Close

Strona 5 z 80 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 795
  1. #41
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Radiowy cls, gibany ekran i video 4K, do tego chyba lepsze użyteczne ISO, to można uznać za duże zmiany i nie jest to kosmetyka, a zabawne komentarze ludzi marudzących że mniej pikseli już rok temu przewidziałem

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    Brak drugiego slotu to jakieś nieporozumienie.
    Jak widać z komentarzy poprzedników chyba jednak nie do końca. Sam miałem 2 gniazda w d300s i uzywałem tylko było na przepełnianie bo karty były drogie więc dwie mniejsze. Nie wiem jak u Was z padaniem kart ale u mnie przez 15 lat żadna sie nie zepsuła. Dopóki mi nie ukradli sprzętu... Więc nie widze problemu ze zgrywaniem na bierząco. A jak ktoś jest "profi i zarobkowo" i musi mieć backup to d500 a nie amatorskie body. Dla mnie 1 slot to marketing aby d500 nie miał za mocnej konkurencji w d7500. Po premierze wiem że to będzie dla mnie body idealne i jeśli tylko nie będzie wpadek to zamierzam go kupić.
    Ostatnio edytowane przez MrQba ; 12-04-2017 o 10:41

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MrQba Zobacz posta
    Nie wiem jak u Was z padaniem kart ale u mnie przez 15 lat żadna sie nie zepsuła.
    A pasy w samochodzie zapinasz?

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    A pasy w samochodzie zapinasz?
    Nie mam samochodu.

  5. #45

    Domyślnie

    Ja również kupując D7100 uważałem, że dwa sloty karty, to świetny pomysł. Po czym w moim aparacie drugi slot jest ciągle dziewicą
    Zapowiada się świetna puszka. No i grip wygląda na wygodniejszy, a to jak dla mnie jeden z priorytetów. Niby po D90 trochę się przyzwyczaiłem do tego z D7100, ale do wygodnego trzymania jednak mu brakuje.
    GFX 50S mk II, EOS RP
    Time is meaningless, and yet it is all that exists.

  6. #46

    Domyślnie

    Drugi slot jet potrzebny w segmencie PRO - robiąc kopię na drugiej karcie minimalizuje się ewentualność utraty danych na skutek awarii karty.
    W przypadku korpusu dla zaawansowanego amatora nie jest to konieczność - chociaż tak czy inaczej minimalizuje możliwość utraty danych.

  7. #47

    Domyślnie

    Zgadza się marcepanek. Chodzi tylko o to że w D7200 który nie jest w segmencie pro, mam dwa sloty.

  8. #48

    Domyślnie

    To prawda, w d7100 też miałem dwa.

  9. #49

    Domyślnie

    Nikon bardzo stara się nie powtórzyć problemu D3 - D700, gdzie D700 był zbyt mało wykastrowany i z powodzeniem zastępował D3. Poza tym w D7600 dadzą dwa sloty jako ulepszenie i będą mogli kosić pieniądz od nowa.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcepanek Zobacz posta
    To prawda, w d7100 też miałem dwa.

    A może chodzi o to żeby jakiemuś pro z biedniejszego rejonu świata nie przyszło do głowy kupować D7500 jako swoje narzędzie pracy. On ma kupić D500 i odpowiednio zapłacić za ten drugi slot i jeszcze kilka innych "ficzerów"

Strona 5 z 80 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon D5 oficjalnie
    By TOP67 in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 1114
    Ostatni post / autor: 14-06-2022, 14:52
  2. Nikon D5600 oficjalnie
    By MstrG in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 31-01-2017, 19:09
  3. Nikon 1 V3 oficjalnie
    By shaolin in forum Nikon - System 1
    Odpowiedzi: 142
    Ostatni post / autor: 09-09-2014, 17:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •