Close

Strona 66 z 80 PierwszyPierwszy ... 1656646566676876 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 651 do 660 z 795
  1. #651

    Domyślnie

    Ja nie "płaczę", stwierdzam fakty.

    A może jest odwrotnie-D7500 oferuje tyle co powinien, a wcześniejsze wersje dawały "za dużo"?

    Może, tylko teraz są w plecy do konkurencji.
    GFX 50S mk II, EOS RP
    Time is meaningless, and yet it is all that exists.

  2. #652

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maro66. Zobacz posta
    Ja nie "płaczę", stwierdzam fakty.

    A może jest odwrotnie-D7500 oferuje tyle co powinien, a wcześniejsze wersje dawały "za dużo"?

    Może, tylko teraz są w plecy do konkurencji.
    Przejdź do konkurencji. Okej, stracisz, ale tylko raz... Później będziesz zachwycony. Może lepiej raz stracić, niż "stwierdzać fakty" nie będąc zadowolonym?

  3. #653

    Domyślnie

    A na czym będzie polegać ta strata? Przecież pod Canona też są obiektywy Sigmy czy Tamrona oraz niedrogie odpowiedniki niedrogich szkieł Nikona. Może się okazać, że po sprzedaży używek pod N i zakupie używek pod C nawet jeszcze zostanie na kino i kolację z winem.

  4. #654

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    A na czym będzie polegać ta strata?
    Na sprzedaży systemu za który dostanie zapewne mniej niż zapłacił...

  5. #655

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maro66. Zobacz posta
    Ja nie "płaczę", stwierdzam fakty.

    A może jest odwrotnie-D7500 oferuje tyle co powinien, a wcześniejsze wersje dawały "za dużo"?

    Może, tylko teraz są w plecy do konkurencji.
    Płaczesz i to IMO bez sensu. Sorry, to Bill Gates (i jego koledzy) może płakać, że świat śmie nie spełniać jego wymagań. A nawet on pewnie musi czasem pójść na jakieś kompromisy.
    Wejdź na dprview https://www.dpreview.com/reviews/nik...d-capability/6. Włącz sobie porównanie z 7D mk, II, z każdym innym Canonem APS-C. Wyciągnij wnioski.

    W każdej kategorii ściśle fotograficznej porównanie jest na korzyść D7500. Ja używałem Canona przez ponad 30lat i naprawdę się cieszę, że zmieniłem system. Nikon może będzie w plecy jak przez najbliższe 5 lat niczego nie zmieni w swoich korpusach.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  6. #656

    Domyślnie

    Polacy lubią robić takie zrywy, akty protestu. Ja im pokażę!!! Tak jak wczorajsze wylanie Tigera przez rachonia w TVPiS.

  7. #657

    Domyślnie

    Ale w czym problem?
    To wątek o D7500. Uważam, że jest kupą w porównaniu do poprzedników i argumentuję swój punkt widzenia
    GFX 50S mk II, EOS RP
    Time is meaningless, and yet it is all that exists.

  8. #658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maro66. Zobacz posta
    Ale w czym problem?
    To wątek o D7500. Uważam, że jest kupą w porównaniu do poprzedników i argumentuję swój punkt widzenia
    Używając innych argumentów można stwierdzić, że to poprzednicy są "kupą". Kwestia tego jakich argumentów użyjemy. Nie bronię ani D7500 ani "poprzedników". Po prostu racjonalnie podchodzę do tematu. A przede wszystkim (jak zwykle)- z dystansem.

  9. #659
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gremed Zobacz posta
    Polacy lubią robić takie zrywy, akty protestu. Ja im pokażę!!! Tak jak wczorajsze wylanie Tigera przez rachonia w TVPiS.
    Nie politykujmy proszę, a z tigerem/chajzerem/wpłatą 500k to ustawka aż miło, marketingowcy boki zrywają z tych co hejtują po jednej i po drugiej stronie.

    .................................................. .....

    Za rok marudzący dzisiaj, będą marudzić też na plotki o D7600, a cena D7500 nadal będzie za wysoka, D7200 też wiele nie potaniał , no i bezlustra, a canon i sony bla bla...

  10. #660

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    A może jest odwrotnie- D7500 oferuje tyle co powinien, a wcześniejsze wersje dawały "za dużo"?
    To chyba najtrafniejsze jest. Kiedy nie było następcy D300 i D300s pakowano do D7000, 7100 i 7200 więcej; ale kiedy pojawił się D500 to trudno włożyć to samo do D7500 i wołać duużo mniej

Strona 66 z 80 PierwszyPierwszy ... 1656646566676876 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon D5 oficjalnie
    By TOP67 in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 1114
    Ostatni post / autor: 14-06-2022, 14:52
  2. Nikon D5600 oficjalnie
    By MstrG in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 31-01-2017, 19:09
  3. Nikon 1 V3 oficjalnie
    By shaolin in forum Nikon - System 1
    Odpowiedzi: 142
    Ostatni post / autor: 09-09-2014, 17:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •