z Konstancina i wjeżdzam od Piaseczna na autostradę więc mogę zabrać modelkę.
    W fotografowaniu modelkowym nie mam doświadczenia ale postaram sie zaopatrzeć w blendę
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  4. #64

    Domyślnie

    Ja Jacku mam zerowe doświadczenie w pracy z modelkami, będzie to mój debiut, wiec liczę na dokoptowanie do "bardziej kumatych". Jadę z Warszawy motocyklem, który oferuję jako rekwizyt do zdjęć (duży chopper)
    Wojtek (freebie)

  5. #65

    Domyślnie

    Zgodnie z prośbą zabiorę ze sobą blendę (120 cm), niestety 5w1. Byłem już na kilku warsztatach z portretu, więc jakieś doświadczenie z pracy z modelką posiadam.

  6. #66
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    OK. Co do blend. Na grupie musi być co najmniej jedna, najlepiej jak sa jednak dwie - duża 180 i mała 120.

    Wspominałem o Jacku Wożniaku, on pokażę jak się błyska w terenie - w sobotę po południu, więc będzie już pół pleneru za nami.
    Ja mogę zrobić tez tego typu przeszkolenie wcześniej (szczególnie w studiu, ale i w terenie).
    Grup będzie jednak 5, więc jeśli ktoś chce uprawiać błyskanie to niech zabierze swój zestaw - tzn lampę systemową zapewne (no chyba, że ktoś ma generator), statyw, parasolkę, uchwyt do parasolki, synchronizację radiową (w słońcu jest lepsza niż korzysatnie z nikonowskich przedłbysków). Grup będzie 5 i ja nie mam 5 zestawów do rozdania grupom. Musicie mieć swoje.


    Pytajcie mnie ...... O wszystko.

    To na co niektórzy czekają. Modelki. Jak zwykle bywają "podmiany" na tydzień (albo i masakra - na dzień) przed plenerem, dlatego wzbraniam się z wcześniejszym podawaniem listy. Dziś miałem kontakt ze wszystkimi modelkami i na dziś to wygląda tak:

    Emilia z Zawiercia 158 cm https://www.maxmodels.pl/modelka-emiiilia.html - to modelka aktowa

    Olga z Warszawy 163 cm https://www.maxmodels.pl/modelka-olgas.html

    Martyna z Poznania (Słupca) 170 cm https://www.maxmodels.pl/modelka-sha2502.html

    Karina z Gdyni 174 cm https://www.maxmodels.pl/modelka-karina2893.html

    Kasia Wrocław 177 cm - https://www.maxmodels.pl/modelka-katarzynamukosa.html

    Podaje wzrost - bo zapomniałem dodać - jeśli macie stylizacje, ciuchy na dziewczyny, to jak najbardziej zabierzcie. Inne wymiary macie na Maxmodels. Wśród fotografów na tym plenerze są 4 kobiety. I jak znam życie, to właśnie one (tzn niektóre z nich) wezmą coś dla dziewczyn. Ale panowie - też możecie coś przywieźć. Mam nadzieję, że macie głowy pełne pomysłów. Tiule, sznury, kapelusze, (w czerwcu ktoś zabrał rękawice bokserskie).
    Dziewczyny wezmą swoje ciuchy, ale .. to jest 5 grup i 5 sesji, one aż tyle ciuchów niemają - będzie się to powtarzało. Więc pomyślcie teraz o ciuchach, pomyślcie co chcecie zrobić. Jest czas by coś kupić w lumpeksie (albo zabrać żonie )

    Szukam transportu dla modelki z Warszawy, Gdyni i z Wrocławia ( może dojedzie do Łodzi, w ostateczności).

    Pytania .. zadawajcie!
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 20-07-2017 o 20:53

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    OK. Co do blend. Na grupie musi być co najmniej jedna, najlepiej jak sa jednak dwie - duża 180 i mała 120.

    Podaje wzrost - bo zapomniałem dodać - jeśli macie stylizacje, ciuchy na dziewczyny, to jak najbardziej zabierzcie. Inne wymiary macie na Maxmodels. Wśród fotografów na tym plenerze są 4 kobiety. I jak znam życie, to właśnie one (tzn niektóre z nich) wezmą coś dla dziewczyn. Ale panowie - też możecie coś przywieźć. Mam nadzieję, że macie głowy pełne pomysłów. Tiule, sznury, kapelusze, (w czerwcu ktoś zabrał rękawice bokserskie).
    Dziewczyny wezmą swoje ciuchy, ale .. to jest 5 grup i 5 sesji, one aż tyle ciuchów niemają - będzie się to powtarzało. Więc pomyślcie teraz o ciuchach, pomyślcie co chcecie zrobić. Jest czas by coś kupić w lumpeksie (albo zabrać żonie )

    Szukam transportu dla modelki z Warszawy, Gdyni i z Wrocławia ( może dojedzie do Łodzi, w ostateczności).

    Pytania .. zadawajcie!
    Mam niewielkie doświadczenie z modelkami (kilka warsztatów portretu w studio). Jadę z Warszawy, mogę zabrać z dowolnego adresu. Jakby ktoś też chciał się zabrać - zapraszam, miejsce w samochodzie jest (kombi). Biorę blendę 110 (okrągłą), komplet radiowy do lamp. Trochę ciuchów dla dziewczyn znajdę
    Jeżeli pogoda się nie zmieni, chyba warto zabrać coś dobrego na komary...

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Tomku wpadaj, mam się orientować czy Hania ma jeszcze pokoje?
    Chętnie bym wpadł na kurczaka, ale mam imprezę rodzinną. Nie udało mi się wykręcić.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  9. #69
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    OK. Hania dzis dzwonila i podalem liczbe osob nie liczac ciebie.

  10. #70

    Domyślnie

    Jak wyglada sprawa z wykorzystaniem zdjęć zrobionych podczas pleneru do własnego portfolio, dostaniemy jakies pisemne zgody od modelek, czy jak to formalizujesz?
    D750 N50/1.4 N85/1.8 T70-200G2 T24-70/2.8 S105/2.8 S35/1.4A N35/2.0

Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Plener Jacka Plener "modelkowy" I Ciechocinek 8-11.06.2017
    By Jacek_Z in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 225
    Ostatni post / autor: 12-09-2017, 18:44
  2. Plener modelkowy 4-7 września, Ciechocinek
    By Jacek_Z in forum Plenery i warsztaty rok 2014
    Odpowiedzi: 118
    Ostatni post / autor: 18-03-2017, 00:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •