Close

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 99 z 99

Domyślnie

Zależy od osobnika Niektórzy zapewne pilnowali swojego sprzętu mając go ciagle przy sobie.
    Ale odnoszę wrażenie, że większość miała przekonanie, że nic nie zginie i zostawiała wszystko gdziekolwiek.
    W każdym razie w ogrodzie przed pensjonatem na stołach i krzesłach leżało tyle aparatów, plecaków itd., że wybór był większy niż w co niektórym sklepie fotograficznym. I nie był to tani sprzet. W ośrodku nie byliśmy sami. Natomiast było nas tylu, że byśmy widzieli, że to nie ktoś z naszych sięga po sprzęt. No i byli tam inni goście pensjonatu, których dane szło by pozyskać z recepcji.
    Ja zgubiłem osłonę przeciwsłoneczną HB-29 i .. znalazłem inna osłonę, HB-32. I tym samym informuję tu (na FB pisałem to wcześniej), że mam osłonę i ... szukam osłony.
    Poza tym nie mam sygnałów, że coś zginęło.

Ludziska, mam emaile do wszystkich modelek, na razie 3 osoby o to poprosiły (na fejsie).
    Mam nadzieję, że w weekend nastąpi wysyp zdjęć bo na razie jest ich mało. Choć przy tej pogodzie ...

Chcieliście pleneru we wrześniu. Podsyłajcie propozycje miejscówek.

Domyślnie

Dzięki Jacku za odpowiedź. Choć mój sprzęt nie jest drogi, dbam o niego jak o cnotę własnej córki Jak bym miał przy sobie sprzętu za 30k to bym chyba oszalał i myślał tylko o jego bezpieczenstwie a nie o dobrej zabawie.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez PiotrekW Zobacz posta
    Dzięki Jacku za odpowiedź. Choć mój sprzęt nie jest drogi, dbam o niego jak o cnotę własnej córki Jak bym miał przy sobie sprzętu za 30k to bym chyba oszalał i myślał tylko o jego bezpieczenstwie a nie o dobrej zabawie.
    Jak do tej pory ( choć na tym plenerze nie byłem ), nie pamiętam przypadku aby coś ( i nie tylko o sprzęt foto chodzi ) na takiej imprezie komuś zginęło; a zdarzało się że sprzęt krążył wśród użytkowników parę dni - zawsze wracał do właściciela . O wartości niejednokrotnie lepiej nie pisać bo i po co .

Domyślnie

Zgadza się. Bywało, że ktoś zgubił jakiś drobiazg (typu osłona na obiektyw), ze dwa razy aparaty uległy zmoczeniu jak fotograf w ferworze sesji zrobił krok za daleko stojąc w rzece. Wymiana obiektywu w stajni skutkowała kurzem na matrycy. No ale to jest kwestia uwagi/nieuwagi fotografa i nie jest jako tako związane z plenerem - to może się zdarzyć przy prywatnej sesji też. Tak samo jak kradzież aparatu.

Co do krążącego sprzętu - też potwierdzam, jak najbardziej. Fotografowie użyczają sobie sprzętu, plener jest dobrą okazją do sprawdzenia sobie tego, co ma się w planach kupić. Rok temu mieliśmy z NPS nikony D5 i D500. A prywatnie to np. teraz w Ciechocinku miałem możliwość podpięcia Zeissa Sonnara 135/2.
    I skomentuję wpis wilka Taaaak pamiętam plenery gdy rozdawał swoje body i szkła, samemu siedząc sobie przy stoliku popijając kawę. A ludziska fotografujący jego body mieli pliki o początku TWX_ (czy jakoś tak podobnie) i z wpisem w exif pliku o prawach autorskich Wilka Tak to bez wielkiego wysiłku stawał się autorem bardzo wielu zdjęć z pleneru

O cenach nie ma co mówić, bo jednocyfrowiec z jasnym tele to koszt ponad 30 tys, a takiego sprzętu było niemało. Niejedna osoba miała plecak wartości kilkudziesięciu tysięcy (np. dwie jedynki canona).
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 03-08-2017 o 22:54

Domyślnie Plener "modelkowy" II Ciechocinek 07.2017

bylo bezpiecznie, mysle, ze kazdy katem obserwowal swoj i cudzy sprzet z tego wzgledu, niestety na swinie nie ma rady i pilnowanie nie pomoze jak sie umuli, wlamow do pokoju nie zanotowalem troche wiecej zaufania, jak mowia dobrym slowem mozna zdzialac duzo, ale wiecej slowem i pistoletem z tego wszystkiego raczej bym sie obawial o wlasne zakrecenie i gapiostwo wlasnie

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Carlos_lo ; 03-08-2017 o 23:00
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

Domyślnie

Dzięki Panowie za szczerość i rozwianie moich rozterek. Pozdrawiam!

Domyślnie

Cóż... niektórzy zaliczali inne stany świadomości i żadnych dramatów nie uswiadczylismy... chyba

Domyślnie

mam mały backstage z soboty 29.07, który kręciła moja żona jak błyskaliśmy

Jacek Woźniak - Fotografia Portretowa i Muzyczna
    Strona Domowa
    Facebook

Domyślnie

Bonus najlepszy ....

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910