Close

Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 101
  1. #51

    Domyślnie

    Jacku, sorry ale z lipca chyba będę musiał się wycofać. Praca. Jak ktoś będzie chętny to na podmiankę...

  2. #52
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Czyli jest jedno miejsce wolne.

    No i zwolniło się miejsce na plenerze w najbliższy weekend (niedoszły uczestnik złamał rekę). Będą takie top modelki, że ..
    ktoś chce się przenieść na plener teraz, 8-11 czerwca?

  3. #53
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Mam zamienniczkę za Pinokio, Magda G, czekam na jej wpłatę i jak się pojawi to odeślę kasę do Pinokio.
    Jeśli jesteście ciekawi jak było to można popatrzeć na razie na backstage na moim blogu
    http://www.jacekziolkowski.pl/plener...7-06-backstage
    gotowe zdjęcia sa na FB na grupie ... tajnej, więc nie zobaczycie ich tak od razu, tzn bezpośrednio.
    Niedługo mi zaczną je przysyłać i wtedy będę je umieszczał na blogu w galerii "plenerowej", a nie backstagowej.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 14-06-2017 o 11:28

  4. #54

    Domyślnie

    Jacek masz komplet czy potrzeba kogoś do alkoholu??

  5. #55
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Na ten moment komplet.

  6. #56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nickt Zobacz posta
    Jacek masz komplet czy potrzeba kogoś do alkoholu??
    Na piwo z kurczakiem zawsze można wpaść
    Sam się zastanawiam.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  7. #57
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Tomku wpadaj, mam się orientować czy Hania ma jeszcze pokoje?

    Będzie Olga Sokołowa, która "wypadła" z poprzedniego pleneru (zaliczenie na uczelni, musiała odpuścić wtedy plener).

    Zastanawiam się, czy jednak jedna grupa nie powinna liczyć 5 fotografów, bo jednak 2 osoby nie chcą opcji grup 4 foto. W tej sytuacji można dobrać jedną osobę (np. @nickt ?), do tego 2 wspomniane dwie osoby no i kolejne dwie, takie którym jest obojętne 4 czy 5. Oczywiście ludzie z tej grupy by nie mieli opłaty +96 zł.

  8. #58
    Gaduła
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kamieniec Ząbkowicki
    Posty
    3 038

    Domyślnie

    Olga... już podoba mi się ten plener.?
    Zdradź pozostałe modelki.?
    D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5

  9. #59
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Modelki zdradzę w kolejnym z postów.

    Musimy zintensyfikować pisanie w wątku

    Uwaga - przewidziana jest atrakcja. Na plenerze pojawi się znany nam tutaj z tutków dotyczących obróbki i ze strobingu Jacek Woźniak.
    Przyjedzie na sobotnie popołudnie. Zrobi pokaz pracy (w terenie - mamy tam ogród) z lampami, parasolkami itp. On z reporterskimi lampami, ja dodam do tego lampy studyjne.
    Możemy (jeśli chcecie) zrobić sobie szkolenie z pracy w studiu, pomieszczenie na studio zostanie nam udostępnione (sala konferencyjna). Tylko czy przy 30 stopniach i ładnej okolicy będziecie chętni by siedzieć w studiu???

    Tu są prawie sami nowi, więc powinniście mi zadawać pytania by jak najwięcej dowiedzieć się tutaj, a nie na spotkaniu organizacyjnym po kolacji w czwartek.

    Grupy są 4 osobowe. Ważne jest, by na grupę była 1 lub 2 blendy srebrno-białe. Jeśli robicie modelki w plenerze to powinniście je mieć - to jest coś tak potrzebne jak aparat i obiektyw . Jak nie macie - to kupcie, niech minimum co drugi z was je ma. Blenda kosztuje cos koło 60 zł, zdążycie zamówić przez internet, poczta zdąży je dostarczyć jak zamówicie je jutro Nie kupujcie 5 w 1 - je się źle obsługuje, a dodatkowe 3 strony są absolutnie zbędne. Rozmiar - do całej sylwetki 180 cm, jeśli ktoś tylko portrety to wystarczy 120 cm. Statyw do blendy - niekoniecznie, kolega potrzyma blendę.

    Mamy modelki z różnych stron Polski. Pytanie czy są chętni by je zabrać ze sobą.
    Potrzebuje transportu z:
    Warszawa (jest kilka osób, mam nadzieję, że się ktoś znajdzie )
    Gdańsk
    Poznań
    Zawiercie lub Łódź (modelka nie liczy że uda się kogoś znaleźć z Zawiercia i okolic, więc może weźmie ją ktoś z dworca w Łodzi).

    Mam pewien problem ze składem grup. Przez to, że są tu nowi ludzie to nie znając was nie wiem jaki jest stopień zaawansowania. Chodzi mi o to, kto jest dobry w te klocki (tzn fotografowanie modelek). Bo bym chciał by osoby doświadczone były równo porozkładane po grupach i nie było grupy silnej i grup słabych.
    Na innych plenerach znam uczestników (przeciętnie tak z 90% - poważnie). Tu znam 6 z 20.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 19-07-2017 o 20:53

  10. #60

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Modelki zdradzę w kolejnym z postów.

    Zawiercie lub Łódź (modelka nie liczy że uda się kogoś znaleźć z Zawiercia i okolic, więc może weźmie ja ktoś z dworca w Łodzi).

    A to się przeliczy

    Ja chętnie przejadę przez Zawiercie (jadę z Krakowa - dla mnie to nie problem), więc mogę ją stamtąd zabrać. Poproszę na priv jakieś namiary na modelkę, to się z nią dogadam co do transportu.
    Mam blendę "całosylwetkową" (około 180 cm na dłuższym boku) - wezmę.

    Moje pytanie - o której najwcześniej można (jest sens) przyjeżdżać do Ciechocinka? O której jest planowana "wieczorek zapoznawczy" ?

    Pozdrawiam,
    Paweł
    D300, N18-200 VR, N50/1.8, N35/1.8, S10-20, SB-600

Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Plener Jacka Plener "modelkowy" I Ciechocinek 8-11.06.2017
    By Jacek_Z in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 225
    Ostatni post / autor: 12-09-2017, 18:44
  2. Plener modelkowy 4-7 września, Ciechocinek
    By Jacek_Z in forum Plenery i warsztaty rok 2014
    Odpowiedzi: 118
    Ostatni post / autor: 18-03-2017, 00:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •